Dodaj do ulubionych

PRZECIEŻ TO NIE WINA EDYTY !!!

IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 06.06.02, 08:45
Przecież to nie wida Edyty że zaśpiewała w takim a nie innym tempie. Przecież
nie ona to ustaliła tylko ktoś z wewnątrz. A poza tym nawet jak by chciała
zaśpiwać szybciej to nie mogła bo leciał podkład. Komentarze Maryli Rodowicz
albo Bogdana Łazuki z WCZORAJSZYCH FAKTÓW są nie słusznie kierowane w stronę
Edyty. A zresztą jak chceli żeby hymn był żywy to mogli wziąć Golec uOrkiestrę
albo RODOWICZ, która zrobiłaby tam od razu biesiadę.
Obserwuj wątek
    • Gość: kij Re: PRZECIEŻ TO NIE WINA EDYTY !!! IP: 10.10.70.* 06.06.02, 10:47
      Gość portalu: MIKI napisał(a):

      > Przecież to nie wida Edyty że zaśpiewała w takim a nie innym tempie. Przecież
      > nie ona to ustaliła tylko ktoś z wewnątrz. A poza tym nawet jak by chciała
      > zaśpiwać szybciej to nie mogła bo leciał podkład. Komentarze Maryli Rodowicz
      > albo Bogdana Łazuki z WCZORAJSZYCH FAKTÓW są nie słusznie kierowane w stronę
      > Edyty. A zresztą jak chceli żeby hymn był żywy to mogli wziąć Golec uOrkiestrę
      > albo RODOWICZ, która zrobiłaby tam od razu biesiadę.

      To nie jest jej wina, że zgodziła się śpiewać hymn w takim tempie!
      To nie jest jej wina, że wzięła za to szmal!
      Ktoś ją wrobił!
      Została zmuszona!
      Być może była szantażowana!?

      A świstak siedzi i zawija...
      • cze67 Re: PRZECIEZ˙ TO NIE WINA EDYTY !!! 06.06.02, 11:11
        Przestan sie nasmiewiac z tej biednej kobiety. Ona po prostu nie umie i nie
        chce inaczej spiewac. Zwykle spiewanie jest przeciez zbyt banalne, zbyt proste.
        Mozna powiedziec - nudne. Coz moze byc bardziej banalnego niz kolejne, mozna
        powiedziec - milionowe wykonanie Mazurka Dabrowskiego w marszowym tempie... No
        sam powiedz?
        Edyta jest inna, Edyta sie wyroznia. Kazda fraza w jej wykonaniu musi byc
        wyciagnieta, zeby pokazac niezwykla sile glosu Edyty. No i trzeba tez w kilku
        miejscach zaznaczyc, ze zna tez tajniki wibrata. No bo jak - bez wibrata? To
        jakos tak bez sensu...
        Edyta jest boska i juz! Ma prawo wykonywac piesni jak jej sie podoba. I nic
        nikomu do tego! Jest artystka, ma wielki glos, my jestesmy za mali, zeby to
        ogarnac i oceniac. Od Edyty wara!!!

        PS. Wyobrazcie sobie Bogurodzice w jej wykonaniu...
        Bo-o-o-o-o-o-guuuuuuurooooodziiiiiicaaaaaaaa, dzieeeeeewi-i-i-i-i-caaaaaaaaa!
    • Gość: mwg Re: PRZECIEŻ TO NIE WINA EDYTY !!! IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.02, 11:55
      Łazuka to akurat taki WIELKI ARTYSTA, że jego opinia kompletnie mnie nie
      interesuje.
    • Gość: paul TO WINA TYLKO EDYTY !!! IP: 193.0.117.* 10.06.02, 17:13
      A moze to wina Engela, ze nie umial przygotowac zawodnikow sprawnosciowo,
      psychicznie i kondycyjnie?
      A moze to niby wina Dudka, ze nie nauczono go bronic bramki?
      A moze to wina Olisadebego, ze w ataku byl sam?
      Nie, kochani, to wszystko wina spisku Edyty Gorniak. to ona zdradziecko odebrala
      Polakom wole walki, w zamian za obietnice zwiekszonej sprzedazy plyt w Korei. To
      jej wina, ze Polacy nie byli sie juz w stanie przeciwstawic Portugalii. I jej
      wina jest, ze przegraja wysoko takze z USA.
      Winna historycznej porazki Edyta Gorniak powinna zostac ukarana przez prezydenta
      odebraniem jej polskiego obywatelstwa (zreszta wiadomo, ze jest tylko pol-Polka,
      a pol-...).
      A gdyby miala choc troche honoru, to popelnilaby samobojstwo.

      Swoja droga, jak to dobrze, ze Polacy maja zadka umiejetnosc obwiniania innych za
      wlasne bledy, porazki i upadki.... : )
      • Gość: moniaag1 Re: TO WINA TYLKO EDYTY !!! IP: ACOPWP* / 195.217.253.* 10.06.02, 17:52
        No wlasnie. Do win Edytki dorzucmy dzisiejsze nieobronione (cztery !!!) bramki.
        Na pewno to przez nia. Bo pewnie sie obrazila i jakis urok rzucila na naszych
        chlopcow.
      • Gość: MIKI PAUL JAKI TY JESTEŚ PROSTY IP: 62.233.169.* 10.06.02, 19:45
        Straszny z Ciebie prostak. Pozdrawiam
    • hubar Re: PRZECIEŻ TO NIE WINA EDYTY !!! 10.06.02, 19:21
      Ja się zgadzam że w 100% to nie jest wina Górniak, ale co jak co ale mogła się
      nie zgodzic na taką interpretację! Jeśli ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości to
      posłuchajcie: www.KaFeL.xu.pl

      pozdrowy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka