Gość: fanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 20:29 Ona ma piękny glos jest piękna i jest najfajniejszą piosenkarką jaką znam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj