Gość: gonzo
IP: *.aster.pl
17.04.05, 10:20
no i stalo sie, w sieci od kilku dniu juz jest ta perelka
plyta powala swoja energią, nie bede sie silil na recenzje, sami posluchajcie
PS. 2 maja oczywiscie digipac bez wzlgedu na cene jest obowiazkowym zakupem