Dodaj do ulubionych

Do fanow DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.legnica.dialog.net.pl 10.09.01, 23:55
mam okolo 15 kaset DM.Moge je odstapic!
Obserwuj wątek
    • Gość: Abra Re: Do fanow DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.starosielce.sdi.tpnet.pl 11.09.01, 16:02
      A mieszkasz gdześ tak, zeby sensownie mozna bylo wyslać?
      Interesuje mnie "Some great reward", i "Violator".
      Jakby co pisz na mail: mkijowska@wp.pl, ale gdzieś od 12 IX, bi dziś mi się
      poczta zapsuła.
      • Gość: masak Re: Do fanow DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 12.09.01, 23:40
        Gość portalu: Abra napisał(a):

        > A mieszkasz gdześ tak, zeby sensownie mozna bylo wyslać?
        > Interesuje mnie "Some great reward", i "Violator".
        > Jakby co pisz na mail: mkijowska@wp.pl, ale gdzieś od 12 IX, bi dziś mi się
        > poczta zapsuła.

        to jak chcesz to Ty do mnie napisz moj meil: masaaj@interia.pl
    • Gość: polly Re: Do fanow DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 24.09.01, 16:21
      Poszukuje Some great reward i Black celebration.
      Jeśli chcesz je oddać za darmo to pisz
      courtneyka@poczta.gazeta.pl
      • Gość: masak Re: Do fanow DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.legnica.dialog.net.pl 24.09.01, 17:08
        Gość portalu: polly napisał(a):

        > Poszukuje Some great reward i Black celebration.
        > Jeśli chcesz je oddać za darmo to pisz
        > courtneyka@poczta.gazeta.pl

        jezeli chcesz te plytki to napisz do mnie: masaaj@interia.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka