Gość: masak IP: *.legnica.dialog.net.pl 10.09.01, 23:55 mam okolo 15 kaset DM.Moge je odstapic! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Abra Re: Do fanow DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.starosielce.sdi.tpnet.pl 11.09.01, 16:02 A mieszkasz gdześ tak, zeby sensownie mozna bylo wyslać? Interesuje mnie "Some great reward", i "Violator". Jakby co pisz na mail: mkijowska@wp.pl, ale gdzieś od 12 IX, bi dziś mi się poczta zapsuła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masak Re: Do fanow DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 12.09.01, 23:40 Gość portalu: Abra napisał(a): > A mieszkasz gdześ tak, zeby sensownie mozna bylo wyslać? > Interesuje mnie "Some great reward", i "Violator". > Jakby co pisz na mail: mkijowska@wp.pl, ale gdzieś od 12 IX, bi dziś mi się > poczta zapsuła. to jak chcesz to Ty do mnie napisz moj meil: masaaj@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polly Re: Do fanow DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 24.09.01, 16:21 Poszukuje Some great reward i Black celebration. Jeśli chcesz je oddać za darmo to pisz courtneyka@poczta.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masak Re: Do fanow DEPECHE MODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.legnica.dialog.net.pl 24.09.01, 17:08 Gość portalu: polly napisał(a): > Poszukuje Some great reward i Black celebration. > Jeśli chcesz je oddać za darmo to pisz > courtneyka@poczta.gazeta.pl jezeli chcesz te plytki to napisz do mnie: masaaj@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś