fucek7
06.08.05, 22:21
Hej, czy słuchacie czy wam się podoba antyradio czyli dawne 94(chociaz z pewnymi zmianami? Co sadzicie o audycjach Wojewódzkiego i Figurskiego, ja uważam je za zaje&biste. a radio oceniam na bdb, chociaz muzykę mogli by troszkę lepsża(ale to pojęcie względne).