ignatz 26.08.02, 16:48 Frapuje mnie ten zespolik i chetnie zabawie się w masochistę czytając o nim informacje. Tylko gdzie je znaleźć? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mallina Re: Informacje o Virgin 26.08.02, 16:52 zespolik czy kolezanka ktora produkuje sie w nim wokalnie.. ??? Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: Informacje o Virgin 26.08.02, 16:57 Zostałem przejrzany, a mój misterny plan legł w gruzach! Przyznaje się - podobno nie jest ona warta zainteresowania. Ja jestem jak św. Tomasz - nie uwierzę, póki nie zobaczę. Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: Informacje o Virgin 26.08.02, 17:20 Kto szuka, ten znajdzie, he he. Nie ma zdjęć www.universalmusic.pl/cgi-bin/pop/biografia.cgi?id=130 No no, Mogielnicki. W deche! Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Kolejna kupa 26.08.02, 19:15 "Dorota, wybrana z ponad 100 kandydatek, dysponuje jednym z najmocniejszych głosów na rodzimej scenie muzycznej." Moja sąsiadka po pijaku też tak zawsze krzyczała, dopóki jej nie zabrali. "Krzysiek Najman - przez lata basista kultowego zespołu Closterkeller..." Żenada. "Tomek Lubert - gitarzysta, założyciel Virgin i twórca większości materiału na płycie, kompozytor przebojów Patrycji Markowskiej, Magdy Femme, Alicji Bachledy Curuś i wielu innych artystów, gitarzysta w zespole Magdy Femme." Nareszcie ktoś z sensownym dorobkiem, dla samej Ali B-C pisał. Wow. "Teksty na płytę, oprócz Doroty, napisali tak znani autorzy jak Andrzej Mogielnicki, Ania Orthodox, Asia Prykowska" Spuśćmy na to zasłonę milczenia, wykonaną z żelbetu, o masie n.p. 30 ton... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miecio Re: Kolejna kupa IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 26.08.02, 19:19 vulture napisał: > "Teksty na płytę napisali tak znani autorzy Asia Prykowska" To smutne(((( Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: Kolejna kupa 26.08.02, 19:23 Dla jasności - to powyższe nie ja napisałem tylko to cytaty z info wytwórni o supergrupie. Moje jest to co nie w cudzysłowie )) Aha, na płycie jest jeszcze przeróbka "Material Girl" Madonny. Chcą być tak wielcy jak Kelly Osbourne, zdaje się... Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: Kolejna kupa 26.08.02, 19:57 Widzę, że nie tylko mi się przydały te informacje otóż to - ostra muzyka, świetni muzycy, wybitni tekściarze - innymi słowy, na kolana chamy! W jakich my czsach żyjemy... Odpowiedz Link Zgłoś