Dodaj do ulubionych

Informacje o Virgin

26.08.02, 16:48
Frapuje mnie ten zespolik i chetnie zabawie się w masochistę czytając o nim informacje. Tylko gdzie je znaleźć?
Obserwuj wątek
    • mallina Re: Informacje o Virgin 26.08.02, 16:52
      zespolik czy kolezanka ktora produkuje sie w nim wokalnie..
      smile???
      • ignatz Re: Informacje o Virgin 26.08.02, 16:57
        Zostałem przejrzany, a mój misterny plan legł w gruzach! Przyznaje się - podobno nie jest ona warta zainteresowania. Ja jestem jak św. Tomasz - nie uwierzę, póki nie zobaczę.
    • ignatz Re: Informacje o Virgin 26.08.02, 17:20
      Kto szuka, ten znajdzie, he he. Nie ma zdjęć sad
      www.universalmusic.pl/cgi-bin/pop/biografia.cgi?id=130
      No no, Mogielnicki. W deche!
      • vulture Kolejna kupa 26.08.02, 19:15
        "Dorota, wybrana z ponad 100 kandydatek, dysponuje jednym z najmocniejszych
        głosów na rodzimej scenie muzycznej."
        Moja sąsiadka po pijaku też tak zawsze krzyczała, dopóki jej nie zabrali.

        "Krzysiek Najman - przez lata basista kultowego zespołu Closterkeller..."
        Żenada.

        "Tomek Lubert - gitarzysta, założyciel Virgin i twórca większości materiału na
        płycie, kompozytor przebojów Patrycji Markowskiej, Magdy Femme, Alicji Bachledy
        Curuś i wielu innych artystów, gitarzysta w zespole Magdy Femme."
        Nareszcie ktoś z sensownym dorobkiem, dla samej Ali B-C pisał. Wow.


        "Teksty na płytę, oprócz Doroty, napisali tak znani autorzy jak Andrzej
        Mogielnicki, Ania Orthodox, Asia Prykowska"
        Spuśćmy na to zasłonę milczenia, wykonaną z żelbetu, o masie n.p. 30 ton...
        • Gość: Miecio Re: Kolejna kupa IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 26.08.02, 19:19
          vulture napisał:


          > "Teksty na płytę napisali tak znani autorzy Asia Prykowska"


          To smutnesad((((

          • vulture Re: Kolejna kupa 26.08.02, 19:23
            Dla jasności - to powyższe nie ja napisałem tylko to cytaty z info wytwórni o
            supergrupie. Moje jest to co nie w cudzysłowie smile))
            Aha, na płycie jest jeszcze przeróbka "Material Girl" Madonny. Chcą być tak
            wielcy jak Kelly Osbourne, zdaje się...
        • ignatz Re: Kolejna kupa 26.08.02, 19:57
          Widzę, że nie tylko mi się przydały te informacje big_grin
          otóż to - ostra muzyka, świetni muzycy, wybitni tekściarze - innymi słowy, na kolana chamy!
          W jakich my czsach żyjemy...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka