Gość: As Paradise Lost - Shades Of God IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 15.08.03, 16:22 Przemogłem się i postanowiłem przesłuchać jedną ze starszych płyt Paradise Lost, a konkretnie to "Shades Of God". Myślałem że będzie gorzej Utwór pierwszy, "Mortals Watch The Day". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 212.160.240.* 15.08.03, 16:24 THE STREETS!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
konrad_socha Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 15.08.03, 17:04 . JANES ADDICTION - a konkretnie ich najnowsza płyta "Strays" nie znam ich wcześniejszych dokonań, ale to co słyszę bardzo mi się podoba )) . Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 15.08.03, 22:37 Free - "Free" a dokładniej: "Lying In The Sunshine" Odpowiedz Link Zgłoś
konrad_socha Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 15.08.03, 23:42 . Pantera - Vulgar Display Of Power wczoraj czy jakos tak od qmpla sobie przytargałem i się wsłuchuje w to właśnie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Bad Religion - Agaist The Grain IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 16.08.03, 08:35 Utwór 5, "Positive Aspect Of Negative Thinking". Co za tytuł Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 22.08.03, 19:12 Sepultura "Mind war". Jeśli cała płyta (Roorback)jest podobna to sobie to chyba zafunduję. www.uol.com.br/sepultura/Sepultura_Mindwar.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewe słucham.. IP: *.tkb.net.pl 23.08.03, 19:28 degustuję się właśnie piosenką ATB- In Love With The DJ. cudooooo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lou Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.bb.netvision.net.il 23.08.03, 20:44 "Coffee&TV" Blur Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cathe Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.03, 20:32 roni size Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Argus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 24.08.03, 23:51 Ten wątek widać prędko nie umrze - więc i ja się dopiszę. Słucham sobie teraz KANSAS - Leftoverture. I słucha mi się tego (jak zawsze) bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 01:09 ja slucham ponoc swietnej plyty Radiohead - znalazlam ja w wielu "setkach" forumowiczow.. ni w cholere do mnie nie przemawia - oprocz moze kawalka "Idioteque"... a szczerze mowie ze do odsluchiwania podeszlam bez jakichkolwiek uprzedzen.. ale jeszcze dwie inne plyty mi sie sciagaja - zobaczymy ... Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:04 Uszami (uszyma ? ) duszy słucham koncertuy Mogwai z wczoraj ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: li Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.03, 14:17 prefuse 73 Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:31 Ściezki dźwiekowej z "Mechanicznej pomarańczy" Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:31 i 666. Sory, ale musiałem go mieć Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:34 ignatz napisał: > i 666. Sory, ale musiałem go mieć Kurcze, ja też chciałem. Ale jak już jestem to wpiszę zestaw na dzisiaj. MIDNIGHT OIL - "The Real Thing" DAVID SYLVIAN - "Gone to Earth" DJ SHADOW - "Endtroducing" PAT MARTINO - "Stone Blue" (Gregkor dzięx!) VANGELIS - "Blade Runner" Odpowiedz Link Zgłoś
ninel1 Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:41 dokladnie w tym momencie dead soul tribe - comin' down a tak ogólnie do winampa zaladowalam sobie wiecej dead soul tribe, rush, rare bird oraz free Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Argus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.inferno.neostrada.pl / 192.168.20.* 25.08.03, 15:00 A ja dziś słuchałem lub będę słuchał: Nosferatu Pink Floyd - Meddle Massive Attack - Mezzanine Caravan - Waterloo Lily Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Placebo - Placebo IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 25.08.03, 15:13 Utwór nr. 3 "Bionic". Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Peter Gabriel "III" 25.08.03, 18:30 Nie mogę się odczepić... Wcześniej Roxy Music - "Viva! Roxy Music" Odpowiedz Link Zgłoś
hawkshaw Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 20:48 Rainbirds - Rock and roll Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Smashing Pumpkins IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 25.08.03, 21:47 Słucham właśnie po raz pierwszy płyty "Machina/The Machines Of God". To ciekawe, bo o ile pamiętam to album ten zebrał nienajlepsze recenzje, a mi się go słucha bardzo przyjemnie. Takie gitarowe rzężenie z przestrzennym, trochę elektronicznym podkładem perkusji - całkiem fajna sprawa. Utwór "Try,try,try". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oNa Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 80.48.41.* 25.08.03, 22:04 MOJEGO UKOCHANEGO Linkin Parku i siedzie w koszulce z takowym zespolem Akurat jest "Don't stay". QL. Odpowiedz Link Zgłoś
dolores_p Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 22:43 butterfly- Talvin Singh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As FAITH NO MORE - WE CARE A LOT IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 26.08.03, 21:56 Ściągnąłem z sieci debiutancki album Fejtów i właśnie słucham sobie "The Jungle". Fajnie, nie muszę kupować płyty (miałem tylko na kasecie) ) Odpowiedz Link Zgłoś
nuxx Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 27.08.03, 08:36 MUSE - ORIGIN OF SYMMETRY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As ALICE IN CHAINS - FACELIFT IP: *.vline.pl 30.08.03, 16:04 Utwór "Love, Hate, Love". Odpowiedz Link Zgłoś
boobie Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 30.08.03, 19:08 "Tata dilera/Hardzone" - to dobry chłopak był i mało pił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szelak Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 30.08.03, 21:35 Flying Saucer Attack - Distance Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 31.08.03, 13:28 Berenice - I`d rather sleep alone - git!! Odpowiedz Link Zgłoś