Dodaj do ulubionych

Czego słuchacie w tej chwili ?

    • Gość: As Paradise Lost - Shades Of God IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 15.08.03, 16:22
      Przemogłem się i postanowiłem przesłuchać jedną ze starszych płyt Paradise
      Lost, a konkretnie to "Shades Of God". Myślałem że będzie gorzej smile
      Utwór pierwszy, "Mortals Watch The Day".
    • Gość: ppp Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 212.160.240.* 15.08.03, 16:24
      THE STREETS!!!!!!!!
    • konrad_socha Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 15.08.03, 17:04
      .
      JANES ADDICTION - a konkretnie ich najnowsza płyta "Strays"

      nie znam ich wcześniejszych dokonań, ale to co słyszę bardzo mi się podoba smile))
      .
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 15.08.03, 22:37
      Free - "Free" a dokładniej: "Lying In The Sunshine"
    • konrad_socha Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 15.08.03, 23:42
      .
      Pantera - Vulgar Display Of Power

      wczoraj czy jakos tak od qmpla sobie przytargałem i się wsłuchuje w to właśnie
      .
    • Gość: As Bad Religion - Agaist The Grain IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 16.08.03, 08:35
      Utwór 5, "Positive Aspect Of Negative Thinking". Co za tytuł smile
    • konrad_socha Kombii 16.08.03, 15:28
      .
      właśnie leci na TVP2 ich koncert
      .
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 22.08.03, 19:12
      Sepultura "Mind war". Jeśli cała płyta (Roorback)jest
      podobna to sobie to chyba zafunduję.
      www.uol.com.br/sepultura/Sepultura_Mindwar.mp3
    • Gość: ewe słucham.. IP: *.tkb.net.pl 23.08.03, 19:28
      degustuję się właśnie piosenką ATB- In Love With The DJ. cudooooo!!!
    • Gość: lou Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.bb.netvision.net.il 23.08.03, 20:44
      "Coffee&TV" Blurbig_grin
      • Gość: cathe Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.03, 20:32
        roni size
        • Gość: Argus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 24.08.03, 23:51
          Ten wątek widać prędko nie umrze - więc i ja się dopiszę.
          Słucham sobie teraz KANSAS - Leftoverture. I słucha mi się tego (jak zawsze)
          bardzo dobrze.
    • mallina Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 01:09
      ja slucham ponoc swietnej plyty Radiohead - znalazlam ja w wielu "setkach"
      forumowiczow..
      ni w cholere do mnie nie przemawia - oprocz moze kawalka "Idioteque"...

      a szczerze mowie ze do odsluchiwania podeszlam bez jakichkolwiek uprzedzen..
      ale jeszcze dwie inne plyty mi sie sciagaja - zobaczymy ...
    • aislinn Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:04
      Uszami (uszyma ? wink) duszy słucham koncertuy Mogwai z wczoraj wink)
      • Gość: li Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.03, 14:17
        prefuse 73
        • ignatz Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:31
          Ściezki dźwiekowej z "Mechanicznej pomarańczy"
          • ignatz Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:31
            i 666. Sory, ale musiałem go mieć smile
            • teddy4 Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:34
              ignatz napisał:

              > i 666. Sory, ale musiałem go mieć smile

              Kurcze, ja też chciałem. Ale jak już jestem to wpiszę zestaw na dzisiaj.

              MIDNIGHT OIL - "The Real Thing"
              DAVID SYLVIAN - "Gone to Earth"
              DJ SHADOW - "Endtroducing"
              PAT MARTINO - "Stone Blue" (Gregkor dzięx!)
              VANGELIS - "Blade Runner"
    • ninel1 Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 14:41
      dokladnie w tym momencie dead soul tribe - comin' down a tak ogólnie do
      winampa zaladowalam sobie wiecej dead soul tribe, rush, rare bird oraz free
      • Gość: Argus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.inferno.neostrada.pl / 192.168.20.* 25.08.03, 15:00
        A ja dziś słuchałem lub będę słuchał:
        Nosferatu
        Pink Floyd - Meddle
        Massive Attack - Mezzanine
        Caravan - Waterloo Lily
        • Gość: As Placebo - Placebo IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 25.08.03, 15:13
          Utwór nr. 3 "Bionic".
    • michalgajzler Peter Gabriel "III" 25.08.03, 18:30
      Nie mogę się odczepić...
      Wcześniej Roxy Music - "Viva! Roxy Music"
      • yagu czego slucham.... 25.08.03, 20:46
        ...M.Davis "Sketches of Spain"...
    • hawkshaw Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 20:48
      Rainbirds - Rock and roll
    • Gość: As Smashing Pumpkins IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 25.08.03, 21:47
      Słucham właśnie po raz pierwszy płyty "Machina/The Machines Of God". To
      ciekawe, bo o ile pamiętam to album ten zebrał nienajlepsze recenzje, a mi się
      go słucha bardzo przyjemnie. Takie gitarowe rzężenie z przestrzennym, trochę
      elektronicznym podkładem perkusji - całkiem fajna sprawa.
      Utwór "Try,try,try".
    • Gość: oNa Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 80.48.41.* 25.08.03, 22:04
      MOJEGO UKOCHANEGO Linkin Parku i siedzie w koszulce z takowym zespolem wink
      Akurat jest "Don't stay". QL.
    • dolores_p Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.08.03, 22:43
      butterfly- Talvin Singh
    • Gość: As FAITH NO MORE - WE CARE A LOT IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 26.08.03, 21:56
      Ściągnąłem z sieci debiutancki album Fejtów i właśnie słucham sobie "The
      Jungle". Fajnie, nie muszę kupować płyty (miałem tylko na kasecie) smile)
    • nuxx Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 27.08.03, 08:36
      MUSE - ORIGIN OF SYMMETRY
    • konrad_socha ::: NICK CAVE - Nocturama ::: 29.08.03, 21:39

    • Gość: As ALICE IN CHAINS - FACELIFT IP: *.vline.pl 30.08.03, 16:04
      Utwór "Love, Hate, Love".
    • boobie Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 30.08.03, 19:08
      "Tata dilera/Hardzone" - to dobry chłopak był i mało pił smile
      • Gość: szelak Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 30.08.03, 21:35
        Flying Saucer Attack - Distance
    • hawkshaw Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 31.08.03, 12:59
      Clannad - Banba
    • ejno Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 31.08.03, 13:28
      Berenice - I`d rather sleep alone - git!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka