Gość: Ola
IP: *.atm2-0-1031019.0x50a0c6e6.kd4nxx10.customer.tele.dk
28.09.05, 19:52
Jak oni to robia, ze nawet jak sie ich slucha 1000 raz to nadal odkrywa sie
cos nowego. Mimo, ze sie starzeje (23 lata, zaczelam sluchac Pink Floyd jak
mialam 17) to nadal odnajduje w ich muzyce cos niesamowitego, cos co pozwala
spojrzec na wiele zyciowych spraw z roznych perspektyw. A jak jest z innymi
fanami Pink Floyd? Macie jakies ciekawe refleksje?