jazzfoxy 14.10.05, 11:58 Jak moglam zapomniec o Twoich wczorajszych urodzinach, a to juz 65 lat, najlepszego! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jan.kran Re: PHAROAH! 14.10.05, 20:36 I dmuchaj dalej tak pięknie ! Wszystkiego najlepszego Kran. Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: PHAROAH! 18.10.05, 18:34 Wszystkim Wam dziekuje za pamiec i zyczenia urodzinowe(cha,cha,cha)...ja zupelnie zapomnialem...z jazzowym pozdrowieniem PHAROAH!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jazzfoxy Re: PHAROAH! 18.10.05, 21:54 pharoah napisał: > Wszystkim Wam dziekuje za pamiec i zyczenia urodzinowe(cha,cha,cha)...ja > zupelnie zapomnialem...z jazzowym pozdrowieniem PHAROAH!!! hmmm..., jakby tu powiedziec? Starosc nie radosc? Jak sie czuje 65 - latek? Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: PHAROAH! 22.10.05, 00:08 hmmm...naprawde nie wiem jak to jest z ta staroscia...radosc nie radosc?ja mam dopiero trzy dychy.30-latek dzis czuje sie swietnie...ciekawe co u sandersa i jak obchodzil urodziny... Odpowiedz Link Zgłoś
jazzpunk Re: PHAROAH! 21.10.05, 08:21 Sanders podobno maluje obrazy.Widział je ktoś? Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: PHAROAH! 22.10.05, 00:09 jazzpunk napisał: > Sanders podobno maluje obrazy.Widział je ktoś? nie widzialem.chetnie bym zobaczyl... Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: PHAROAH! 02.11.05, 19:58 sluchajcie!!!mialem to szczescie byc na koncertach Pharoaha w poznaniu w 1998 i w warszawie w 1999.czy ktos z forumowiczow pamieta wystep sandersa na jazz jamboree w 1981 r.?bardzo jestem ciekaw.... Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: PHAROAH! 02.11.05, 20:10 a moze jest ktos kto ma nagranie z tego koncertu?chetnie wymienie je na bootlegi sandersa z poznan jazz fair i z warsaw summer jaz days...z dzezowym pozdrowieniem-faraon. Odpowiedz Link Zgłoś