14.10.05, 11:58
Jak moglam zapomniec o Twoich wczorajszych urodzinach,
a to juz 65 lat, najlepszego!
Obserwuj wątek
    • jazzbaky1 Re: PHAROAH! 14.10.05, 11:59
      Faraon, trzymaj sie Brachu!
      • jan.kran Re: PHAROAH! 14.10.05, 20:36
        I dmuchaj dalej tak pięknie ! Wszystkiego najlepszegosmile
        Kran.
        • pharoah Re: PHAROAH! 18.10.05, 18:34
          Wszystkim Wam dziekuje za pamiec i zyczenia urodzinowe(cha,cha,cha)...ja
          zupelnie zapomnialem...z jazzowym pozdrowieniem PHAROAH!!!
          • jazzfoxy Re: PHAROAH! 18.10.05, 21:54
            pharoah napisał:

            > Wszystkim Wam dziekuje za pamiec i zyczenia urodzinowe(cha,cha,cha)...ja
            > zupelnie zapomnialem...z jazzowym pozdrowieniem PHAROAH!!!

            hmmm..., jakby tu powiedziec? Starosc nie radosc?
            Jak sie czuje 65 - latek?
            • pharoah Re: PHAROAH! 22.10.05, 00:08
              hmmm...naprawde nie wiem jak to jest z ta staroscia...radosc nie radosc?ja mam
              dopiero trzy dychy.30-latek dzis czuje sie swietnie...ciekawe co u sandersa i
              jak obchodzil urodziny...
        • pharoah Re: PHAROAH! 18.10.05, 18:34
          smile
          • jazzpunk Re: PHAROAH! 21.10.05, 08:21
            Sanders podobno maluje obrazy.Widział je ktoś?
            • pharoah Re: PHAROAH! 22.10.05, 00:09
              jazzpunk napisał:

              > Sanders podobno maluje obrazy.Widział je ktoś?
              nie widzialem.chetnie bym zobaczyl...
              • pharoah Re: PHAROAH! 02.11.05, 19:58
                sluchajcie!!!mialem to szczescie byc na koncertach Pharoaha w poznaniu w 1998 i
                w warszawie w 1999.czy ktos z forumowiczow pamieta wystep sandersa na jazz
                jamboree w 1981 r.?bardzo jestem ciekaw....
                • pharoah Re: PHAROAH! 02.11.05, 20:10
                  a moze jest ktos kto ma nagranie z tego koncertu?chetnie wymienie je na
                  bootlegi sandersa z poznan jazz fair i z warsaw summer jaz days...z dzezowym
                  pozdrowieniem-faraon.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka