jazzpunk 02.11.06, 15:03 Pharoah dorobił się w końcu oficjalnej strony. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miles9 Re: www.pharoahsanders.net 02.11.06, 17:53 Proponuję, żeby ktoś z naszego forum - jest taka osoba, przesłał w imieniu nas wszystkich pozdrowienia dla Mistrza Sandersa. Odpowiedz Link Zgłoś
jan.kran Re: www.pharoahsanders.net 02.11.06, 19:12 Świetny pomysł , ja nawet ma propozycję na delegata)) Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: www.pharoahsanders.net 02.11.06, 20:22 Swietny pomysl...wydelegujmy delegata...kogos kto namowi Sandersa na spotkanie z forumowiczami przy piwie po przyszlorocznym koncercie w Sali Kongresowej lub na jam session w "Czarnym Lwie"...hihihi...prawda,ze ta strona fajnazdjecia sa super!odkrylem ja juz jakis czas temu...dzieki jazzpunk za info dla wszystkich...ja na to nie wpadlem Odpowiedz Link Zgłoś
miles9 Re: www.pharoahsanders.net 02.11.06, 20:43 Czy tego delegata - ochotnika trzeba naprawdę pokazać palcem? Odpowiedz Link Zgłoś
miles9 Re: www.pharoahsanders.net 03.11.06, 11:34 Widzita, ten palic wybrał Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: www.pharoahsanders.net 03.11.06, 22:58 TEN PALIC WSKAZAL KOGO?....PAN GOMBROWICZ SIE KLANIA Odpowiedz Link Zgłoś
miles9 Re: www.pharoahsanders.net 04.11.06, 10:50 Widzę, że namieszałem przez ten nieszczęsny palec, intencje były całkiem inne. Co to ma wspólnego z Gombrowiczem, chodzi mi po głowie Ferdydurke ? Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: www.pharoahsanders.net 04.11.06, 21:41 Z Gombrowiczem to ma tyle wspolnego,ze Twoj palic dominuje na tym forum,wyciagnales go i wszyscy sie na niego zapatrzyli i gdzie nim tylko wskazesz,tam sie zaraz wszyscy gapia...bo ten Twoj palic jakis taki nadzwyczjny zrobil sie...nie do dlubania w nosie...schowaj ten palic!!!wsadz go do kieszeni,w ucho albo w oko...tylko juz nim nie pokazuj...bo to silny palic,nadzwyczajny,napompowany...schowaj go,bo ja Ci go schowam...bo ten palic MNIE chyba chyba wskazuje,mnie chyba chce dotknac...a ja tego nie zniese...hihihi...bo ja widze ten palic...on na mnie wskazuje,mnie chce dotknac,mnie namascic na kaplana...przedrzeznia mnie,zeby ze mnie idiote zrobic...ale ja tez mam palic i Ciebie nim moge wskazac...uwazaj...Pozdrawiam.Faraon. P.S. Pan Gombrowicz sie klania "Slub" Odpowiedz Link Zgłoś
miles9 Re: www.pharoahsanders.net 04.11.06, 22:21 Dzięki za szczere, przyjacielskie i serdeczne słowa Faraonie! Nie ukrywam,że pisząc o kimś kto w naszym forumowym imieniu mógłby pozdrowić Sandersa miałem Ciebie na myśli, ale doszukiwanie się w tym złośliwości z mojej strony jest zupełnie nieuzasadnione. Jeżeli to Ciebie tak bardzo zabolało to jest mi przykro z tego powodu. Pozdrawiam i dziękuję za Gombrowicza. Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: www.pharoahsanders.net 04.11.06, 23:06 miles9 napisał: > Dzięki za szczere, przyjacielskie i serdeczne słowa Faraonie! > Nie ukrywam,że pisząc o kimś kto w naszym forumowym imieniu mógłby pozdrowić > Sandersa miałem Ciebie na myśli, ale doszukiwanie się w tym złośliwości z mojej > > strony jest zupełnie nieuzasadnione. > Jeżeli to Ciebie tak bardzo zabolało to jest mi przykro z tego powodu. > Pozdrawiam i dziękuję za Gombrowicza. > Niech Ci nie bedzie przykro z tego powodu...jakie znowu doszukiwanie? jaka zlosliwosc?z Twojej strony?z mojej?nic mnie nie zabolalo i...nic mnie nie boli...Zartuje sobie...i zachecam do lektury "Slubu" Gombrowicza Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: www.pharoahsanders.net 04.11.06, 23:13 a nominacje przyjmuje... Dziekuje! Jestem zaszczyconyFaraon pozdrowi Pharoaha w imieniu wszystkich forumowiczow Odpowiedz Link Zgłoś
miles9 Re: www.pharoahsanders.net 04.11.06, 23:22 Cieszę się bardzo, że wszystko sobie wyjaśniliśmy, ale palca do oka nie będę próbował wkładać i Tobie też odradzam. Ślub czytałem,trochę dawno, dlatego chętnie zrobię to ponownie. A przy swoim obstaję,jesteś największym sandersologiem na forum i życzenia dla Mistrza powinny wyjść od CIEBIE ! I nie ma w tym co napisałem żadnej złośliwości ani innych ukrytych podtekstów !!! Pozdrawiam ! Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: www.pharoahsanders.net 04.11.06, 23:46 miles9 napisał: > Cieszę się bardzo, że wszystko sobie wyjaśniliśmy, > ale palca do oka nie będę próbował wkładać i Tobie też odradzam. > Ślub czytałem,trochę dawno, dlatego chętnie zrobię to ponownie. > A przy swoim obstaję,jesteś największym sandersologiem na forum > i życzenia dla Mistrza powinny wyjść od CIEBIE ! > I nie ma w tym co napisałem żadnej złośliwości ani innych ukrytych > podtekstów !!! > Pozdrawiam ! A co tu sobie wyjasniac? nie mozna byc tak bardzo serio i brac wszystkiego doslownieAni przez chwile nie doszukiwalem sie u Ciebie "zadnej zlosliwosci ani innych ukrytych podtekstow".Sam tez nie probowalem nawet byc zlosliwy...chcialem byc zabawny-chyba nie do konca sie udalo... Stwierdzenie,ze jestem jakoby "najwiekszym sandersologiem na tym forum" oczywiscie pochlebia mi...ale wydaje sie byc odrobine ryzykowne...w polbutach na wysokim obcasie i w kapeluszu na glowie nie mam wiecej niz 1m 85...moze znajdzie sie jakis wiekszy sandersolog...Mozna smialo postawic teze ze Roman Giertych jest najwiekszym ministrem,ale w kwestii sandersologow postuluje wieksza ostroznosc Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
miles9 Re: www.pharoahsanders.net 05.11.06, 09:38 Myślę, że w dwóch kwestiach zgadzamy się ze sobą : - Roman G.jest "największym ministrem" - też uważam, że "nie można być tak bardzo serio i brać wszystko dosłownie" Życzę miłej niedzieli. Jeszcze coś co łączy - jazz kochamy !!! Odpowiedz Link Zgłoś