Dodaj do ulubionych

Czego słuchacie w nocy?

    • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 11.12.05, 20:52
      A tak mi się jeszcze przypomniało o opentaniej muzyce z "Opentańca". Jeśli ktoś
      będzie miał okazje kiedyś zobaczyć owe show taneczne to gorąco polecam smile A co
      do muzyki mmmmm poezja smile Czym głośniej tym lepiej ( na przekór sąsiadom
      big_grin)Warto także do "Fatamorgany' siegnąć. Też Adasiowa produkcja warta poznania :]

      Pozdrówko
      N. smile
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w nocy? 11.12.05, 23:53
      Z. Seifert - "Solo Violin"
      • student_pierwszego_roku Ciężko zachorowałem 12.12.05, 00:00
        Choruję mianowicie na Depechy - konkretnie to 'Enjoy the silence' koniecznie
        wersja harmonium (radiowa jest zdecydowanie gorsza) Harmonium - taka... nocna wink

        Głębokich doznań muzycznych tej nocy życzę smile
        • theagata Re: Ciężko zachorowałem 12.12.05, 00:11
          A ja przed chwilą wysłuchałam DM w wersji unpluged, bardzo chwytające za serce
          za gardło, chyba mnie zatkało.
          Nie życzę ci wyzdrowienia bo twoja choroba jest niegroźna a nawet przyjemnasmile
          Pozdrawiam więc tylko.

          have fun
          • student_pierwszego_roku Choroby ciąg dalszy 12.12.05, 20:57
            Witaj wczesno-wieczornie (żeby nie powiedzieć popołudniowo wink )

            Czego konkretnie słuchasz w wersji unpluged?
            W swojej kolekcji mam tylko "personal jesus" (wiem, że to co teraz powiem może
            zostać uznane za świętokradztwo, ale jakoś mi to nie podchodzi - niezależnie od
            wersji)

            Bardzo mnie zastanawia jak zabrzmiałoby akustyczne wykonanie: "precious", albo
            "I feel you" - tak ten ostatni utwór jest szczególnie przejmujący...


            Choroba na pewno należy do przyjemnych ale czy nie jest groźna? po 30
            wysłuchaniach 'pod rząd' "Nothing's impossible" zauważyłem u siebie odmienne
            stany świadomości.


            Ostateczną listę utworów słuchanych tej nocy podam w stosownym czasie. Choroba
            ta ma przegieg przewlekły, więc będą to utwory wiadomego zespołu.
            • theagata Re: Choroby ciąg dalszy 12.12.05, 22:57
              Only When I Lose Myself

              pzdr.
    • Gość: m Re: Czego słuchacie w nocy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 10:19
      Air
      • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 12.12.05, 22:20
        A mi dziś wieczorowo-nocną porę zajmie Damien Rice i najprawdopodobniej Ella
        Fitzgerald- nie słuchana jeszcze nocną porą.

        hmmm... przydałoby się jeszcze coś z klimatów marszowych smile bo chyba do wojen
        napoleońskich to bedzie najlepiej pasowało wink

        Dźwięcznej nocy zycze
        N.

        PS. Tego kto wymyslił próbna mature w grudniu to go powinni...wink
        • michalgajzler Re: Czego słuchacie w nocy? 12.12.05, 23:43
          natka_87 napisała:

          > PS. Tego kto wymyslił próbna mature w grudniu to go powinni...wink

          Prosze nie marudzićwink. Już wolałbym uczyć się do matury niż pisać referat o
          cyklach koniunkturalnych na rynku nieruchomości (a w kolejce rozdział magisterki
          na inny temat do napisania) wink).

          Dziś na jazzowo - był Modern Jazz Quartet, Davis, a teraz Thelonious Monk
          "Monk's Deram". W kolejce Parker. Chociaż nabieram ochoty na "Legędę" Armii...
          Ale noc jest długawink)
          Miłego słuchania wszyskim życzęwink.
          • theagata Re: Czego słuchacie w nocy? 12.12.05, 23:56
            Dzisiaj ciągnie mnie na Islandię. Zacznę od Bjork.

            pzdr.
            • theagata Re: Czego słuchacie w nocy? 13.12.05, 00:58
              Z Bjork już dziś pozostanę. Królowa Lodu.

              pzdr.
              • student_pierwszego_roku Re: Czego słuchacie w nocy? 13.12.05, 02:34
                Witam nocnie smile
                a oto dzisiejsza (czy w odniesieniu do nocy pasuje określenie - dzisiejszy?)
                playlista:
                - only when I lose myself - to wersji unpluged nie dotarłem, ale mam wersję
                acapella - również pyszna
                - 'enjoy the silence - harmonium'
                - 'I feel you'
                - 'precious'
                - 'nothing's impossible'
                - 'lillian'
                - 'freelove' - ale też jakaś taka inna wersja - mroczniejsza

                pozdrawiam znów życząc głębokich doznań muzycznych
                (tylko cholera wstaję o 06:20, co mi się tak sobie średnio podoba...)
                • kate-gun Re: Czego słuchacie w nocy? 13.12.05, 05:11
                  a na mojej dzisiejszej liscie sa m. in:
                  A-Ha - "I Wish I Cared"
                  Bjork - "All Is Full Of Love"
                  Bruce Springsteen - "Streets Of Philadelphia"
                  Peter Gabriel - "Lovetown"
                  Massive Attack - "Unfinished Sympathy"

                  w sumie nihil novi, ale polecam to zestawienie


                  hmm, ja wstaje o 7:00, za to spalam od 18:00 do 1:00, wogole rozregulowana
                  jestem przez to nocne siedzenie :]
                  • theagata Re: Czego słuchacie w nocy? 15.12.05, 00:24
                    kate-gun napisała:

                    > > spalam od 18:00 do 1:00,
                    >

                    hmmm, to mi pasuje na inną strefę czasową, jakoś tak chyba po amerykańsku
                    śpisz, ale ciekawe bardzo że tak też można tutaj, w PL smile

                    pzdr.
                • theagata Re: only when I lose myself 13.12.05, 20:05
                  acapella.
                  to było to.
                  pycha. i dreszcze.

                  pzdr. jeszcze w chorobie?
                  • student_pierwszego_roku Re: only when I lose myself 13.12.05, 22:02
                    > acapella.
                    > to było to.
                    > pycha. i dreszcze.

                    dodam, że to czyste ciary wink


                    ano nadal w chorobie jestem, więc nic odkrywczego dzisiaj nie dodam
                    nadmienię tylko, że nie należy nastawiać 'nothing impossible' 20 razy pod rząd.

                    a może właśnie należy? normalnie obłęd. Znowu znarkotyzuję się tą muzyką, a noc
                    temu sprzyja wink


                    pozdrawiam serdecznie smile
                • theagata Re: Czego słuchacie w nocy? 06.01.06, 00:42
                  Dzisiaj jakoś tak emocjonalnie potrzebuję się doładować bo mi poziom adrenaliny
                  spadł aż za bardzo po tygodniu pełnym zaskakujących aczkolwiek bardzo
                  przyjemnych zdarzeń. A na takie stany tylko The Mars Volta pomaga.
                  Frances The Mute zostawiam na rano, bo tylko głośno tego słuchać potrafię.
                  Teraz więc wybrzmiewa de-lused in the comatorium, a ja chłonę tę energię.

                  pzdr.
          • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 13.12.05, 21:49
            michalgajzler napisał:

            > Prosze nie marudzićwink.
            Ja nie śmiem marudzić. Ja się tylko zastanawiam kto wpadł na tak genalny pomysł
            matury w grudniu wink

            A tak w kwestiach muzycznych to dziś noc z 'Oknami' a dokładniej muzyką z
            'Okien'- moj największy nałóg, którego już nigdy się chyba nie pozbęde wink

            Szklisto-muzyczne pozdróffka
            N.
            • michalgajzler Re: Czego słuchacie w nocy? 13.12.05, 22:15
              natka_87 napisała:

              > Ja nie śmiem marudzić.
              A to chyba że tak.

              >Ja się tylko zastanawiam kto wpadł na tak genalny pomysł
              > matury w grudniu wink

              Niezbadane są wyroki i pomysły niektórych osób - ja np. nie wiem jeszcze czy
              moje studia trwają 9 czy 10 semestrów. Biorąc pod uwagę że kończy się semestr
              nr. 9 wypadałoby już podjąć decyzję. Jak widać senat uczelni ma inne zdaniewink).
              Co do matury próbnej - u mnie nikt specjalnie poważnie jej nie traktowałwink)

              Podkład dżwiękowy na dzisiejszą noc (chwilowo odczepiłem się od Monka):
              - Killswitch Engage - "End Of Heartache"
              - SOAD - "SOAD"
              - potem się zobaczy (kolejna długa noc, a dzień będzie jutro cokolwiek
              niespecjalny...) - może Mastodon albo Orphaned Land
              Milego słuchania wszystkim życzę.
              • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 13.12.05, 23:13
                Ojjj lepiej mojej szanownej prof. nie mówić o NIEprzejmowaniu się próbną bo źle
                się to może skończyć wink oczywiście dla ucznia a nie dla niej smile)
                No a co do tych studiów to rzeczywiście nie ciekawie uncertain

                W kwestiach muzycznych czas na zapomnianego Michaela Nymana. Dawno go u mnie nie
                było.

                Miłej nocy
                N.
                • tenzinn Re: Czego słuchacie w nocy? 14.12.05, 03:22
                  Thee More Shallows - Ask Me About Jon Stross.
                • michalgajzler Re: Czego słuchacie w nocy? 15.12.05, 00:37
                  natka_87 napisała:

                  > Ojjj lepiej mojej szanownej prof. nie mówić o NIEprzejmowaniu się próbną bo źle
                  > się to może skończyć wink oczywiście dla ucznia a nie dla niej smile)

                  A kto tu mówi o mówieniuwink)

                  > No a co do tych studiów to rzeczywiście nie ciekawie uncertain

                  To nawet jest zabawnewink)

                  Leci:
                  Black Lebel Society - "Mafia"
                  Miłego słuchania wszystkim życzę.
    • Gość: Człowiek Re: Czego słuchacie w nocy? IP: 195.20.110.* 14.12.05, 10:38
      "Kind Of Blue" Milesa Davisa. Może lecieć całą noc - po prostu magia. Nie znam
      właściwie nic porównywalnego.
    • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 14.12.05, 19:53
      No to ja zaczynam dziś od Edith Piaf, później pewnie Shade i na koniec kochane
      Zero 7 smile)))A pewnie jeszcze zaczepie o dawno nieopbecne Coldplay.

      Pozdrówko
      N.

      -----
      "Historia - zbiór faktów, które nie musiały zajść."
    • Gość: selsdon unlogged Re: Czego słuchacie w nocy? IP: *.icpnet.pl 14.12.05, 23:39
      Patricia Kaas - płyta 'Piano Bar'

      Pozdrawiam
      • theagata Re: Czego słuchacie w nocy? 15.12.05, 00:27
        Ja sobie dzisiaj zapodam zaraz fiu fiu Lecha Janerki
        "i wybieram się na górę w piórnikowym garniturze"

        nocnie pzdr.
        • student_pierwszego_roku Również dzisiaj rodzimych artystów słucham 15.12.05, 01:44
          Wczorajszej nocy nastąpiło nagłe pogorszenie
          do playlisty doszło: 'pipeline' i 'shame'
          (znowu czyste ciary)

          Powoli wracam do zdrowia sad

          Teraz na przykład leci (wstyd się przyznać, ale co tam wink )
          Oddział zamknięty - "obudź się"
          "Teraz trochę więcej piję,
          trochę więcej palę.
          O, tak. To były najpiękniejsze chwile.
          Nie zapomnę ich, nigdy"

          Część postu do ucząsej się młodzieży starszej i młodszej:
          Nie żebym tego słuchał (absolutnie nie), ale znacie może "Odę do Bochenka"? (jak
          ktoś nie wie, to taaaka 5 (7)-tomowa cegła jest - tekst jest na tyle
          uniwersalny, że można dopasować do każdej innej cegłówki - w moim wypadku
          bezapelacyjnie jest to w/w.):
          "Tak, wiem, już teraz kuć pora
          Czas pędzi nieubłaganie

          Uczę się ciebie na pamięć
          Niecierpliwymi palcami
          Rozpaczliwie na pamięć
          Czytam zachłannie od nowa
          Całego zdanie po zdaniu" wink
    • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 15.12.05, 20:52
      Dziś coś dla relaksu przed jutrzejszym jakże atrakcyjnym maturo-angielskim dniem
      smileMichael Nyman i Michael Buble. W męskim towarzystwie sobie posiedze i poczytam smile

      Pozdrówko
      N.
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w nocy? 15.12.05, 23:53
      Chwilowo odczepiłem się od Black Lebel Society i płyty "Mafia". Leci Faith No
      More "The Real Thing".
      Tradycyjnie - miłego słuchaniawink
    • Gość: nikt Re: Czego słuchacie w nocy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 23:29
      od wczoraj tylko keith jarrett - "the koeln concert". na smutno.
      • theagata Re: Czego słuchacie w nocy? 17.12.05, 00:02
        Makak zaczął - Josh Homme:
        QOTSA
        Eagles Of Death Metal
        Kyuss i przy tym już zostanę.

        have fun
        • miss.didi Kenta 23.01.06, 21:40
          nad morzem, mialam takie 2 nocki
          pierwsza- razem z przyjacielem uznalismy ze nie mamy nastroju na sen tylko na muzyke. I do piatej lezelismy sluchajac kenta i tocotronic
          druga- dzien przed wyjazdem. Ten sam zestaw, tylko towarzystwa brakwink(spalo) Prawie 3 lata temu, a tak utkwily mi w pamieciwink
    • student_pierwszego_roku Re: Czego słuchacie w nocy? 17.12.05, 01:25
      Ciekawy jestem jak jednej z Nocnych Słuchaczek poszła próbna matura...

      ja generalnie mam już dosyć chodzenia spać, gdy już zaczyna świtać - a
      przynajmniej już nie jest zupełnie ciemno, a wstawania gdy aby zobaczyć czy pali
      się pierwsza zapałka, muszę zapalić drugą... wink
      (ale naprawdę tak jest, gdy idę spać o 4 jest już jaśniej, a gdy wstaję o 06:45
      jest zupełnie ciemno)

      wobec powyższego idę spać...
      a do snu ukołysze mnie... jeszcze nie wiem - może soundtrack z Requiem?
      a może 'pipeline'?

      ale chyba najlepiej zasypa się przy
      "Lily was here" - tak właśnie tego posłucham - też ma magiczny klimat...

      pozdrawiam nocnie smile
      • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 17.12.05, 18:27
        Próbna matura poszła i całe szczęscie big_grin Podstawowa była mozliwa ale rozszerzona
        to taka trochu ponad mój poziom. Kolejna próba w styczniu uncertain Na szczęście
        przezyłam i moge sobie jeszcze kilku rzeczy posłuchać smile
        Dziś wieczór rozpoczynam od Ich Troje. Nie nie, nie tego Ich Troje big_grin Moje Ich
        Troje to: Fryderuś Chopin, Adaś Sztaba, Lesiu Możdżer.
        O wszelkich zmianach poinformuje smile

        Miłej wieczorno-nocnej pory
        N.
    • pendragon_pl Re: Czego słuchacie w nocy? 17.12.05, 12:52
      Ok więc podaję moją playlistę Winampa z zeszłej nocy:
      Riverside - Concieving you
      Riverside - Second Life Syndrome
      Riverside - Reality Dream III
      Riverside - Curtain Falls
      Enchant - Sinking Sand
      Enchant - Pure
      Enchant - Hostile World
      Enchant - Ultimate gift
      Enchant - My everafter
      Supertramp - Crime Of the century
      Dream Theater - Another Day

      to tylko mała część tego co słuchałem , lista jest długa.
      Polecam bardzo zespół Enchant, bardzo mało znany w Polsce, ja osobiscie odkryłem
      ich słuchając internetowego progrockowego radia.

      Pozdr.
      • Gość: Mieczysław Mietek Re: Czego słuchacie w nocy? IP: *.chello.pl 17.12.05, 18:37
        Oto czego słucham w nocy:
        Penitencyae-Morbid Tales
        Penitencyae-Cold Contagious
        Penitencyae-Synapse
        Penitencyae-Blessed Be
        Penitencyae-Severe Burns
        Penitencyae-Crawl
        Polecam!!!
    • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 17.12.05, 21:10
      Dorzuce jeszcze Pana Vivaldiego żeby nie było, że tylko fortepian to bedą i
      skrzypce smile

      Pozd.
      N.
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w nocy? 17.12.05, 23:13
      Dzis w cały światwink
      - Genesis "Nursery Cryme"
      - Z. Seifert "Solo Violin"
      - Black Label Society "Mafia"

      Miłego słuchania wszystkim życzę.
    • student_pierwszego_roku Re: Czego słuchacie w nocy? 18.12.05, 03:50
      Witam nocnie smile
      Ostrzegam, że mogę trochę bredzić - czuję się jakbym był pod wpływem %

      Jakoś tak się teraz włączyło
      "Zawsze Tam Gdzie Ty" - fajna wersja - koncertowa, taka ciepła
      potem tam dalej widzę, że mam
      Golden Life "24.09.94"
      "james radioglowi i zuk z rewolwerem jada do nikad"

      Na playliście JESZCZE nie ma, ale chyba mam dzisiaj ochotę na SDM - (jest to o
      tyle zgubne, że wprawia mnie to w taki nastrój, że uczyć się przy tym ni jak nie
      można, ale chyba nie wytrzymam)
      Tak więc:
      - czarny blues - obowiązkowo
      - blues dla małej
      - rozmowa bez słowa
      (chyba już kiedyś dawałem to zestawienie, powtarzam się, sorry)
      - blues dla małej!!!!!!

      i WGB - kołysanka, która niewiedzieć dlaczego nazywa się dla Joanny (a powinna
      przecież inaczej... wink )

      pozdrawiam smile
      słuchacie jeszcze?
      • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 18.12.05, 09:54
        student_pierwszego_roku napisał:

        > słuchacie jeszcze?
        O 3.50 to ja już raczej nie daje rady słuchać niczego smileUszy odmawiają mi
        posłuszeństwa i chcą ciszy smile A tak w ogóle to ja w tym czasie raczej wstaje
        niż kłade się spać smile

        Niedzielny (bardzo zimny) poranek zacznę sobie od Noviki a później się zobaczy.

        Pozdrówko dla śpiochów smile
        N.
      • theagata Re: Czego słuchacie w nocy? 19.12.05, 00:55
        student_pierwszego_roku napisał:

        >
        > Ostrzegam, że mogę trochę bredzić - czuję się jakbym był pod wpływem %
        >

        Wcale się nie dziwię, że się tak czujesz o 3.50 smile Nawet w weekend sobie nie
        folgujesz a nawet całkiem hardcorowo nie śpisz do prawie samego rana ???
        Ja czasem idę po rozum do głowy do łóżka już po północy bo kiedyś te zaległości
        spowodowane niespaniem trzeba odrobić.
        Ale nie dzisiaj.
        Ta noc należy do Sinead O`Connor w różnych odsłonach bo dawno jej u siebie nie
        gościłam. Więc będzie prawie jak nowa.

        pzdr.
    • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 19.12.05, 22:46
      Spadł snieg i białawo się zrobiło smile ladny klimacik do słuchania nocnego smile Dziś
      La fiinestra di fronte. Jakoś tak dziwnie kojarzy mi się Poznań nocą z tą
      muzykąsuspicious Ciekawe dlaczego???

      Miłego nocomuzykowania tongue_out
      N.
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w nocy? 19.12.05, 23:01
      SBB -> "Karlstad Live" ->"Stormy Bay"
      Oj jak ja dawno tego nie słuchałem...

      Milego słuchania wszystkim życzę.
      • Gość: nx Re: Czego słuchacie w nocy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.05, 01:27
        Fugazi - [Repeater + 3 Songs]

        a konkretnie to Blueprint i tak jakos smutno...
    • student_pierwszego_roku Piękna noc... tylko to ranne wstawanie o 06:30... 20.12.05, 03:08
      Witam serdecznie

      Chwilę odetchnę od tych kser/książek/atlasów i posta zostawię

      Pofolguję to ja sobie w Święta smile
      (a zaczynam od jutra - od 18, bo wtedy kończę ostatnie zajęcia)

      Już daaawno nie miałem tak, że w nocy słuchałem tylko muzyki - chociaż bardzo to
      lubię. "Who wants to live forever" - kawałek perfekcyjny muzycznie - dobracowany
      w każdym calu... calu? (dopracowany w każdym piko-metrze)

      Dzisiaj świątecznie:
      1. preisner - koleda dla nieobecnych
      2. preisner - koleda dla piotra
      3. preisner - koleda na koniec wieku
      4. 3T - I Need You
      5. Carpenters - O Come, O Come Immanuel
      6. Cliff Richard - Mistletoe & Wine
      7. Frankie Goes To Hollywood - The Power Of Love
      8. John Lennon - And So This Is Christmas
      9. Paul McCartney - merry xmas everyone
      11. Yello - Jingle Bells (2:51) wink
      12. Lady Pank - 01. miejsce przy stole

      Piękny zestaw...


      aha - zastanawia mnie jeszcze, co 'La finestra di fronte' ma wspólnego z miastem
      w którym mieszkam... i dlaczego dziwnie... Przesłuchałem i utwór ładny, ale nie
      wiem o co chodzi - może dlatego, że języka nie znam wink


      pozdrawiam serdecznie smile
      • Gość: micek Re: Piękna noc... tylko to ranne wstawanie o 06:3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.05, 22:09
        ja dzis w nastroju panikarsko- (zgubiłam chyba obrączkę) pesymistycznym
        (kurde,jak jej nie znajde to kanał): Blackfield, Keane(od paru miesięcy do
        bólu, głównie w samochodzie, ulubiona płyta do głośnego wtórowaniasmile, nie mam
        dosyć), zrobiłam przerwę na "Psychopop" Pudli i teraz snuje czarne myśli
        przy "Songs of faith and devotion live" DM...Długa noc przede mną sad
      • theagata Re: La finestra di fronte 21.12.05, 00:19
        student_pierwszego_roku napisał:

        > zastanawia mnie jeszcze, co 'La finestra di fronte' ma wspólnego z miastem
        > w którym mieszkam... i dlaczego dziwnie... Przesłuchałem i utwór ładny, ale
        nie wiem o co chodzi - może dlatego, że języka nie znam wink
        >
        >

        Też nie znam języka, aż tak, że nawet nie domyślam się o jakie miasto chodzi smile

        Dzisiaj będę się dołować:
        Dead Can Dance

        pzdr. jeszcze przedświątecznie
        • natka_87 Re: La finestra di fronte 21.12.05, 14:26
          Hehe trochu namieszałam z tą piosenką big_grin
          Po pierwsze najlepsze są utwory La finestra di fronte bez śpiewającej pani. Ja
          do owej pani nic nie mam ale w wersja bez jej głosu jest o 100% lepsza.

          Po drugie języka też nie znam więc tak mniej więcej coś tam z śpiewanego tekstu
          kojarze wink

          Po trzecie już wiem dlaczego Poznań. 'La finestra di fronte' to tytuł filmu. W
          wersji polskiej można było go oglądać pt. 'Okna'. Ja ten film ogladałam włśnie w
          Poznaniu. Z kina wyszłam dość późną porą, jakoś tak zimno i śnieznie było.
          Wracając do domu autobusikiem tak jakoś muzyka z tego filmu chodziła mi po
          głowie i pewnie dlatego tak mi zostało. Co usłysze ten kawałek to mam
          zimowo-śniezno-nocny obraz Poznania przed oczyma. Mam nadzieję, że wystarczająco
          dokłanie sie wytłumaczyłam big_grin

          A muzykować dziś zaczynam wcześnie bo już mam wolne big_grin Na dobry początek
          Zbigniew Preisner i Głosy smile

          Pozdrawiam
          N. smile
          • kardiolog Re: La finestra di fronte 21.12.05, 14:30
            Jak najbardziej wystarczajacosmile

            kardiolog
          • theagata Re: La finestra di fronte 22.12.05, 00:18
            A to Poznań właśnie smile
            Ładne miasto.

            pzdr.
          • student_pierwszego_roku Re: La finestra di fronte 22.12.05, 01:49
            Witam smile

            Uzależniłem się od nocnego siedzenia - mimo, iż aktualnie do roboty nie mam NIC.

            Natko - ja nie wiem, jak mogłem na to nie wpaść - przecież to tak oczywista
            paralela... wink
            Mam nadzieję, że miło wspominasz moje miasto smile

            Idę do łóżeczka, przytulę swojego kotka i posłucham...
            sam jeszcze nie wiem czego - z nastroju wynika, że będzie to coś:
            - rockowego
            - o marzeniach
            - o nadziei
            - o radości - może być też, aczkolwiek niekoniecznie

            no - czyli idealnie pasuje 'gloomy sunday' wink

            a poważnie to mam ochotę na Queenów - sęk w tym, że żaden utwór nie spełnia
            kryteriów
            znając siebie solidnie naciągnę w myślach tekst "who wants to" i przy tym
            odpłynę i obudzę się rano ze słuchawkami na uszach...

            pozdrawiam

            PS
            Ktoś wspominał coś o Depeszach? coś o płycie na której jest 'I feel you'

            PS2
            Tak - I feel you - Queeni, a potem to - tego mi trzeba smile
            • natka_87 Re: La finestra di fronte 22.12.05, 21:38
              student_pierwszego_roku napisał:

              > Natko - ja nie wiem, jak mogłem na to nie wpaść - przecież to tak oczywista
              > paralela... wink
              > Mam nadzieję, że miło wspominasz moje miasto smile

              Pewnie, że miło wspominam smile i ptawdopodobnie w przyszłym roku będzie to takze
              troche i moje miasto.

              Dziś zaczynam od 'Requiem dla snu' później Vivaldi i Randy Newman.

              Dobrej nocy wszystkim smile
              N.
    • Gość: Karol Re: Czego słuchacie w nocy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.05, 20:10
      Only BACH !!!
    • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 23.12.05, 20:07
      Ehh co te święta z człowiekiem wyczyniają smile

      Wszystkim forumuzykowiczom życzę udanych świąt, samych pyszności przy stole a
      pod choinką ciekawych prezentów.
      A w Nowym 2006 Roku:
      - tylko dobrych płyt
      - tylko dobrej muzyki
      - jak najdłuższych nocy (swoją drogą mogliby jakoś przedłużyć tą dobe albo
      chociaż noc big_grin)

      Wszystkiego Najlepszego smile

      Ja wracam do pożądków bo mi je rodzinka troche popsuła i musze poprawiać uncertain
      Szykuje się dłuuuuga muzyczno-filmowa noc. Start: Randy Newman Finish:
      Morderstwo w Orient Expressie big_grin

      Pozdrawiam smile
      N.
    • student_pierwszego_roku Re: Czego słuchacie w nocy? 24.12.05, 01:32
      Wsłuchując się w Chris De Burgh - A Spaceman Came Travelling

      chciałbym życzyć Wam zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia smile
    • kruchy_james Re: Czego słuchacie w nocy? 24.12.05, 15:54
      student_pierwszego_roku napisał:

      > Witajcie wieczornie
      > Bardzo bym prosił, by ten wątek aktualizować po północy i przed świtem -
      > generalnie - w nocy. Chodzi o to jakiej muzyki słuchacie, gdy ciemną nocą
      > pracujecie, uczycie się, podczas gdy znakomita większość społeczeństwa oddaje
      > się w objęcia Morfeusza.
      > U mnie teraz leci:
      > Radiohead: "fitter, happier"
      > Leonard Cohen: "Famous blue raincoat"
      > Moby: "sleep alone"
      > Sonata Artica: "Shy"
      > Dire straits: "Brothers in arms"
      > Pink Floyd: "High hopes"
      >
      > pozdrawiam nocnie



      Ja słucham :
      Vangelis albo Ulver

      pozdro
      • student_pierwszego_roku Re: Czego słuchacie w nocy? 24.12.05, 16:33
        Witajcie,

        Wiem, że do nocy jeszcze daleko
        Dzisiaj chyba większość posiedzi do głębokiej nocy
        a u wszystkich kolędy...

        U mnie na początek tradycyjnie - Mazowsze
        Potem Preisner
        jeszcze później kolędy Pod Budą, Soyki...

        pozdrawiam świątecznie smile
    • Gość: Girl 9teen Re: Czego słuchacie w nocy? IP: *.85-237-179.tkchopin.pl 26.12.05, 00:05
      aaliyah jest super do słuchania w nocy... uwielbiam zasypiać przy "Miss
      you", "The one I gave my heart to" a oprócz tego to spokojne kawałki 2paca smile
    • theagata Re: Czego słuchacie w nocy? 26.12.05, 00:31
      Dzisiaj, po niemal całym dniu i wieczorze pełnymi muzycznych wrażeń potrzebuję
      ukojenia - Kate Bush i nic ponad to.

      pzdr.
    • natka_87 Re: Czego słuchacie w nocy? 26.12.05, 19:42
      Po sporej dawce kolęd czas na cos przyziemnego. Dziś zaczynam od pana Grechuty
      bo jakoś tak sie włączył smileA poźniej to może pania Jopek sie zajme smile

      Pozdrawiam już po-świątecznie
      N.
      • student_pierwszego_roku Re: Czego słuchacie w nocy? 27.12.05, 00:27
        Witam smile

        Ja jeszcze tak trochę świątecznie słucham
        mianowicie Preisner i moja nowa miłość w temacie - 'kolęda warszawska'
        przesmutne, przemroczne aż przerażające...
        dalej soundtrack z Closera - pyszny kawałek (for your consideration)
        Następna w playliście 'gloomy sunday', ale jeszcze nie wiem, czy z tego nie
        zrezygnuję - typowo nocny kawałek, ale chyba trochę za bardzo /gloomy/ on jest...

        Ostatni wieczór, kiedy mogę poprzeżywać Muzykę, od jutra znowu stanie się
        dodatkiem do nauki. W zw. z powyższym mam dziki zamiar zarwać tą noc...

        Ale może wynajdę coś mnie dołującego, bo jutro będę nie do życia

        pozdrawiam cieplutko smile
        • don_wasyl_79 Re: Czego słuchacie w nocy? 27.12.05, 03:55
          raz dwa tri...............

          malciki!!!!!!!!!!!!!!

          hehehhehehhe!!!!

          do roboty dziś lecę.........

          pozdro
    • andzia-1979 Re: Czego słuchacie w nocy? 27.12.05, 17:19
      mrok już nastał, więc ośmielę się skreślić "trzy słowa"wink
      ciszy słucham (polecam), to najlepszy blasam dla mojej duszy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka