Dodaj do ulubionych

rock rock rock

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 11:00
Co proponujecie? Oprocz Disturbed, korna, Toola, Mansona, Metalliki. Cos w
tych klimatach. Prosze pomozcie, bo mam ochote na swiezy powiew rockowej
muzy.
Obserwuj wątek
    • pytajnick Re: rock rock rock 22.10.03, 11:11
      będę nudny, ale:

spróbuj ostatniej płyty Porcupine Tree - In Absentia.
      Jest tam trochę mocniejszych klimatów jakie - jak widać - preferujesz.

Na www.porcupinetree.com można posłuchać całych utworów (wszystkich).

Miłego słuchania, mam nadzieję że spodoba Ci sę na tyle, że Korna Metallike czy
      Mansona odłożysz już na bok (na zawsze wink tongue_out

Bo Tool wiadomo - always rulez.

pozdr
      exodus

Polska Lista Dyskusyjna Porcupine Tree
      groups.yahoo.com/group/signify
        • pytajnick Re: rock rock rock 22.10.03, 11:20
          "MUSE:

Genres Rock
          Styles Alternative Pop/Rock
          Tones Paranoid, Aggressive, Visceral, Earnest, Angst-Ridden, Brooding,
          Volatile "

Paranoid brzmi intrygująco smile

"The group's emotive, Radiohead-like sound and live dates drew critical acclaim
          and industry buzz"

Zachęca

"Roots and Influences: Radiohead [zachęca] Nirvana [zniechęca] "

to oczywiście za AMG, rozejrzę się - dzięki smile
          • verah Re: rock rock rock 22.10.03, 11:38
            pytajnick napisał:

> "MUSE:
            >
            > Genres Rock
            > Styles Alternative Pop/Rock
            > Tones Paranoid, Aggressive, Visceral, Earnest, Angst-Ridden, Brooding,
            > Volatile "
            >
            >
            > Paranoid brzmi intrygująco smile

ja bym sie AllMusic nie sugerowala, aczkolwiek okreslenie PARANOID pasuje jak
            najbardziej. Mysle, ze skoro lubisz Mum i Porcupine Tree to moze i polubisz
            Muse smile Na poczatek polecam utwor Time Is Running Out - taki lekko popowy, ale
            latwo wpadajacy w ucho - jak dla mnie cudo!
            pozdrawiam
            • Gość: elina Re: rock rock rock IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.03, 12:11
              Jeśli chodzi o MUSE to nie wiem czy słyszałaś pierwszą płytę? Jeżeli nie to
              muszę ci powiedzieć że ta druga to nic odkrywczego. Ten sam piskliwy głos
              chudego człowieczka o imieniu Matthew. Według mnie nuda, nic się nie dzieje. Ta
              płyta jest dokładnie taka sama jak poprzednia. Niczym się nie różni, no może
              tylko tytułami utworów.

pozdr
              elina

• ilhan Re: rock rock rock 22.10.03, 18:15
                Gość portalu: elina napisał(a):

> Jeśli chodzi o MUSE to nie wiem czy słyszałaś pierwszą płytę? Jeżeli nie to
                > muszę ci powiedzieć że ta druga to nic odkrywczego. Ten sam piskliwy głos
                > chudego człowieczka o imieniu Matthew. Według mnie nuda, nic się nie dzieje.
                > Ta płyta jest dokładnie taka sama jak poprzednia. Niczym się nie różni, no
                > może tylko tytułami utworów.

"Absolution", o której tu mowa, to trzecia normalna długogrająca płyta Muse
                (po "Showbiz" i "Origin of Symmetry"). Więc może porzuć ten pouczający ton, bo
                kiepsko Ci wychodzi ten wykład.

Co do tematu, polecał nic nie będę, bo ciężko próbować przekonywać fanów Korna
                i Mansona do jakiegoś Idlewild czy South (to możliwe w ogóle?) wink)

--
                turning rebellion into money
                www.screenagers.prv.pl
                • verah Re: rock rock rock 22.10.03, 21:17

> "Absolution", o której tu mowa, to trzecia normalna długogrająca płyta Muse
                  > (po "Showbiz" i "Origin of Symmetry"). Więc może porzuć ten pouczający ton,
                  bo
                  > kiepsko Ci wychodzi ten wykład.
                  >
                  > Co do tematu, polecał nic nie będę, bo ciężko próbować przekonywać fanów
                  Korna
                  > i Mansona do jakiegoś Idlewild czy South (to możliwe w ogóle?) wink)

wow, ale ostro. tym niemiej dzieki za obrone (celowa/ niecelowa), bo wedlug
                  mnie Muse to swietna rzecz i warta polecenia. Do tego Absolution mi sie bardzo
                  podoba.
                  I dopowiedz na kolezanki pytanie - tak, slyszalam ich wczesniejsze dokonania.
                • Gość: Madzia Re: rock rock rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 07:06
                  Co do tematu, polecał nic nie będę, bo ciężko próbować przekonywać fanów Korna
                  i Mansona do jakiegoś Idlewild czy South (to możliwe w ogóle?) wink)

Ja jestem otwarta na wszytkio!!! Szukam czegoś nowego (dla mnie), a to, ze
                  slucham Mansona nie znaczy, ze nie spodoba mi sie cos innego. Kocham muzyke
                  sama w sobie i naprawde chodzilo mi o podawanie jakiejs fajnej muzyki,
                  rockowej, bo jakby mi ktos polecil stachuurskiego albo britnej spirs to wtedy
                  bym postraszyla mansonem smile))

Dzieki za odzew, moja kaza rozgrzala sie do czerwonosci smile)

• ilhan Re: rock rock rock 23.10.03, 22:22
                    Gość portalu: irman napisał(a):

> >
                    > > Co do tematu, polecał nic nie będę, bo ciężko próbować przekonywać fanów
                    > > Korna i Mansona do jakiegoś Idlewild czy South (to możliwe w ogóle?) wink)
                    > >

> Myślę że to działa także w drugą stronęsmile))))))))))))).

No pewnie. Fani Idlewild czy South mają wyrobiony pogląd na ww. artystów wink))))

--
                    turning rebellion into money
                    www.screenagers.prv.pl
                    • Gość: irman Re: rock rock rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 22:23
                      ilhan napisał:

> Gość portalu: irman napisał(a):
                      >
                      > > >
                      > > > Co do tematu, polecał nic nie będę, bo ciężko próbować przekonywać fa
                      > nów
                      > > > Korna i Mansona do jakiegoś Idlewild czy South (to możliwe w ogóle?)
                      > wink)
                      > > >
                      >
                      > > Myślę że to działa także w drugą stronęsmile))))))))))))).
                      >
                      > No pewnie. Fani Idlewild czy South mają wyrobiony pogląd na ww.
                      artystów wink))))
                      >
                      >
                      Myślę że to dział także w drugą stronęwink)))))))))))))))))))))))))))))))))).
        • crazy_diamond Re: rock rock rock 22.10.03, 22:07
          ugugunana napisał:

>
          > Coś Ty narobił?!? Teraz Muzyka PT trafi pod strzechy! I czym ja się będę
          > snobował!?! *-)
          >
          moze np. zainteresuje Cie bialoruska scena psychodeliczna albo industrialna i
          odkryjesz takie zespoly, o ktrych istnieniu nikt w Polsce nie wie (i zapewne
          nadal nie bedzie wiedzial). wtedy bedziesz sie mogl posnobowac ze hej.
          tak przy okazji, rowniez polecam PT.
    • xamel Re: rock rock rock 24.10.03, 18:22
      Gość portalu: Madzia napisał(a):

> Co proponujecie? Oprocz Disturbed, korna, Toola, Mansona, Metalliki. Cos w
      > tych klimatach. Prosze pomozcie, bo mam ochote na swiezy powiew rockowej
      > muzy.

jak sluchasz disturbed, korna, metallice to trzeba koniecznie posluchac
      Megadeath (wszystko z przymruzeniem ucha traktujac Crypthic i Risk) Sepulture
      (wszystko i wszystko ze szczegolnym uwzglednieniem roots) oraz slayera
      (wszystkoooooooo)

nie wiem ktora metallice sluchasz, ale swietnie sie to uzupelnia ze slayerem,
      disturbed pelnymi garsciami czerpie z wielkiej czworki trashowej (czyli jeszcze
      Anthrax mozna dodac) szczegolnie z Megadeth a Korn brzmi cholernie podobnie do
      sepultury ...
      no moze nowoczesniej, no i moze nie podobnie ale widac korzenie

no i tak wogole to warto dodac Pantere i odlozyc toola na polke
    • Gość: Vulture Re: rock rock rock IP: *.chomiczowka.net.pl 24.10.03, 21:42
      Gość portalu: Madzia napisał(a):

> Co proponujecie? Oprocz Disturbed, korna, Toola, Mansona, Metalliki. Cos w
      > tych klimatach. Prosze pomozcie, bo mam ochote na swiezy powiew rockowej
      > muzy.

Posłuchaj tego wszystkiego z czego zrzynają Disturbed, Korn, Manson (przekrój
      od Black Sabbath przez Alice'a Coopera, choć w przypadku Korna zahaczyłbym
      jeszcze o nierockowe Boney M.)
      • Gość: irman Re: rock rock rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.03, 22:59
        Gość portalu: Vulture napisał(a):

> Gość portalu: Madzia napisał(a):
        >
        > > Co proponujecie? Oprocz Disturbed, korna, Toola, Mansona, Metalliki. Cos w
        >
        > > tych klimatach. Prosze pomozcie, bo mam ochote na swiezy powiew rockowej
        > > muzy.
        >
        > Posłuchaj tego wszystkiego z czego zrzynają Disturbed, Korn, Manson
        (przekrój
        > od Black Sabbath przez Alice'a Coopera, choć w przypadku Korna zahaczyłbym
        > jeszcze o nierockowe Boney M.)

Litości!!! Widzę że należysz do ludzi którzy uważają,że jak ktoś tylko w
        struny mocniej uderzy to od razy na Black Sabbath się wzoruje. Korna z Black
        Sabbath łączy tyle samo co Kaje Paschalską z Dido smile.
        • vampira Re: rock rock rock 25.10.03, 22:00
          Ciekawe to porównanie. Kaja P. i Dido, Korn i Black Sabbath... po głębszych
          przemyśleniach można dojść do wniosku, że piernik do wiatraka ma bardzo
          dużo smile))
    • riviva15 Re: rock rock rock 20.12.19, 20:28
      Avanged sevenfold jest według mnie spoko. Z takich cięższych to też Five finger death punch, bardzo dobry zespół. Jeżeli chodzi o jakieś starsze to klasyczki - black sabbath, DIO, Manowar wink.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka