Dodaj do ulubionych

audioslave

IP: *.chello.pl 12.10.02, 21:09
słyszeliście Audioslave
Cornell + RATM
Obserwuj wątek
    • loveletter Re: audioslave 12.10.02, 21:54
      ja słyszałem, kilka kawałków. Był zresztą na ten temat wątek gdzieś tak z miesiąc temu. Jakieś specjalnie porywające to one nie są, takie: może być, mogłoby być lepiej.
      Cornell śpiewa chyba nawet ciekawiej niż w Sound Garden (no i wokal jest wyraźny, zawsze odnosiłem wrażenie, że w Sound Garden był jakoś tak za bardzo w tle), a gitary brzmią jak brzmiały w RATM (z grubsza). Ale to już wszystko w sumie było, nic nowego chłopaki nie wnieśli, wolę sobie posłuchać starego RATM, bo do tej pory mi ciarki przechodzą ilekroć Zack powtarza "fuck you I won't do what you tell mewink"
      • Gość: Lehu Re: audioslave IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.02, 16:13
        loveletter napisał:

> ja słyszałem, kilka kawałków. Był zresztą na ten temat wątek gdzieś tak z
        miesi
        > ąc temu. Jakieś specjalnie porywające to one nie są, takie: może być, mogłoby
        b
        > yć lepiej.
        > Cornell śpiewa chyba nawet ciekawiej niż w Sound Garden (no i wokal jest
        wyraźn
        > y, zawsze odnosiłem wrażenie, że w Sound Garden był jakoś tak za bardzo w
        tle),
        > a gitary brzmią jak brzmiały w RATM (z grubsza). Ale to już wszystko w sumie
        b
        > yło, nic nowego chłopaki nie wnieśli, wolę sobie posłuchać starego RATM, bo
        do
        > tej pory mi ciarki przechodzą ilekroć Zack powtarza "fuck you I won't do what
        y
        > ou tell mewink"

Soundgarden; jedno slowo
        Audioslave bedzie pewno do dupy
        i calkiem mozliwe ze wyjdzie tylko ta jedna plyta;
        bo niby czemu byly takie klopoty z Civilian?
        • munky Re: audioslave 13.10.02, 17:00
          Gość portalu: Lehu napisał(a):

> bo niby czemu byly takie klopoty z Civilian?

Już tłumacze czemu były takie kłopoty z Civilian: na początku nie mogli wydać
          płyty gdyż były komplikacje z managerem, Chris Cornell ma własnego, a
          mianowicie jest nim jego żona, a chłopaki z RATM własnego, rozwiązano to po
          wielu tygodniach sporów w ten sposób, że znaleźli osobnego managera do tego
          projektu.
          Pożniej wyniknęła kwestia z nazwą zespoły, gdyż już wcześniej powstała jakaś
          grupa pod tym tytułem i trzeba było znaleźć nową nazwę, padlo na Audioslave.
          Tak więc kłopoty z Civilian nie były bezpośrednio związane z ich muzyką
          pzdr
    • munky Re: audioslave 13.10.02, 11:57
      Słyszałem chyba dwie demówki z czasów kiedy ten zespół miał się nazywać
      Civilian, utwory te napewno bedą inaczej brzmiały na oficjalniej płycie, co nie
      zmienia faktu że mi sie podobały. Zresztą bardzo długo czekałem na to aż
      chłopaki dojdą do porozumienia i ich wspolny projekt wystartuje, i sie
      doczekalemsmile)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka