Dodaj do ulubionych

Mundial - półfinały

03.07.06, 11:22
Niemcy - Włochy
Portugalia - Francja

Od razu przeklejam typy libertine'a:
portugalia - francja 0:2
niemcy - włochy 1:1

Oprócz tego ostrzegam, żeby nie liczyć na mnie za bardzo do niedzieli - sms-owych typów mogę nie mieć jak dopisać smile

Jednocześnie przypominam, że typowanie meczu o 3. miejsce i finału jest utajnione - typy przesyłamy na adres antycypator@o2.pl <palacz>
Obserwuj wątek
    • ktmajcher Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 11:56
      > Niemcy - Włochy 2:1
      > Portugalia - Francja 1:3
    • ton2 Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 13:26
      Niemcy - Włochy - 3:1
      Portugalia - Francja - 1:2
      • tymbarski Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 13:46
        Niemcy - Włochy - 2:1
        Portugalia - Francja - 2:3
    • grimsrund Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 13:54
      Niemcy - Włochy 1:2
      Portugalia - Francja 0:1
    • jarecki32 Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 14:09
      Niemcy - Włochy 1:1
      Portugalia - Francja 1:2
    • glebogryzarka1 Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 14:40
      > Niemcy - Włochy

      2:1

      Z jednej strony, Niemcy zaprezentowali z Argentyną mniej, niż się można było
      spodziewać. A z drugiej, z kim do tej pory grali Włosi? No sorry.

      > Portugalia - Francja

      0:2

      Największa niespodzianka fazy pucharowej - Francja znów jest wielka. Przejadą
      Portugalię, jeśli tylko nie zabraknie motywacji.
    • mallina Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 15:41
      Niemcy-Wlochy 2-3

      Portugalia - Francja 1-2
    • janek0 Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 17:49
      ilhan napisał:

      > Niemcy - Włochy
      2:1
      > Portugalia - Francja
      1:2
    • roar Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 19:54
      > Niemcy - Włochy

      2:0
      Ballack wreszcie trafi. Bufon nie będzie miał nic do powiedzenia. Włoscy napastnicy takoż.

      > Portugalia - Francja

      0:3
      Nie no, przecież wszyscy wiedzą, że Francuzi grają piękną, emocjonującą piłkę i są bez wątpienia najlepszym zespołem na tych mistrzostwach. A bujne loki Bartheza i Zidane'a to szczyt myśli fryzjerskiej.
    • ilhan Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 20:45
      Niemcy - Włochy 0:1

      POTYCZKA najbardziej klasycznych z tzw. "dziadów turniejowych". Mecz rozstrzygnie gol Toniego, którym udowodni, że jest lepszym snajperem od Podolskiego i Klose.


      Portugalia - Francja 0:1

      O dziwo trudniejszy bój dla Francji niż z Brazylią - defensywnie nastawioną Portugalię ciężko im będzie ukłuć. Uda się tylko raz - znów trafi Henry. O tyły nie muszą się specjalnie bać - Portugalia to najbardziej kaleczna w ataku drużyna z całej czwórki, by miles.
    • aasiek Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 20:45
      Niemcy - Włochy 2:1
      > Portugalia - Francja 3:2
      • aasiek Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 20:47
        Hehe, czyżbym tylko ja stawiała na Portugalię? wink
    • michal-z Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 20:58

      > Niemcy - Włochy 1:1
      > Portugalia - Francja 1:2
      >
    • aimarek Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 22:09
      Niemcy - Włochy 0:0

      Niemcy za bardzo sobie nie poszaleli w meczu z Argentyną, a z defensywą włoską
      będzie jeszcze trudniej. Jeśli w ćwierćfinałach mieliśmy PIŁKARSKIE SZACHY, to
      trudno w 1/2 oczekiwać GRADU GOLI. JEDNI I DRUDZY MAJĄ ŚWIADOMOŚĆ STAWKI MECZU,
      co może ich USZTYWNIĆ. Paraliż nie puści przez 2 godziny, więc czekają nas karne.

      Portugalia - Francja 0:1

      Przesadnie dissowana Portugalia to wspaniały zespół. Znakomici w defensywie,
      waleczni, konsekwentni i dysponujący mimo wszystko wielkim potencjałem w
      przodzie, zrobią wszystko by UDOWODNIĆ NIEDOWIARKOM, że zasługują nie tylko na
      miejsce w czwórce, ale i w finale mistrzostw świata. Ale czy to wystarczy na
      TRÓJKOLOROWYCH? Zapowiada się kolejny horror, w którym największe gwiazdy będą
      odcinane od podań i szczelnie kryte, co otworzy szansę przed graczami drugiego
      szeregu. Gola na wagę finału zdobędzie Willy Sagnol indifferent
    • mechanikk Re: Mundial - półfinały 03.07.06, 23:57
      Niemcy - Włochy, niestety chyba 3:1
      Portugalia - Francja, niestety chyba 1:2
    • pagaj_75 Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 10:18
      Niemcy - Włochy 2:1
      Portugalia - Francja 0:2
    • ilhan Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 10:19
      ayya:

      Niemcy - Włochy 1:0
      Portugalia - Francja 0:2

      kubasa:

      Niemcy - Włochy 0:1
      Portugalia - Francja 1:2
    • gregkor Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 10:35
      Niemcy - Włochy 0:1

      Portugalia - Francja 0:1


    • h8red Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 11:08
      Niemcy - Włochy 2:0

      Portugalia - Francja 1:3
    • d84 Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 11:41
      Niemcy - Włochy 1-0

      Portugalia - Francja 0-2
    • polleke Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 12:28
      Niemcy - Włochy
      1:1

      Portugalia - Francja
      0:1
    • kkrzysiekk Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 13:17
      > Niemcy - Włochy 1-2
      > Portugalia - Francja 0-3
    • hennessy.williams Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 16:01
      > Niemcy - Włochy

      1:0

      > Portugalia - Francja

      0:1
    • menthal Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 17:33
      Niemcy - Włochy 0-0
      Portugalia - Francja 0-1
    • mameluch Re: Mundial - półfinały 04.07.06, 19:14

      > Niemcy - Włochy 3:2
      > Portugalia - Francja 0:2
    • dziewczyna_mickiewicza :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 04.07.06, 23:30
      macie swoje catenacciobig_grin
      • grimsrund Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 04.07.06, 23:33
        Madafaka, ależ to był mecz... Cały czas trzymałem dziś za makaroniarzy,
        oczywiście smile))
      • ilhan Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 04.07.06, 23:33
        Piękny mecz, doznałem przy bramkach Włochów. Całkowicie zasłużone ich zwycięstwo pomimo lekkiego faworyzowania Niemców przez sędziego (minimum 3 żółte kartki za mało). Oby weszła Francja i będzie finał na poziomie.
        • roar Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))) 05.07.06, 08:56
          > Całkowicie zasłużone ich zwycięstwo pomimo lekkiego faworyzowania Niemców
          > przez sędziego (minimum 3 żółte kartki za mało).

          Odnoszę wrażenie, że sam faworyzujesz Włoską drużynę i nie zauważyłeś z kolei przynajmniej 3 ich fauli, które się na kartki kwalifikowały. Sędzia po prostu nie śpieszył się z wyciąganiem kartek, tak jak wszyscy po Iwanowie.

          > Oby weszła Francja i będzie finał na poziomie.

          Z całym szacunkiem dla Włochów po wczorajszym, ale to będzie (jeśli będzie, bo trzymam kciuki za Portugalię, choć grają tym razem nie lepiej) poziom DNA.
      • d84 Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 04.07.06, 23:46
        No piękny mecz, gratulacje dla zwycięzców!

        choć kibicowałem Niemcom, to chyba pierwszy raz nie jestem w****iony po porażce
        faworyzowanego zespołu - przegrali z klasowym zespołem po kapitalnym meczu w
        wykonaniu obu teamów.

        Respect dla obu zespołów!
      • hennessy.williams Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 05.07.06, 00:40
        Jeśli mecz można nazwać porywającym, to jak określić samą końcówkę?
        I pomyśleć, że kilka dni temu jakiś agnorant (skrzyżowanie ignoranta z arogantem) założył tu wątek pt. "Mam dość mundialu". Goń się frajerze wink
      • mallina Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 05.07.06, 15:40
        najlepszym niemieckim zawodnikiem to chyba wczoraj byl bramkarz, pomimo tych
        dwoch wpuszczonych pilek.

        zwyciestwo Wlochow mnie cieszy, bo wierze w final wlosko-francuski

        a na ulicach wczoraj byla cisza. glucha cisza...dopiero pozniej troche halasu z
        klaksonow, jak sie domyslam byli to Wlosiwink)))
        • kwiat_paproci Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))) 05.07.06, 18:10
          Forza Italia!!! big_grinDDDDDDDDDD

          Teraz to się z wszystkich raptem kibice makaroniarzy zrobili, ciekawe...
          A kwiatek od początku wiedział, co dobre wink
          • pagaj_75 Re: :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))) 05.07.06, 19:24
            kwiat_paproci napisała:

            > Teraz to się z wszystkich raptem kibice makaroniarzy zrobili, ciekawe...

            E tam ze wszystkich. Ja należę do tych nielicznych w naszym kraju, którzy
            wczoraj kibicowali Niemcom, bo oni do tej pory grali najrówniej w tym mundialu.
            Inna sprawa, że wczorajsza postawa makaronów wzbudzała respekt. Wreszcie żadnych
            prób wymuszania karnych/wolnych, zero owego katenaczjo, walka od początku do
            końca. Piękny mecz był.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka