sylwester_cz 20.08.06, 15:53 Wczoraj był koncert na Starówce, czy ma ktoś z Was płyte tego zespołu ?? Proszę o kontakt GG:4239528 pzdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kossace Re: Christoph Titz Band 21.08.06, 08:49 zapraszam na forum jazzowe, tam napewno ktoś się znajdzie, tu raczej nie. forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10967 pozdr Odpowiedz Link Zgłoś