Gość: ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.07, 15:32 Pierwszy raz usłyszałaam w trojce Postcards from Italy no i urzekło mnie ... Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze ich zauważył tutaj coś do sciągnięcia www.beirutband.com/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jarka63 Re: Beirut IP: 195.189.142.* 13.01.07, 15:41 Przez chwile myslalam ze to Clap Your Hands Say Yeah.Ale podoba mi sie,choc nie wiem jaka jest cala plyta.Czesto porownują Condona do Bregovicia. Odpowiedz Link Zgłoś
theagata Re: Beirut 13.01.07, 16:13 Gość portalu: jarka63 napisał(a): > Przez chwile myslalam ze to Clap Your Hands Say Yeah.Ale podoba mi sie,choc > nie wiem jaka jest cala plyta.Czesto porownują Condona do Bregovicia. ani jedno ani drugie! chociaż CYHSY bardzo lubię, wokalu Aleca Ounswortha nie można z nikim pomylić, chyba że z wokalem Davida Byrne`a "Gulag Orkestar" jest ładna w całości Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turieb Re: Beirut IP: 195.47.201.* 15.01.07, 10:15 Ja też jestem pod wrażeniem Odpowiedz Link Zgłoś
theagata Re: Beirut 15.01.07, 11:24 jeszcze jest e.p. z 2006 - Lon Gisland też ładne! Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Beirut 16.01.07, 08:48 Choroba, niezłe...tak mało dookoła prostych, niewydumanych a dobrych nut. Trochę mi to momentami Calexico podchodzi ale to tylko in plus Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Beirut 16.01.07, 08:56 Kurczę, no i jeszcze jedno, piszą, że na tej płycie nie ma żadnych gitar...poza pochodnymi ale jednak. Można. Odpowiedz Link Zgłoś
jarka63 Re: Beirut 16.01.07, 11:34 Posłuchałam właśnie całości i nadal mam skojarzenia z Clap Your Hands, ale też i z muzyką pogrzebową z Nowego Orleanu czy może Meksyku.A poza tym dosyć to jednostajne, mnie nie powala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Beirut IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.07, 13:21 Porównując z ogromem zespołów szeroko teraz promowanych ,które dla mnie wszystkie brzmią tak samo Beirut przyjemnie zaskakuje i wnosi jakieś ożywienie choć napewno nowatorami folku w takim wydaniu nie są. Odpowiedz Link Zgłoś
ducale Re: Beirut 19.01.07, 15:26 Gość portalu: ja napisał(a): > Pierwszy raz usłyszałaam w trojce Postcards from Italy no i urzekło mnie ... > Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze ich zauważył tutaj coś do sciągnięcia > www.beirutband.com/ hm, ja będę chyba najbardziej pamietal ten kawalek ,byl 15 grudzien ,7.00 rano w trojce leciał wlasnie Beirut ( byl powerplay) a ja wiozlem żonę na porodówkę ,byl piekny grudniowy wschod slonca i za chwile moj ..syn tego tygodnia slyszalem ten utwór jeszcze kilka razy.. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Beirut 19.01.07, 18:36 Znaczy syn wyjedzie do Bejrutu a kartkę dostaniecie z Włoch Bardzo fajne wspomnienie, mam nadzieję, że przyniesie Wam szczęście. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
theagata koncert w Poznaniu 29.04.07, 12:07 28. czerwca Beirut wystąpi w Poznaniu ) Odpowiedz Link Zgłoś
miss_brightside Re: koncert w Poznaniu 29.04.07, 18:32 juhu! szkoda tylko, ze nie w stolicy. w takim razie, niech zyje polaczenie pkp warszawa-poznan Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_aka_hett Re: Beirut 29.04.07, 22:34 ahh własnie słucham tego to i postanowiłam zaznaczyc swoją obecność na forum Dobre to jest... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cicha.voda Re: Beirut IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 15:53 Czy ktoś może wie gdzie mogę się dowiedzieć o cenę biletów na ten koncert? Odpowiedz Link Zgłoś
driadea Re: Beirut 12.05.07, 17:18 No wlasnie. I czy koniecznie trzeba kupic wejsciowki na calosc, czy mozna tylko na Beirut, no, ostatecznie tylko na ten dzien festiwalu. Wiecie? Odpowiedz Link Zgłoś
miss_brightside Re: Beirut 13.05.07, 12:01 www.malta-festival.pl/pl/home/30/program/2007-06-28/0/index.html nie ma mowy o tym, by spektakl był biletowany. poza tym, gdzies czytalam ze wejscie free, tylko na chwile obecna nie moge znalezc tej strony. Odpowiedz Link Zgłoś