IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.07, 15:32
Pierwszy raz usłyszałaam w trojce Postcards from Italy no i urzekło mnie ...
Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze ich zauważył tutaj coś do sciągnięcia
www.beirutband.com/
Obserwuj wątek
    • Gość: jarka63 Re: Beirut IP: 195.189.142.* 13.01.07, 15:41
      Przez chwile myslalam ze to Clap Your Hands Say Yeah.Ale podoba mi sie,choc nie wiem jaka jest cala plyta.Czesto porownują Condona do Bregovicia.
      • theagata Re: Beirut 13.01.07, 16:13
        Gość portalu: jarka63 napisał(a):

        > Przez chwile myslalam ze to Clap Your Hands Say Yeah.Ale podoba mi sie,choc
        > nie wiem jaka jest cala plyta.Czesto porownują Condona do Bregovicia.

        ani jedno ani drugie! chociaż CYHSY bardzo lubię, wokalu Aleca Ounswortha nie
        można z nikim pomylić, chyba że z wokalem Davida Byrne`a wink
        "Gulag Orkestar" jest ładna w całości
        • kubissimo Re: Beirut 14.01.07, 00:53
          potwierdzam
          bardzo ladna plyta smile))
          • freerock Re: Beirut 14.01.07, 01:35
            Rewelacja!
            • miss_brightside Re: Beirut 14.01.07, 14:07
              cala plyta rewelacyjna
              • Gość: turieb Re: Beirut IP: 195.47.201.* 15.01.07, 10:15
                Ja też jestem pod wrażeniem wink
    • theagata Re: Beirut 15.01.07, 11:24
      jeszcze jest e.p. z 2006 - Lon Gisland
      też ładne!
      • exman Re: Beirut 16.01.07, 08:48
        Choroba, niezłe...tak mało dookoła prostych, niewydumanych a dobrych nut.
        Trochę mi to momentami Calexico podchodzi ale to tylko in plus smile
        • exman Re: Beirut 16.01.07, 08:56
          Kurczę, no i jeszcze jedno, piszą, że na tej płycie nie ma żadnych gitar...poza
          pochodnymi ale jednak. Można.
    • jarka63 Re: Beirut 16.01.07, 11:34
      Posłuchałam właśnie całości i nadal mam skojarzenia z Clap Your Hands, ale też
      i z muzyką pogrzebową z Nowego Orleanu czy może Meksyku.A poza tym dosyć to
      jednostajne, mnie nie powala.
      • Gość: ja Re: Beirut IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.07, 13:21
        Porównując z ogromem zespołów szeroko teraz promowanych ,które dla mnie
        wszystkie brzmią tak samo Beirut przyjemnie zaskakuje i wnosi jakieś ożywienie
        choć napewno nowatorami folku w takim wydaniu nie są.
        • sonia34 Re: Beirut 19.01.07, 15:14
          To jest kapitalne!!!
    • ducale Re: Beirut 19.01.07, 15:26
      Gość portalu: ja napisał(a):

      > Pierwszy raz usłyszałaam w trojce Postcards from Italy no i urzekło mnie ...
      > Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze ich zauważył tutaj coś do sciągnięcia
      > www.beirutband.com/

      hm, ja będę chyba najbardziej pamietal ten kawalek ,byl 15 grudzien ,7.00 rano
      w trojce leciał wlasnie Beirut ( byl powerplay) a ja wiozlem żonę na
      porodówkę smile ,byl piekny grudniowy wschod slonca i za chwile moj ..syn
      tego tygodnia slyszalem ten utwór jeszcze kilka razy..
      pozdr
      • exman Re: Beirut 19.01.07, 18:36
        Znaczy syn wyjedzie do Bejrutu a kartkę dostaniecie z Włoch smile Bardzo fajne
        wspomnienie, mam nadzieję, że przyniesie Wam szczęście. Pozdrawiam.
        • theagata koncert w Poznaniu 29.04.07, 12:07
          28. czerwca Beirut wystąpi w Poznaniu

          smile)
          • yagna_lettuce Re: koncert w Poznaniu 29.04.07, 14:52
            bu, czemuż nie w Krakowie? sad
            • miss_brightside Re: koncert w Poznaniu 29.04.07, 18:32
              juhu! szkoda tylko, ze nie w stolicy.

              w takim razie, niech zyje polaczenie pkp warszawa-poznan smile
    • charlie_aka_hett Re: Beirut 29.04.07, 22:34
      ahh własnie słucham tego to i postanowiłam zaznaczyc swoją obecność na forumtongue_out
      Dobre to jest...
      • Gość: cicha.voda Re: Beirut IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 15:53
        Czy ktoś może wie gdzie mogę się dowiedzieć o cenę biletów na ten koncert?
        • driadea Re: Beirut 12.05.07, 17:18
          No wlasnie. I czy koniecznie trzeba kupic wejsciowki na calosc, czy mozna tylko
          na Beirut, no, ostatecznie tylko na ten dzien festiwalu.
          Wiecie? smile
          • miss_brightside Re: Beirut 13.05.07, 12:01
            www.malta-festival.pl/pl/home/30/program/2007-06-28/0/index.html
            nie ma mowy o tym, by spektakl był biletowany. poza tym, gdzies czytalam ze wejscie free, tylko na chwile obecna nie moge znalezc tej strony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka