Gość: Szyszy IP: *.icpnet.pl 13.04.03, 08:42 bajer polecam, muzyczka bardzo nastraja pozytywnie, uspokaja. Dla wszystkich zaganianych i sfrustrowanych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj