Dodaj do ulubionych

"Cubism - Live In Concert" maj 2007!!!

23.03.07, 22:34
Witam,
na OS jest zapowiedz tego wydawnictwa.

Tracklista:
Psycho Intro
God Willing / Psychological / Left To My Own Devices
I'm With Stupid
Suburbia
Can You Forgive Her?
Minimal / Shopping
Rent
Dreaming Of The Queen
Heart
Opportunities / Integral
Numb
Se A Vide É / Domino Dancing
Flamboyant
Home And Dry
Always On My Mind
Where The Streets Have No Name
West End Girls
The Sodom And Gomorrah Show
So Hard / It's A Sin
Go West

Troche dodatkow tez ma byc...
Ciesze sie, bo moze pojawi sie jednak 4 singiel z F. w celu promocji...

Pzdr
1_and_1_make_5
Obserwuj wątek
    • verybilingual Re: "Cubism - Live In Concert" maj 2007!!! 24.03.07, 08:44
      26 piosenek. Repertuar bardzo dobry. Osobiście brakuje mi oczywiście Being
      Boring, chciałbym usłyszeć Kings Cross czy It's Alright. I życzyłbym sobie
      więcej takich prezentów dla fanów (Dreaming Of The Queen), choć wtedy tych
      piosenek byłoby z 35 gdybym ja układam set smile
      Ciekawe, że nie ma nic z Nightlife, skromnie potraktowany też Bilingual i
      Behaviour (w sumie z niego mamy instrumentalny So hard więc...w sumie nic nie
      ma)Jestem bardzo ciekaw jak wyjdą połączenia zespołowy czyli Psycho z Left czy
      Se A Vida z Domino Dancing.
      Mam koncert z letniego festiwalu Melt i tam słyszałem Integral z Opportunieites
      i brzmi to nie za dobrze, bo Opportunieties chyba do lekko ponad 2 minut
      skrócone. Mam nadzieję że inne połączenia będą złączone w ciekawy sposób ale
      nie wpłynie to na edycje danego utworu.
      Wreszcie jakiś ciekawy dodatek czyli 13 minut zza sceny + komentarze Neila i
      Chrisa + Photo Galeria, którą szczerze mówiąc można byłoby zastąpić czymś
      innymi.
      Z tym singlem to nie głupia sprawa, bo wydaje się single i z 8 miesiączną
      różnicą czasową. Choć w karierze PSB (w ramach jednego albumu) tak długo nie
      czekali z wydaniem.
      • acidpet Re: "Cubism - Live In Concert" maj 2007!!! 26.03.07, 10:27
        zgadzam sie z tobą co do ubogiego potraktowania Billingual i Behaviour i
        oczywiscie Nightlife ale chlopaki co zauwazylem troche obchodza te plyty patrz
        chocby CONCRETE. A co do singla 4 to bym polemizowal ze nie wydaja z taka
        roznica czasoa. Ciagle czekam ze przynajmniej jeszcze jeden wyjdzie z
        Fundamental z pary TSaGS / Integral a przyklad z plyty Very trzyma mnie w
        nadzieji patrz date wydania Yesterday I was mad. A tak ogolnie to podoba mi się
        tytuł DVD
    • verybilingual Re: "Cubism - Okładka i proponowa cena. 06.04.07, 20:12
      www.play.com./Music/MusicDVD/4-/3344506/Pet_Shop_Boys_Cubism/Product.html
      Pod tym linkiem mamy cover, co prawda narazie tylko z pewnej odległości
      widziany, ale zapowiada się ładnie, podoba mi się ten kolaż screenów z koncertu.
      Tańszą cenę niż Play.com podaje HMV i jest to na polskie około 65-68zł.
      • verybilingual Re: "Cubism - Gdzie kupić'' 29.04.07, 14:15
        Gdzie macie zamiar kupić wydawnictwo? Ja już się nieźlę wkurzyłem, kiedy
        przełożyli datę premiery na 21. Mimo to we wszystkich prawie internetowych
        sklepach pisze 14 maja, i wysyłka od tego dnia. Ciekawe czy możliwe byłoby już
        wysyłanie na tydzień przed? Bo np. Merlin podaje datę 14 maja, a wysyła od 10!.
        Więc można założyć, że wysyłać mógłby od 17 maja.
        Co do ceny w naszym kochanym kraju to kręcą się one w granicach 80 zł.
        Polecam Merlin - 79zł i Fan.pl - 75
        Najbardziej jednak zdziwiła mnie cena sklepu STEP - 120zł big_grin
    • dafio1 Re: "Cubism - Live In Concert" maj 2007!!! 30.04.07, 15:40
      Właśnie zamówiłem CUBISM na merlin.pl. Data ukazania się DVD 10 MAJ. Ciekawe-
      czy Polska jest z czymś do przodu w Europie, co byłoby niesamowicie pozytywne,
      czy sklep wysyłkowy się "przynajmniej pomylił", co byłoby w polskich realiach
      jak najbardziej "normalne"... Poczekam,zobaczę, czy przypadkiem nie będzie
      komentarzy na merlin, że z przyczyn od nich niezależnych nastąpi opóżnienie
      dostawy... smile)
      Oficjalna data to 21 MAJ
      ciekawe...
    • verybilingual Re: "Cubism - Live In Concert" maj 2007!!! 06.05.07, 18:47
      No proszę. 76 zł bez przesyłki...ciekawe ile Merlin bierze. W sumie żeby mieć
      płyte tuż po 10 tak jak pisze Merlin (o ile to prawda) mógłbym dopłacić te 5,6
      zł. Ale np. czy kupując w tych sklepach ma się jakiś wpływ na to z jaką okładką
      będzie DVD? Ta z Neilem czy Chrisem, z tego co widzę nie ma rozgałęzienia.
      Niewiem jak dla was, ale dla mnie atrakcyjniej prezentuje się Neil Cover i ma
      to dla mnie znaczenie.

PS - A na Amazonie płyta dokładnie za 72 zł 84 gr (na dzien dzisiejszy), a więc
      w Polsce się opłaca big_grin
    • verybilingual Po aukcji :/ 16.05.07, 20:56
      Nie obudziłem się na 9, a na pierwzy rzut oka nie zauważyłęm że koniec jest,
      tylko myślałem że licytacja - jestem cholernie wkurzony uncertain Tak jak dawno nie
      byłem. Będe pewnie musiał kupić ten album za 80zł w media markcie za 2 tyg. uncertain
      Wszystko przez ten pomysł z okładkami...
    • verybilingual Re: "Cubism - Live In Concert" Ponownie Allegro :D 17.05.07, 07:56
      Ale kręce się w tych sklepach. Raz allegro, potem merlin, znów allegro (i późne
      wstanie tongue_out), potem stereo.pl i..dobrze, że nie kupiłem wczoraj (strona się nie
      wyświetlała u mnie do końca dnia, od momentu gdy dostałem meila od nich) bo
      dziś już mam Cubism z allegro za 60zł!, z Neilem! od tego samego sprzedawcy co
      wczoraj rano wystawiał - więc proponuje - tym którzy nie mają - by wyczekiwali
      jeszcze jutro i pojutrze na tą płytę. To fantastyczna okazja, płyta przed 21
      maja i oszczędzamy dużo pieniędzy.
      • diesel46 Re: "Cubism - Live In Concert" Ponownie Allegro : 17.05.07, 20:33
        verybilingual napisał:

> dziś już mam Cubism z allegro za 60zł!, z Neilem! od tego samego sprzedawcy co
        > wczoraj rano wystawiał - więc proponuje - tym którzy nie mają - by wyczekiwali
        > jeszcze jutro i pojutrze na tą płytę.

Gośc ma tego więcej bo codziennie wystawia.

--
        Andrzo
          • balshoy Re: "Cubism - Live In Concert" Ponownie Allegro : 20.05.07, 23:17
            faktycznie ta cena z allegro jest wyjątkowa, wyśmienita wręcz, widząc to co
            oferują sklepy internetowe...
            na razie jednak wstrzymałem się, ale może zadziała jakiś impuls?..
            tak czy śmak , prędzej czy później obejrzę to i też będę to miał w kolekcji
            (Michał , mam nadzieję ,że zabierzesz płytkę na zlot)...
            przy okazji nasuwa się pytanie ..to wydawnictwo ma co najmniej trzy różne szaty
            graficzne, prawda?
            czy to znaczy, że w jakiś , choćby niewielki sposób różni się zawartością?
            • 1_and_1_make_5 "Cubism - Live In Concert" 21.05.07, 07:12
              Witam,
              tak naprawde sa dwie szaty graficzne: Chris i Neil.
              To trzecie to okladka zasadnicza plyty. Normalne pudelko plyty wsuwamy w papierowym etui, na ktorym mozemy znalezc N. lub Ch..
              Zawartosc jest taka sama w obu przypadkach.
              Wydawnictwo warte nabycia. Ja osobiscie mam od wczoraj.

Pzdr
              1_and_1_make_5
      • verybilingual Re: "Cubism - Live In Concert" - DVD - wrażenia 23.05.07, 12:29
        Właśnie skończyłem oglądać smile
        Tak jak przypuszczałem koncert świetny, myślę, że egzekwo 1 miejsce z
        Performance.
        Świetna choreografia, efekty wizualne, ruchoma scena...wszystko to sprawiło, że
        nie było momentów gdy się nudziłem....no w sumie pod koniec czekałem na Sodom
        Show i był taki mały momencik przestoju przy ciągu: Flamboyany-Home And Dry-
        Where The Streets...i w sumie to dziwne uczucie...bo chcesz już zobaczyć gwóźdź
        programu, ale jednocześnie chcesz oglądać ciągle aktualne songi smile
        Sodom był i było super smile Ale myślę, że razem z nim fantastycznie wypadł Heart.
        Tak jak pisałem, zawodów nie było...może w niektórych przypadkach brakowało mi
        jednak trochę mocy (Integral).

Teraz zgrywam sobie audio drugą częśc, załaduje sobie na mp3, a w sumie jak
        czas dziś jeszcze pozwoli to od 19 może 20 jeszcze raz obejrzę spektakl.
        • ralph24 Re: "Cubism - Live In Concert" - DVD - wrażenia 24.05.07, 02:43
          Ja czekam az wyjade na wakacje za granice..tam mozna dostac takei plyty w
          naprawde niezlych cenach...np. Life In Pop w lipcu kosztowalo...5 Funtow...25
          zlotych..To byl HMV w Warrington w UK. Czesto jest tak ze jak jakis artykul nie
          idzie przez tydzien, dwa, to od razu jest przeceniany. Mam nadzieje ze uda mi
          sie kupic CUBISM za jakas przyzwoita sumkesmile
    • j.wojak czemu NTSC ?! 28.05.07, 12:56
      Byłem właśnie w Media Marktcie i tam mają za 79zl z Chrisem ale TYLKO w systemie
      NTSC! Mój telewizor chyba tego nie odtworzy...Połapałem się tuż przed
      kasą...Pierwszy raz mam taką sytuację.Na Amazon np. jest normalne PAL!
    • j.wojak świetny koncert 04.06.07, 10:12
      Jest lepszy niz się spodziewałem. Bardzo dobrze, że po kilkunastu latach (!)
      grają znowu Shopping i Heart. To stosunkowo stare kawałki ale zawsze brzmiały
      nowocześnie. Świetne są te sześciany -pełnią tyle różnych funkcji. Jedyne co
      jest nieco słabsze niż zwykle to sam początek -wejście Chłopaków i końcówka z Go
      West. Początek nie umywa się do tego z Performance, Nightlife czy Highlights.
      Koncówka Go West też bywała "mocniejsza".
      Ogólnie sądzę, że show jest dobrze dostosowany do "dzisiejszych" PSB- sa starsi,
      więc nie ma juz tylu przebieranek i wygłupów. Nie brakuje jednak widowiskowości,
      elektorniki, hitów itd. Podobała mi się meksykańska publiczność (np. smutni przy
      H&D, dziewczyna w okularach tańcząca powoli przy Rent, wypowiedzi o PSB w filmie
      dokumentalnym; przyszli całymi rodzinami, nie?), choć rekacje jakby cichsze niż
      na innych koncertach znanych z DVD(albo mi się wydaje)?
      Ogólnie bardzo dobre. Szkoda, że teraz nieco zmienili show i nie zobaczymy np.
      Chrisa i Paninaro.
      PS
      W drugiej części Chris ma dodatkowy monitor- w najnowszym fanzinie "Literally"
      wyjaśniają, że ten pierwszy się popsuł i musieli pożyczać od jakiegoś technika
      czy coś. Akurat pasował.
    • petek_m-m Re: "Cubism - Live In Concert" maj 2007!!! 26.06.07, 18:18
      Cześć!Dla mnie "Cubism" jest tak cudny jak "Performance'91"!Świetny wokal
      Neil'a i Sylvii, ciekawe (nowe) aranżacje w utworach, extra projekcje na
      ekranach (a zwałaszcza ta do mojego ulubionego utworu "Dreaming Of The Queen" -
      wzruszający motyw z pożegnania Księżnej Diany), extra ekipa towarzysząca PSB i
      cudna publika! - Na dodatek wszystko wspaniale wyreżyserowane - ogólnie wielki
      show! - Przy kawałku "Minimal" (a dokładnie w drugiej połowie tego utworu),
      moją uwagę zwróciła pewna, urocza Meksykanka, która była wpatrzona w Neil'a
      tak, jak w Boga!Kiedy pierwszy raz oglądałem ten koncert, od samego początku,
      czyli od "God Willing" - miałem ciarki na ciele!Po albumie "Fundamental" i
      po "Fund. - tour" - spodziewałem się, że nowe, koncertowe DVD będzie wyjątkowym
      tytułem PSB!I jeszcze jedno - zawsze byłem dumny z tego, że jestem fanem PSB -
      a po tym co Petsi pokazali w ostatnim roku - jestem jeszcze bardziej!Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka