Gość: gość portalu
IP: *.unregistered.net.telenergo.pl
29.07.07, 16:55
Witam! Z racji tego, że nie mogłem znależć żadnej polskiej strony tego zespołu
postanowiłem stworzyć forum. Zapraszam wszystkich fanów Fleetwood Mac --->
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=48626