Gość: piet
IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl
07.07.03, 13:21
Gong! Wspaniali artyści głównie z lat 70-tych.
Poszukuję FANÓW z Polski, poszukuję płyt Gonga (a jeszcze lepiej winylowych)
Aha, proszę nie mylić z zespołem dziecięcym Gong. Mówię o Gongu
(Allen/Hillage/Smyth/Moerlen/Blake/Pyle/Giraudy/i inni)