IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 07.07.03, 13:21
Gong! Wspaniali artyści głównie z lat 70-tych.
Poszukuję FANÓW z Polski, poszukuję płyt Gonga (a jeszcze lepiej winylowych)
Aha, proszę nie mylić z zespołem dziecięcym Gong. Mówię o Gongu
(Allen/Hillage/Smyth/Moerlen/Blake/Pyle/Giraudy/i inni)
Obserwuj wątek
    • Gość: Jony Re: Gong! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.07.03, 21:01
      Noooo, fajny zespol.I sa tez fani.Z plytami.Jak Cie interesuja,mozemy
      uskutecznic wymiane nagran (nie tylko Gonga,ale innych).Jakby co:
      jonyszko@wp.pl.Pisz.pzdr.........
      • Gość: elie Re: Gong! IP: *.pl 07.07.03, 23:37
        dopisuje sie. mar_jot@go2.pl
    • Gość: kingur Re: Gong! IP: *.smlw.pl / 10.1.9.* 08.07.03, 16:15
      o kurcze tego się nie spodziewałam nawet w najśmielszych snach, niestety nie
      mam ich nagrań ale słuchałam ich kiedyś i ....byłam na ich koncercie...dają
      naprawde fantastyczna siłę DZIADKI SZALONE
      kingur200@interia.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka