Gość: organizator IP: *.adsl.inetia.pl 16.10.07, 15:26 wpisujcie propozycje. Mogą to byc zarówno artyści polscy, jak i zagraniczni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Belka Re: Kogo byście zaprosili na letni festiwal do Ło IP: *.Korbank.pl 16.10.07, 18:29 np. PJ Harvey, The Walkabouts, Renatę Przemyk. W jakim klimacie ma być ten festiwal? Odpowiedz Link Zgłoś
p.o.box.77 Re: Kogo byście zaprosili na letni festiwal do Ło 17.10.07, 11:53 łódź piękne miasto, klimatycznie pasowaliby einsturzende neubauten. ale moznaby tez zaprosic herbalisera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chłodny Kalkulator Re: Kogo byście zaprosili na letni festiwal do Ło IP: *.chello.pl 17.10.07, 16:29 Madonnę. Z kilku powodów: 1. Niech w końcu do Polski przyjedzie ktoś kto zna się na muzyce i ma tego świadomość. 2. Nigdy nie koncertowała tu wcześniej. 3. Byłaby to niezła promocja dla Łodzi i kraju. Ale nieeeeeee...kto by na Madonnę poszedł? Inaczej - kogo stać by było na bilet... Odpowiedz Link Zgłoś
kawa_malinowa Re: Kogo byście zaprosili na letni festiwal do Ło 18.10.07, 13:18 ckod Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_aka_hett Re: Kate Nash 19.10.07, 14:06 Nie wiem jaki to ma być festiwal Jeśli jakieś techno dance cośtam to zapomnijcie o moim poście. Kate Nash idealna na kameralne spotkanie. Proponuję też Coco Rosie, bo hipnotyzuja publiczność. Odpowiedz Link Zgłoś