Dodaj do ulubionych

Kogo byście zaprosili na letni festiwal do Łodzi

IP: *.adsl.inetia.pl 16.10.07, 15:26
wpisujcie propozycje. Mogą to byc zarówno artyści polscy, jak i
zagraniczni.
Obserwuj wątek
    • Gość: Belka Re: Kogo byście zaprosili na letni festiwal do Ło IP: *.Korbank.pl 16.10.07, 18:29
      np. PJ Harvey, The Walkabouts, Renatę Przemyk. W jakim klimacie ma
      być ten festiwal?
    • p.o.box.77 Re: Kogo byście zaprosili na letni festiwal do Ło 17.10.07, 11:53
      łódź piękne miasto, klimatycznie pasowaliby einsturzende neubauten.

      ale moznaby tez zaprosic herbalisera.
    • Gość: Chłodny Kalkulator Re: Kogo byście zaprosili na letni festiwal do Ło IP: *.chello.pl 17.10.07, 16:29
      Madonnę. Z kilku powodów:

      1. Niech w końcu do Polski przyjedzie ktoś kto zna się na muzyce i ma tego
      świadomość.
      2. Nigdy nie koncertowała tu wcześniej.
      3. Byłaby to niezła promocja dla Łodzi i kraju.

      Ale nieeeeeee...kto by na Madonnę poszedł? Inaczej - kogo stać by było na bilet...
    • kawa_malinowa Re: Kogo byście zaprosili na letni festiwal do Ło 18.10.07, 13:18
      ckod smile
    • charlie_aka_hett Re: Kate Nash 19.10.07, 14:06
      Nie wiem jaki to ma być festiwaltongue_out Jeśli jakieś techno dance cośtam
      to zapomnijcie o moim poście.
      Kate Nash idealna na kameralne spotkanie.
      Proponuję też Coco Rosie, bo hipnotyzuja publiczność.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka