Dodaj do ulubionych

czy to forum dociągnie do postu nr 10000?

25.07.03, 11:28
Nie, żebym był jakoś złośliwy. Tak się po prostu głośno zastanawiam.
Obserwuj wątek
    • ilhan Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:31
      Oczywiście że tak.
      • aislinn Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:47
        no ba. A teraz tylko odpoczywamy bo upał jest i palce się męczą . Nie mówiąc o
        mózgach.
    • h8red Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:47
      Nie widze przeszkod.
      • aislinn off topic do hejta 25.07.03, 11:49
        o, proszę, wyspany mister to i za pisanie sie bierze wink
        • h8red Re: off topic do hejta 25.07.03, 11:54
          A jak!!! Ale mam nadzieje sie jeszcze dzemnac, zanim
          zaczne wlewac w siebie ilosci alkoholu, po ktorych znow
          zaczna mowic, ze z Polakami to nie nalezy pic smile))
    • aric Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:49
      No bo zawsze jet tak, że ktos musi zacząć pierwszy.smile)
    • miecio4 Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:55
      Ja wyjezdżam w niedziele więc jeśli dalibyście do tego czasu radę to byłbym
      wdzięczny. Chcialbym zobaczyć te fajerwerki i uroczysty uscisk dłoni tebe.
      • teddy4 Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:58
        czasem wystarczy po prostu dobrze zatytułować wątek. No to ścigajmy się.
        • ilhan A na muzyce... 25.07.03, 12:15
          ...wybił 98 tysiąc... Jak ja zaczynałem, to było ze trzydzieści może... smile
          • homohedonistus pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:29
            pojawiłem się na muzyce na dzień przed 30000 postem. A dzień później Cze nawoływał publicznie do pijaństwa. To były czasy...
            • ilhan Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:39
              Cze do pijaństwa? Ten nasz? To musiał być jakiś inny Cze, może Cze66?
              • miecio4 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:41
                ilhan napisał:

                > Cze do pijaństwa? Ten nasz? To musiał być jakiś inny Cze, może Cze66?
                >



                Cze67 jest skrytym alkoholikiem. Jak ja się pojawiłem to mnie tez namawiał do
                alkoholizmu na privie. Oczywiście po mesku odmówiłem ale było cięzko.
                On chleje codziennie.
                • mallina Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:42
                  to pomowienia!
                  cze67 jest porzadnym i kulturalnym mezczyzna!
                  i zadne glupoty w stylu pijanstwa nie sa mu w glowie!
                • ilhan Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:42
                  miecio4 napisał:

                  > Cze67 jest skrytym alkoholikiem. Jak ja się pojawiłem to mnie tez namawiał do
                  > alkoholizmu na privie. Oczywiście po mesku odmówiłem ale było cięzko.
                  > On chleje codziennie.

                  Czego to się człowiek dowiaduje, ech... A co chleje? Piwo z sokiem czy coś
                  mocniejszego?
                  • miecio4 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:44
                    ilhan napisał:

                    > A co chleje? Piwo z sokiem czy coś
                    > mocniejszego?
                    >


                    Normalnie wóde chleje. Czyściochę.
                    Czasem zapija sokiem.
                    • ilhan Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:45
                      miecio4 napisał:

                      > ilhan napisał:
                      >
                      > > A co chleje? Piwo z sokiem czy coś
                      > > mocniejszego?
                      >
                      > Normalnie wóde chleje. Czyściochę.

                      Metę ma?
                      • miecio4 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:48
                        ilhan napisał:


                        > Metę ma?
                        >


                        Mety wyszły z użytku odkąd są nocne monopole i stacje benzynowe.
                        Ale kiedyś miał.
                        • ilhan Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:51
                          miecio4 napisał:

                          > ilhan napisał:
                          >
                          >
                          > > Metę ma?
                          >
                          > Mety wyszły z użytku odkąd są nocne monopole i stacje benzynowe.
                          > Ale kiedyś miał.

                          No coś Ty, mety są najbardziej opłacalne na dłuższą metęwink, Cze na pewno już
                          to przekalkulował.
                          • miecio4 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:56
                            No ale lepiej skończmy z tym bo jeszcze kiedys to przeczyta i straci do mnie
                            zaufanie że go podkablowałem.
                            • cannonball1 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 13:33
                              miecio4 napisał:

                              > No ale lepiej skończmy z tym bo jeszcze kiedys to przeczyta i straci do mnie
                              > zaufanie że go podkablowałem.

                              Powiedziałeś tylko to, co wszyscy pomyśleli. Może pomocna dłoń pozwoli mu wyjść
                              z nałogu? Bo faktem jest, że chleje niemożebnie.
                    • cannonball1 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:46
                      miecio4 napisał:

                      > Normalnie wóde chleje. Czyściochę.
                      > Czasem zapija sokiem.

                      A tam - wódę. Czysty spirytus bez zagrychy! Znam go dobrze, to wiem, nie?
                      • pizmak31 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:49
                        Cze chleje, to prawda, wiem, bo znam go troche gorzej od cannonballa1, ale tez
                        dosyc dobrze. Chleje na umor.
                      • aric Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:49
                        Kurde, tez pamietam jak gdzies ok czerwca ubiegłego roku mówił mi, że dobrze
                        sobie walną połóweczke przed snem, wtedy spi się duzo lepiej. Raz go
                        posłuchałem i później z roboty mnie wylali. ech...
          • mallina Re: A na muzyce... 25.07.03, 12:39
            a jak ja zaczynalam to licznik prawie ze w miejscu stal!
            i prosze jak dobrze poszlowink
    • mallina Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:41
      ja to mysle ze do konca tygodnia bedzie 10000...
      • aric Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:48
        A kiedy jest koniec tygodnia, w sobote czy niedzielę??
        Kurde, zróbmy to dzisiaj, bo ominie mnie w łikend ta chwila.sad
        • mallina Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:49
          aric napisał:

          > Kurde, zróbmy to dzisiaj, bo ominie mnie w łikend ta chwila.sad

          hmm na dzis mam juz inne planysmile)))
          • aric Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:50
            No ja tez ma plany, ale ja mówi o dzić, do ok 16.smile))
            • mallina Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:53
              to by trza sie mocno uwinac, bo zaraz lece sie sympatycznie jak codzien spoznic
              na kurssmile
              • aric Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:59
                Fak, ale przez niecałą godzine sto postów przybyło, jak utrzymalibysmy tempo to
                do 15.30 byłoby po ptokach. No chyżo, wymyalać watki i pisać na temat, chociaż
                niekoniecznie.smile
    • aric Jeszcze tylko stów, stówka, stóweńka 25.07.03, 13:10
      z hakiem...smile
    • aric jeszcze 80 z hakiem... 25.07.03, 14:17
      Oj coraz bliżej do przełomowej chwili, mam tylko nadzieję, że zdążymy do 16,
      tak bardzo bym chciał.smile

      Dzierżbór haki stukające.
    • h8red Buuuuuuuuuuuuuuu 25.07.03, 18:06
      Mam baaaardzo dziwne wrazenie, ze mnie omine te 10000
      sad(( Bo pewnikiem akurat bede w drodze sad((
      Buuu...
    • mallina Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 26.07.03, 14:48
      Ja mysle ze uda sie przekroczyc wymieniona prze Ciebie licze...
      • keridwen a nawet podwojona ;) [ no - no ] 17.04.04, 21:40

    • h8red Łał!!! 18.04.04, 10:31
      No proszę, proszę. Keri wygrzebała taki fajny wątek smile)) Kto by pomyślał, że
      tak długo ze sobą wytrzymiemy wink Jeszcze troszke i będziemy jak stare dobre
      małżeństwo smile))

      A może w ramach 20000 dojdziemy do tychże i uczcimy je koncertem Jeży??? smile))
      • keridwen Re: Łał!!! 18.04.04, 13:06
        o, to jest mysl wink
        • b.rh.plus niedługo 30000 21.12.04, 22:45
          • maff1 Re: niedługo 30000 22.12.04, 12:20
            Jeśli nie masz kasy na zdecydowanie za drogie CD to ich nie kupujesz. I dobrze.
            Czyli jeśli ścigąniesz sobie z netu daną płytę to nikogo nie okradasz bo
            i tak byś nie kupił tej płyty (nie pozbawiasz więc nikogo zysku a tym bardziej
            nie okradasz).

            ciekawe podejscie do problemu. Podoba mi sie.
            • szprota niom 22.12.04, 17:52
              jakie to szczęście, że mam za słabego kąpa, żeby cokolwiek ściągac i nie musze
              się zastanawiać nad aspektami etycznymi tegoż procederu
              • maff1 Re: niom 22.12.04, 22:55
                kiedys go wymienisz ... zmodyfikujesz etc. i wtedy......
    • h8red Jak mnie ktoś nie zatrzyma 09.02.05, 09:53
      To nie wiem na ilu się skończy smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka