teddy4 25.07.03, 11:28 Nie, żebym był jakoś złośliwy. Tak się po prostu głośno zastanawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ilhan Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:31 Oczywiście że tak. Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:47 no ba. A teraz tylko odpoczywamy bo upał jest i palce się męczą . Nie mówiąc o mózgach. Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:47 Nie widze przeszkod. Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn off topic do hejta 25.07.03, 11:49 o, proszę, wyspany mister to i za pisanie sie bierze Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Re: off topic do hejta 25.07.03, 11:54 A jak!!! Ale mam nadzieje sie jeszcze dzemnac, zanim zaczne wlewac w siebie ilosci alkoholu, po ktorych znow zaczna mowic, ze z Polakami to nie nalezy pic )) Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:49 No bo zawsze jet tak, że ktos musi zacząć pierwszy.) Odpowiedz Link Zgłoś
miecio4 Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:55 Ja wyjezdżam w niedziele więc jeśli dalibyście do tego czasu radę to byłbym wdzięczny. Chcialbym zobaczyć te fajerwerki i uroczysty uscisk dłoni tebe. Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 11:58 czasem wystarczy po prostu dobrze zatytułować wątek. No to ścigajmy się. Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan A na muzyce... 25.07.03, 12:15 ...wybił 98 tysiąc... Jak ja zaczynałem, to było ze trzydzieści może... Odpowiedz Link Zgłoś
homohedonistus pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:29 pojawiłem się na muzyce na dzień przed 30000 postem. A dzień później Cze nawoływał publicznie do pijaństwa. To były czasy... Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:39 Cze do pijaństwa? Ten nasz? To musiał być jakiś inny Cze, może Cze66? Odpowiedz Link Zgłoś
miecio4 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:41 ilhan napisał: > Cze do pijaństwa? Ten nasz? To musiał być jakiś inny Cze, może Cze66? > Cze67 jest skrytym alkoholikiem. Jak ja się pojawiłem to mnie tez namawiał do alkoholizmu na privie. Oczywiście po mesku odmówiłem ale było cięzko. On chleje codziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:42 to pomowienia! cze67 jest porzadnym i kulturalnym mezczyzna! i zadne glupoty w stylu pijanstwa nie sa mu w glowie! Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:42 miecio4 napisał: > Cze67 jest skrytym alkoholikiem. Jak ja się pojawiłem to mnie tez namawiał do > alkoholizmu na privie. Oczywiście po mesku odmówiłem ale było cięzko. > On chleje codziennie. Czego to się człowiek dowiaduje, ech... A co chleje? Piwo z sokiem czy coś mocniejszego? Odpowiedz Link Zgłoś
miecio4 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:44 ilhan napisał: > A co chleje? Piwo z sokiem czy coś > mocniejszego? > Normalnie wóde chleje. Czyściochę. Czasem zapija sokiem. Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:45 miecio4 napisał: > ilhan napisał: > > > A co chleje? Piwo z sokiem czy coś > > mocniejszego? > > Normalnie wóde chleje. Czyściochę. Metę ma? Odpowiedz Link Zgłoś
miecio4 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:48 ilhan napisał: > Metę ma? > Mety wyszły z użytku odkąd są nocne monopole i stacje benzynowe. Ale kiedyś miał. Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:51 miecio4 napisał: > ilhan napisał: > > > > Metę ma? > > Mety wyszły z użytku odkąd są nocne monopole i stacje benzynowe. > Ale kiedyś miał. No coś Ty, mety są najbardziej opłacalne na dłuższą metę, Cze na pewno już to przekalkulował. Odpowiedz Link Zgłoś
miecio4 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:56 No ale lepiej skończmy z tym bo jeszcze kiedys to przeczyta i straci do mnie zaufanie że go podkablowałem. Odpowiedz Link Zgłoś
cannonball1 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 13:33 miecio4 napisał: > No ale lepiej skończmy z tym bo jeszcze kiedys to przeczyta i straci do mnie > zaufanie że go podkablowałem. Powiedziałeś tylko to, co wszyscy pomyśleli. Może pomocna dłoń pozwoli mu wyjść z nałogu? Bo faktem jest, że chleje niemożebnie. Odpowiedz Link Zgłoś
cannonball1 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:46 miecio4 napisał: > Normalnie wóde chleje. Czyściochę. > Czasem zapija sokiem. A tam - wódę. Czysty spirytus bez zagrychy! Znam go dobrze, to wiem, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:49 Cze chleje, to prawda, wiem, bo znam go troche gorzej od cannonballa1, ale tez dosyc dobrze. Chleje na umor. Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: pamiętam jak dziś... 25.07.03, 12:49 Kurde, tez pamietam jak gdzies ok czerwca ubiegłego roku mówił mi, że dobrze sobie walną połóweczke przed snem, wtedy spi się duzo lepiej. Raz go posłuchałem i później z roboty mnie wylali. ech... Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: A na muzyce... 25.07.03, 12:39 a jak ja zaczynalam to licznik prawie ze w miejscu stal! i prosze jak dobrze poszlo Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:41 ja to mysle ze do konca tygodnia bedzie 10000... Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:48 A kiedy jest koniec tygodnia, w sobote czy niedzielę?? Kurde, zróbmy to dzisiaj, bo ominie mnie w łikend ta chwila. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:49 aric napisał: > Kurde, zróbmy to dzisiaj, bo ominie mnie w łikend ta chwila. hmm na dzis mam juz inne plany))) Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:50 No ja tez ma plany, ale ja mówi o dzić, do ok 16.)) Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:53 to by trza sie mocno uwinac, bo zaraz lece sie sympatycznie jak codzien spoznic na kurs Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 25.07.03, 12:59 Fak, ale przez niecałą godzine sto postów przybyło, jak utrzymalibysmy tempo to do 15.30 byłoby po ptokach. No chyżo, wymyalać watki i pisać na temat, chociaż niekoniecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
aric jeszcze 80 z hakiem... 25.07.03, 14:17 Oj coraz bliżej do przełomowej chwili, mam tylko nadzieję, że zdążymy do 16, tak bardzo bym chciał. Dzierżbór haki stukające. Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Buuuuuuuuuuuuuuu 25.07.03, 18:06 Mam baaaardzo dziwne wrazenie, ze mnie omine te 10000 (( Bo pewnikiem akurat bede w drodze (( Buuu... Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: czy to forum dociągnie do postu nr 10000? 26.07.03, 14:48 Ja mysle ze uda sie przekroczyc wymieniona prze Ciebie licze... Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Łał!!! 18.04.04, 10:31 No proszę, proszę. Keri wygrzebała taki fajny wątek )) Kto by pomyślał, że tak długo ze sobą wytrzymiemy Jeszcze troszke i będziemy jak stare dobre małżeństwo )) A może w ramach 20000 dojdziemy do tychże i uczcimy je koncertem Jeży??? )) Odpowiedz Link Zgłoś
maff1 Re: niedługo 30000 22.12.04, 12:20 Jeśli nie masz kasy na zdecydowanie za drogie CD to ich nie kupujesz. I dobrze. Czyli jeśli ścigąniesz sobie z netu daną płytę to nikogo nie okradasz bo i tak byś nie kupił tej płyty (nie pozbawiasz więc nikogo zysku a tym bardziej nie okradasz). ciekawe podejscie do problemu. Podoba mi sie. Odpowiedz Link Zgłoś
szprota niom 22.12.04, 17:52 jakie to szczęście, że mam za słabego kąpa, żeby cokolwiek ściągac i nie musze się zastanawiać nad aspektami etycznymi tegoż procederu Odpowiedz Link Zgłoś
maff1 Re: niom 22.12.04, 22:55 kiedys go wymienisz ... zmodyfikujesz etc. i wtedy...... Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Jak mnie ktoś nie zatrzyma 09.02.05, 09:53 To nie wiem na ilu się skończy )) Odpowiedz Link Zgłoś