Gość: irman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.03, 01:17 Pora zapytać szanownych forumowiczów co sądzą o nowym kawałku Perfect Circle. Coś tak niezbyt rewelacyjnie w stosunku do moich oczekiwań ale może się przekonam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: REKSIOO Re: nowe perfect circle IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.08.03, 19:17 A kiedy ma wyjsc nowa plytka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irman Re: nowe perfect circle IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.03, 20:34 Podobno we wrześniu ale nie wiem którego. Odpowiedz Link Zgłoś