Gość: ada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 13:13 swietny numer!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: artel Re: Pectus - Jeden moment IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 14:18 Qpa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwierzak Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 15:48 kicz ! biegnij Lola, biegnij- byle dalej od kiepskiej muzyki ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś ;] Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 16:16 teledysk generalnie bez sensu, aczkolwiek piosenka fajna tak osobiście to nic nie mam do tego zespołu ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: D Re: Pectus - Jeden moment IP: *.acn.waw.pl 04.03.09, 15:21 Masakra... tania masakra. Aktorka slaba, zdjecia, montaz, post produkcja.. P O R A Z K A ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lipa Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 15:23 generalnie to kiepska lipa-ciekawe kto robił ten clip-oj Chłopaki nie postaraliście się:// szkoda:// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiki Re: Pectus - Jeden moment IP: *.gprs.plus.pl 05.03.09, 16:53 teledysk to kitu taki bez sensu mogl byc lepszy piosenka ok ale gitarzysta to znany mi i caly czas tak sie buja jak gral razem z stachurskim w moim miescie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blanka Re: Pectus - Jeden moment IP: *.wroclaw.mm.pl 06.03.09, 19:59 owszem utwór podoba mi się ,ale jeśli chodzi o teledysk to jest nie do przyjęcia .Inaczej mowiac -koszmar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Pectus - Jeden moment IP: *.toya.net.pl 08.03.09, 01:55 piosenka nawet może być - teledysk- dramat! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 15:24 Fajny utworek, prosty i przyjemny. Ktoś krytykował disco polo, a tutaj rytmik godzien miana najlżejszego rodzaju muzyki chodnikowej. Wokalik trochę męczący wrażliwe ucho.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michu Rychu Re: Pectus - Jeden moment IP: *.chello.pl 16.03.09, 17:12 Słabizna muzyka, teledysk żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suchy Re: Pectus - Jeden moment IP: *.salwator.net 22.03.09, 16:59 było by Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malka Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 19:44 Piosenka bardzo miła dla ucha.Bardzo dobrze,że jest lekka,po co się męczyć ciężką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Portek Re: Pectus - Jeden moment IP: 92.244.41.* 24.03.09, 15:09 zajebista pisenka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magdalena637 Re: Pectus - Jeden moment IP: *.xdsl.centertel.pl 24.03.09, 18:04 zajebista piosenka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tvg Re: Pectus - Jeden moment IP: 92.244.51.* 04.06.09, 20:43 Wszystko na jedna zachodnia modłe.Nic nowatorskiego czego sie spodziewalem niestety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pandemia Re: Pectus - Jeden moment IP: *.chello.pl 13.06.09, 02:43 "Bardzo mi przykro, ma pan PEKTUSA" Odpowiedz Link Zgłoś