Gość: Andiu
IP: 193.0.110.*
25.01.02, 00:25
Siedze sobie pewnego wieczoru i slucham radiostacji...Az tu nagle slysze leci
bardzo ladna piosenka. "Argument" Fugazi, z ich ostatnij plyty "Argument".
Poszedlem do sklepu, przesluchalem, no imusze powiedziec ze zotalem zaskoczony.
Naprawde ciekawamuzyka. Niebanalne.