IP: 193.0.110.* 25.01.02, 00:25
Siedze sobie pewnego wieczoru i slucham radiostacji...Az tu nagle slysze leci
bardzo ladna piosenka. "Argument" Fugazi, z ich ostatnij plyty "Argument".
Poszedlem do sklepu, przesluchalem, no imusze powiedziec ze zotalem zaskoczony.
Naprawde ciekawamuzyka. Niebanalne.
Obserwuj wątek
    • jello_b Re: Fugazi 25.01.02, 11:08
      o, nowa płyta fugazi ???
      nie słyszałem ! a podobno mieli już nic nie grać po "instrument soundtrack" ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka