Dodaj do ulubionych

PANIEDZIELNIK = PIJEM?

28.11.03, 06:26
Tak rzucam, co by każdy się zdążył zadeklarować, prawda. Boryna, of course.
Obserwuj wątek
    • aislinn Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 09:07
      Ja piję. Zwłaszcza, że we wtorek mogę wstać godzinę później. smile))
      • gregkor Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 09:14
        No to i ja zajżę do kufla w poniedzielnik..
    • madee1 Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 09:34
      Chciałam stanowczo zaprotestować przeciwko tradycji picia w poniedziałki.
      • aislinn To przyjdź i zaprotestuj :-P 28.11.03, 09:55

        • madee1 Re: To przyjdź i zaprotestuj :-P 28.11.03, 10:05
          Zaprotestuję w domu pijąc do lusterka.
          • aislinn Ładnym to dobrze :P 28.11.03, 10:33

            • madee1 Re: Ładnym to dobrze :P 28.11.03, 10:51
              Hehe, no i powiem Ci jeszcze, Ais, że jak tak usiądę i piję, to coraz bardziej
              się sobie podobam smile
              • aislinn Re: Ładnym to dobrze :P 28.11.03, 11:33
                A ja, głupia, piję do monitora .... ech, muszę nabyć stosowne lustro wink
    • nikka007 Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 09:51
      raczej będę smile
    • hawkshaw Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 09:59
      Chyba nie przyjdę
    • nefil Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 10:56
      Bezrobotni w Polsce zamiast szukac roboty- pija. Ja sie nie bede wylamywal ze
      schematu i przyjde.
      • pizmak31 Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 12:19
        ja jestem, moze z jakas prasa smile
    • forumowy.pajac breaking news 29.11.03, 10:19
      Będę, ale dokładnie nie wiem, o której, ponieważ kurwy mają ważne sprawy i już
      widzę, że będzie awantura, bo tym piździskom wszystko jedno czy wychodzą z
      pracy o 15.00 czy o 20.00. Jebane staruchy, do kotła je.
      • foxy21 Re: breaking news 29.11.03, 12:27
        To ja tez bede,
        jesli nie rozloze sie na dobre.
        Najwyzej bede smarkac i rzucac flegmasmile
        Nie wiem o ktorej, bo tez mam jakies andrzejki
        w firmie, do ktorej siedzicie?
        • vulture ,',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',' 29.11.03, 12:36
          Ostatnio siedzieliśmy do jakiejś 21.30. Sądzę, że i podobnie będzie tym razem.
    • vulture kto co chciał ode mnie, coorvah 29.11.03, 12:41

      Gregkor Lorda chciał i już mu nagrałem. Ale ktoś coś jeszcze kurwa chciał żebym
      mu nagrał i za chuja nie pamiętam. Kurwa. Pisać.
      • foxy21 Re: kto co chciał ode mnie, coorvah 29.11.03, 13:08
        Ja chcialabym wreszcie poznac Sigur Ros,
        jesli ktos moglby mi nagrac, albo pozyczyc...
        • aislinn Re: kto co chciał ode mnie, coorvah 29.11.03, 20:01
          Ci nagram ze dwie płyty, jeśli nie zapomnę jutro, bo dzis mi się nie chce tongue_out
          • aislinn Foxy, nagrałam Ci Sigur Ros :-) (n/t) 30.11.03, 19:34

      • aislinn Władcę 29.11.03, 20:00

    • vulture A NA JUTRO UCZYMY SIĘ PIOSENKI 30.11.03, 14:07
      ACH TO BYŁO LATO
      OD BIESZCZAD AŻ PO HEL
      Z WYKREŚLONĄ DATĄ
      W ŚRODKU PRL

      WTEDY PROSTO Z MORZA
      JAK SYRENA KU MNIE SZŁA
      TAKA ACH JAK JĄ PAN BÓG STWORZYŁ
      U LA LA LA LA

      NAD BAŁTYKU BRZEGIEM
      WIATR MELODIE GRAŁ
      Z RADIOWĘZŁA NIEMEN
      O PAPUGACH ŁKAŁ

      WTEDY JUŻ WIEDZIAŁEM
      ŻADNA INNA TYLKO TA
      KIEDY SIĘ DO NIEJ PRZEKONAŁEM
      U LA LA LA LA

      refren:
      TO CO BYŁO
      TO SIĘ NIE ZDARZYŁO
      CHOĆ W PAMIĘCI MOJEJ TRWA
      TAMTO CIAŁO
      TAK SIĘ ZLUSTROWAŁO
      ŻE ZOSTAŁO TYLKO
      LA LA LA

      WOLNO CZAS SIĘ TOCZYŁ
      NIE ISTNIAŁ JAK KTO CHCE
      CIERPIAŁ LUD ROBOCZY
      NA WCZASACH FWP

      A CO DO TYCH CIERPIEŃ
      JESTEM PRZECIW A NAWET ZA
      BYLE SIĘ ZDARZYŁ TAKI SIERPIEŃ
      U LA LA LA LA

      i refren

      Wojciech Gąssowski, "Zakazane wakacje"
      • gregkor Re: A mnie nie będzie...... 01.12.03, 13:47
        Więc życze miłego chlańska i pozdrówcie ode mnie dowolną Panią kelnerkę..smile))

        pozdr

        p.s.

        dzięki Vul za płytę...odbiorę następnym razem..


        • foxy21 Re: A mnie nie będzie...... 01.12.03, 14:20
          Cholera Gregkor, a miales robic za mojego opiekuna,
          a teraz co?
          sad
          • gregkor Re: A mnie nie będzie...... 01.12.03, 14:53
            foxy21 napisała:

            > Cholera Gregkor, a miales robic za mojego opiekuna,
            > a teraz co?
            > sad
            >
            Przepraszam Foxy, ale nie moge...mam gościa. Ale co się odwlecze to nie
            uciecze..smile))
    • ilhan Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 01.12.03, 17:11
      Też się nie stawię dzisiaj niestety.
      • janek0 i ja też nie... (n/t) 01.12.03, 17:16

        • pizmak31 Re: i ja też nie... (n/t) 01.12.03, 17:17
          Hej, to kto bedzie?
          • vulture to się w dupę ugryźcie 01.12.03, 22:35

            A ja byłem, była Foxy i jak zwykle było fajnie, a wy nie dostaliście fajnych
            skladanek.

            ----------------

            VULTURE TO ZASRANY PEDAŁ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka