vulture 28.11.03, 06:26 Tak rzucam, co by każdy się zdążył zadeklarować, prawda. Boryna, of course. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aislinn Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 09:07 Ja piję. Zwłaszcza, że we wtorek mogę wstać godzinę później. )) Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 09:14 No to i ja zajżę do kufla w poniedzielnik.. Odpowiedz Link Zgłoś
madee1 Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 09:34 Chciałam stanowczo zaprotestować przeciwko tradycji picia w poniedziałki. Odpowiedz Link Zgłoś
madee1 Re: To przyjdź i zaprotestuj :-P 28.11.03, 10:05 Zaprotestuję w domu pijąc do lusterka. Odpowiedz Link Zgłoś
madee1 Re: Ładnym to dobrze :P 28.11.03, 10:51 Hehe, no i powiem Ci jeszcze, Ais, że jak tak usiądę i piję, to coraz bardziej się sobie podobam Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: Ładnym to dobrze :P 28.11.03, 11:33 A ja, głupia, piję do monitora .... ech, muszę nabyć stosowne lustro Odpowiedz Link Zgłoś
nefil Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 10:56 Bezrobotni w Polsce zamiast szukac roboty- pija. Ja sie nie bede wylamywal ze schematu i przyjde. Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 28.11.03, 12:19 ja jestem, moze z jakas prasa Odpowiedz Link Zgłoś
forumowy.pajac breaking news 29.11.03, 10:19 Będę, ale dokładnie nie wiem, o której, ponieważ kurwy mają ważne sprawy i już widzę, że będzie awantura, bo tym piździskom wszystko jedno czy wychodzą z pracy o 15.00 czy o 20.00. Jebane staruchy, do kotła je. Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: breaking news 29.11.03, 12:27 To ja tez bede, jesli nie rozloze sie na dobre. Najwyzej bede smarkac i rzucac flegma Nie wiem o ktorej, bo tez mam jakies andrzejki w firmie, do ktorej siedzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
vulture ,',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',' 29.11.03, 12:36 Ostatnio siedzieliśmy do jakiejś 21.30. Sądzę, że i podobnie będzie tym razem. Odpowiedz Link Zgłoś
vulture kto co chciał ode mnie, coorvah 29.11.03, 12:41 Gregkor Lorda chciał i już mu nagrałem. Ale ktoś coś jeszcze kurwa chciał żebym mu nagrał i za chuja nie pamiętam. Kurwa. Pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: kto co chciał ode mnie, coorvah 29.11.03, 13:08 Ja chcialabym wreszcie poznac Sigur Ros, jesli ktos moglby mi nagrac, albo pozyczyc... Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: kto co chciał ode mnie, coorvah 29.11.03, 20:01 Ci nagram ze dwie płyty, jeśli nie zapomnę jutro, bo dzis mi się nie chce Odpowiedz Link Zgłoś
vulture A NA JUTRO UCZYMY SIĘ PIOSENKI 30.11.03, 14:07 ACH TO BYŁO LATO OD BIESZCZAD AŻ PO HEL Z WYKREŚLONĄ DATĄ W ŚRODKU PRL WTEDY PROSTO Z MORZA JAK SYRENA KU MNIE SZŁA TAKA ACH JAK JĄ PAN BÓG STWORZYŁ U LA LA LA LA NAD BAŁTYKU BRZEGIEM WIATR MELODIE GRAŁ Z RADIOWĘZŁA NIEMEN O PAPUGACH ŁKAŁ WTEDY JUŻ WIEDZIAŁEM ŻADNA INNA TYLKO TA KIEDY SIĘ DO NIEJ PRZEKONAŁEM U LA LA LA LA refren: TO CO BYŁO TO SIĘ NIE ZDARZYŁO CHOĆ W PAMIĘCI MOJEJ TRWA TAMTO CIAŁO TAK SIĘ ZLUSTROWAŁO ŻE ZOSTAŁO TYLKO LA LA LA WOLNO CZAS SIĘ TOCZYŁ NIE ISTNIAŁ JAK KTO CHCE CIERPIAŁ LUD ROBOCZY NA WCZASACH FWP A CO DO TYCH CIERPIEŃ JESTEM PRZECIW A NAWET ZA BYLE SIĘ ZDARZYŁ TAKI SIERPIEŃ U LA LA LA LA i refren Wojciech Gąssowski, "Zakazane wakacje" Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: A mnie nie będzie...... 01.12.03, 13:47 Więc życze miłego chlańska i pozdrówcie ode mnie dowolną Panią kelnerkę..)) pozdr p.s. dzięki Vul za płytę...odbiorę następnym razem.. Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: A mnie nie będzie...... 01.12.03, 14:20 Cholera Gregkor, a miales robic za mojego opiekuna, a teraz co? Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: A mnie nie będzie...... 01.12.03, 14:53 foxy21 napisała: > Cholera Gregkor, a miales robic za mojego opiekuna, > a teraz co? > > Przepraszam Foxy, ale nie moge...mam gościa. Ale co się odwlecze to nie uciecze..)) Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: PANIEDZIELNIK = PIJEM? 01.12.03, 17:11 Też się nie stawię dzisiaj niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
vulture to się w dupę ugryźcie 01.12.03, 22:35 A ja byłem, była Foxy i jak zwykle było fajnie, a wy nie dostaliście fajnych skladanek. ---------------- VULTURE TO ZASRANY PEDAŁ Odpowiedz Link Zgłoś