IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.09, 12:30
Witam.
Poszukuję tańców: polonez, manuet, kozak, anglez, do posłuchania i
obejrzenia, najlepiej żeby to było zebrane na jednej płycie.
Szukałam w sieci, bo chciałam zakupić takową ale nie znalazłam, tak
więc liczę, że ktoś mi pomoże.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka