Gość: ewa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.02.08, 07:55
chodzi mi o rozliczenie różnicy VAT-u..czy jeśli płaciłam kartą to
US chyba zrozumie ze zapłaciłam? Rozumiem, że jeśli mam na
fakturze "przedpłata" to muszę dostarczyć potwierdzenie przelewu ale
przy płatności kartą to chyba wszystko jest jasne....jak sądzicie?