Dodaj do ulubionych

potwierdzenie zapłaty za materiał

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.08, 07:55
chodzi mi o rozliczenie różnicy VAT-u..czy jeśli płaciłam kartą to
US chyba zrozumie ze zapłaciłam? Rozumiem, że jeśli mam na
fakturze "przedpłata" to muszę dostarczyć potwierdzenie przelewu ale
przy płatności kartą to chyba wszystko jest jasne....jak sądzicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Ja Re: potwierdzenie zapłaty za materiał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.08, 15:47
      >.czy jeśli płaciłam kartą to
      > US chyba zrozumie ze zapłaciłam?
      US nie interesuje w jaki sposób zapłaciłaś. Ich interesuje tylko
      faktura. To czy na fakturze w rubryce "forma płatnosci" jest wpisane
      gotówka, przelew, karta kredytowa nie ma znaczenia.
      > Rozumiem, że jeśli mam na
      > fakturze "przedpłata" to muszę dostarczyć potwierdzenie przelewu
      Jesli zapłaciłas z góry 100% za towar i czekasz na dostawę to
      stąd "przedpłata" . Na fakturze musi być wartośc netto towaru,
      podatek, wartość brutto a w rubrykach o formach płatnosci moze być
      zaznaczone przedpłata i kwota do zapłaty. I to wystarczy. Jeśli
      natomiast ta przedpłata to była zaliczka, to w chwili odbioru
      dopłacisz reszte pieniędzy i dostaniesz ostateczna fakturę.
      • Gość: monika Re: potwierdzenie zapłaty za materiał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 07:46
        gdzieś czytałam, że jak się płaci przelewem to trzeba dołączyć
        potwierdzenie przelewu
        • Gość: termo Re: potwierdzenie zapłaty za materiał IP: *.adsl.inetia.pl 17.02.08, 15:35
          jak płaciłeś czy kartą czy gotówką to skarbówkę mniej interesuje
          dostałeś fakturę ZALICZKOWĄ po zapłaceniu całości powinieneś otrzymać fakturę końcową uwzględniającą pierwszą jako przedpłata z sumą końcową całości . i to jest podstawą do rozliczenia ze skarbówką a nie czym płaciłeś . jeżeli na fakturze jest płatność przelew to możesz dołączyć do niej potwierdzenie przelewu ale ważne jest aby faktura opiewała na całą sumę a nie na zaliczkę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka