Dodaj do ulubionych

Statek Piła tango ...

12.04.06, 17:18
Zna kto pełny tekst ?
W radiu nigdy tego do końca nie puszczą.
Super !
Obserwuj wątek
    • taaka1 Re: Statek Piła tango ... 12.04.06, 20:27
      Oto historia z kantem co podwójne ma dno
      Gdyby napisał ją Dante
      To nie tak by to szło...

      Grzesiek Kubiak, czyli Kuba rządził naszą podstawówką
      Po lekcjach na boisku ganiał za mną z cegłówką
      W Pile było jak w Chile każdy miał czerwone ryło
      Mniej lub bardziej to pamiętasz ? spytaj jak to było
      W czasach gdy nad Piłą jeszcze latały samoloty
      Wojewoda Śliwiński kazał pomalować płoty
      Potem wszystkie płoty w Pile miały kolor zieleni
      Rogaczem na wieżowcu Piła witała jeleni

      Statek Piła Tango
      Czarna bandera
      To tylko Piła Tango
      Tańczysz to teraz
      Płynie statek Piła Tango
      Czarna Bandera
      Ukłoń się świrom
      Żyj nie umieraj

      Gruby jak armata Szczepan błąkał się po kuli ziemskiej
      Trafił do Ameryki prosto z Legii Cudzoziemskiej
      Baca w Londynie z Buchami się sąsiedzi
      Lżej się tam halucynuje, nikt go tam nie śledzi
      Karawan z Holandii. On przyjechał wreszcie
      Są już Kula, Czarny Dusioł - słychać strzały na mieście
      Znam jednak takie miejsca gdzie jest lepiej chodzić z nożem
      Całe Górne i Podlasie ? wszyscy są za Kolejorzem

      Płynie statek Piła Tango
      Czarna bandera
      To tylko Piła Tango
      Tańczysz to teraz
      Płynie statek Piła Tango
      Czarna Bandera
      Ukłoń się świrom
      Żyj nie umieraj



      Andrzej Kozak, Mandaryn ? znana postać medialna
      Tyci przy nim jest kosmos, gaśnie gwiazda polarna
      Jest tu Siwy, który w rękach niebezpieczne ma narzędzie
      A kiedy Siwy tańczy - znaczy mordobicie będzie
      Pod Tytułem u Budzików chleją nawet z gór szkieły
      Zbigu śpi przy stoliku, ma nieczynny przełyk
      Lecz spokojnie panowie ? według mej najlepszej wiedzy
      Najszersze gardła tu to mają z INRI koledzy



      Statek Piła Tango
      Czarna bandera
      To tylko Piła Tango
      Tańczysz to teraz
      Płynie statek Piła Tango
      Czarna Bandera
      Ukłoń się świrom
      Żyj nie umieraj



      Nad rzeką latem ferajna na grilla się zasadza
      Auta z Niemiec ? sam wiem kto je tu sprowadza
      Żaden spleen i cud, na ulicach nie śpią złotówki
      W Pile Święta jest Rodzina i święte są żarówki
      Nic nie szkodzi, że z wieczora miasto dławi się w fetorach
      Ważne że jest żużel i kiełbasy senatora
      Fajne z Liceum na Pola idą w świat dziewczyny
      Po pokładzie jeździ Jojo bicyklem z Ukrainy

      Statek Piła Tango
      Czarna bandera
      To tylko Piła Tango
      Tańczysz to teraz
      Płynie statek Piła Tango
      Czarna Bandera
      Ukłoń się świrom
      Żyj nie umieraj


      Oto historia z kantem co podwójne ma dno
      Gdyby napisał ją Dante
      To nie tak by to szło...

      • citisus Re: Statek Piła tango ... 13.04.06, 12:58
        Dzięki !!!!

        Jak kto Piły ne zna pewnie nie wszystko zrozumie :-))))))))))

        • goosik19 Re: Statek Piła tango ... 14.04.06, 11:04
          Ważne że my Pilanie to jarzymy:) reszta jest nie ważna:) mamy poczucie swojej
          wartości:)
          • o85 Re: Statek Piła tango ... 22.04.06, 06:16
            ... to moze zrobcie slownik dla poznaniakow i innej ludnosci naplywowej :) do
            roboty ! ;) Kiedys w BRUMie (taka gazeta muzyczna) byla rubryka z piosenkami,
            rozebranymi na czesci pierwsze, z wyjasnieniem wszelkich aspektow lokalnych :)

            Czy Statek Pila Tango to ta barka z knajpa na pokladzie, uwieziona miedzy
            mostami ? :]
            • oooo Re: Statek Piła tango ... 23.04.06, 20:03
              o ile mi wiadomo, to nie;P barka w Pile jest od niedawna, myślę, że statek w
              piosence, to metafora...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka