ehoffmann 21.12.06, 20:49 Słyszałem, że na sesji miejskiej doszło do pożogi pomysłów z poprzedniej kadencji, między innymi nowej hali sportowej nie będzie? A tam gdzie teraz jest ściernisko będzie wkrótce lodowisko? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj