Dodaj do ulubionych

Pomysły Pis-menów

21.12.06, 20:49
Słyszałem, że na sesji miejskiej doszło do pożogi pomysłów z poprzedniej
kadencji, między innymi nowej hali sportowej nie będzie? A tam gdzie teraz
jest ściernisko będzie wkrótce lodowisko?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka