Dodaj do ulubionych

MZGL a SM"Piast"

04.03.07, 00:20
Na ostatnim zebraniu z burmistrzem jak bumerang wracał temat zaniedbań ze
strony MZGLu, Kierowniczka p.Józefowska pewnie celowo nie przyszła bo czuła
co się święci.Jak to się dzieje, że Piast inwestuje w swoje bloki, odnawia
elewacje, klatki schodowe, zwraca część kosztów za wymianę okien i budynki
administrowane przez spółdzielnię pięknieją a MZGL nie robi nic z wyjątkiem
tego co nakazuą przepisy, np. przegląd kominiarski (chociaż i kominiarza
ostatnio nie było widać, tylko przed Bożym Narodzeniem kalendarze
roznosili).Bloki MZGLu wołają o pomstę do nieba, różne przewody i kable bez
zabezpieczeń zwisają na klatkach, ciągle psujące się domofony, zepsute zamki
w drzwiach na klatkę schodową i obraz nędzy i rozpaczy przy ładnie
wyglądających blokach SM.
Obserwuj wątek
    • adasieniek Re: MZGL a SM"Piast" 04.03.07, 18:00
      Każdy orze jak może:) Ciekawe tylko na co idzie kasa z funduszu remontowego w MZGL.
      • tanges1 Re: MZGL a SM"Piast" 05.03.07, 01:34
        W spółdzielni się pracuje a w emzetgieelu się siedzi. Kluczem jest motywacja.
        Co prawda w zasobach MZGl mieszka troszke mniej zaradna społeczność niż w SM.
        Więc wpływy z czynszów nie sa takie jakie by się przydały na podstawowe remonty.
        To jest temat rzeka. Natomiast mechanizmy są tutaj proste.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka