Gość: Skywalke IP: 10.10.41.* 25.06.01, 00:00 Mili z was patroici, ale dlaczego nie powiecie sobie prawdy, że Koszalin to smiertelnie nudne miasto. Kto o was słyszał w Polsce. Nikomu z niczym się nie kojarzy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: SVEA Re: Nudny Koszalin IP: 194.181.230.* 25.06.01, 00:00 NIE JEST NUDNY, MA BROWAR, ODYSEJE I III LIGĘ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiek Re: Nudny Koszalin IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 15.07.01, 15:31 browar? brok to siki, odyseja to dno dla ćpunów , a III liga tonieliga więc się schowaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vladek Re: Nudny Koszalin IP: 213.77.71.* 29.06.01, 09:44 Powiem Ci coś. Ludzie którzy się nudzą to generalnie palanci. Jak można się nudzić na świecie? Wyjdź do ludzi, poznaj okolicę, zobacz ile wokół Ciebie ciekawych rzeczy. Nudny? Skoro dla innych może być interesujący to znaczy tylko tyle że TY NIE POTRAFISZ znaleźć w nim czegoś ciekawego. A to jest Twój problem a nie Koszalina. Odpowiedz Link Zgłoś
szpiro Re: Nudny Koszalin 03.07.01, 04:50 Gość portalu: vladek napisał(a): > Powiem Ci coś. Ludzie którzy się nudzą to generalnie palanci. Jak można się > nudzić na świecie? Wyjdź do ludzi, poznaj okolicę, zobacz ile wokół Ciebie > ciekawych rzeczy. Nudny? Skoro dla innych może być interesujący to znaczy tylko > > tyle że TY NIE POTRAFISZ znaleźć w nim czegoś ciekawego. A to jest Twój problem > > a nie Koszalina. JAK TO ZROBIC ABY WYJSC Z NUDY. NAPISZ DOKLADNIE JAK TY TO ROBISZ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Nudny Koszalin- bardzo w to watpie IP: *.enter.net 19.07.01, 02:27 Napiszcie czy rzeczywiscie jest teraz nudno w Koszalinie Mielnie i Uniesciu bo ja w to watpie.Takie piekne jak w Koszalinie dziewczyny nie pozwola sie nudzic faceta z kasa i fantazja.Chyba ze z h..a f..k forsy brak to sie wtedy niezarajdo zyciowa mozesz nudzic.Koszalinianki sa Fantastyczne i kto tego nie docenia i nie kozysta z ich uroku ten jest duzy i to duzy PALANT!!!!! Pozdrawiam i Zycze Flirtow z Koszaliniankami XYZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Nudny Koszalin- bardzo w to watpie IP: 63.94.130.* 09.08.01, 01:45 Teraz rozumie dlaczego na koszalinskim forum biora sie takie tematy.Koledzy ze Slupska o to zadlali.Niestety sloma z butow bedzie zawsze sloma!!!Pozdrawiam Koszalin Odpowiedz Link Zgłoś