Dodaj do ulubionych

Nudny Koszalin

IP: 10.10.41.* 25.06.01, 00:00
Mili z was patroici, ale dlaczego nie powiecie sobie prawdy, że Koszalin to smiertelnie nudne miasto.
Kto o was słyszał w Polsce. Nikomu z niczym się nie kojarzy.
Obserwuj wątek
    • Gość: SVEA Re: Nudny Koszalin IP: 194.181.230.* 25.06.01, 00:00
      NIE JEST NUDNY, MA BROWAR, ODYSEJE I III LIGĘ
      • Gość: jasiek Re: Nudny Koszalin IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 15.07.01, 15:31
        browar? brok to siki, odyseja to dno dla ćpunów , a III liga tonieliga więc się
        schowaj
    • Gość: vladek Re: Nudny Koszalin IP: 213.77.71.* 29.06.01, 09:44
      Powiem Ci coś. Ludzie którzy się nudzą to generalnie palanci. Jak można się
      nudzić na świecie? Wyjdź do ludzi, poznaj okolicę, zobacz ile wokół Ciebie
      ciekawych rzeczy. Nudny? Skoro dla innych może być interesujący to znaczy tylko
      tyle że TY NIE POTRAFISZ znaleźć w nim czegoś ciekawego. A to jest Twój problem
      a nie Koszalina.
      • szpiro Re: Nudny Koszalin 03.07.01, 04:50
        Gość portalu: vladek napisał(a):

        > Powiem Ci coś. Ludzie którzy się nudzą to generalnie palanci. Jak można się
        > nudzić na świecie? Wyjdź do ludzi, poznaj okolicę, zobacz ile wokół Ciebie
        > ciekawych rzeczy. Nudny? Skoro dla innych może być interesujący to znaczy tylko
        >
        > tyle że TY NIE POTRAFISZ znaleźć w nim czegoś ciekawego. A to jest Twój problem
        >
        > a nie Koszalina.



        JAK TO ZROBIC ABY WYJSC Z NUDY.
        NAPISZ DOKLADNIE JAK TY TO ROBISZ.

        • Gość: XYZ Re: Nudny Koszalin- bardzo w to watpie IP: *.enter.net 19.07.01, 02:27
          Napiszcie czy rzeczywiscie jest teraz nudno w Koszalinie Mielnie i Uniesciu bo
          ja w to watpie.Takie piekne jak w Koszalinie dziewczyny nie pozwola sie nudzic
          faceta z kasa i fantazja.Chyba ze z h..a f..k forsy brak to sie wtedy
          niezarajdo zyciowa mozesz nudzic.Koszalinianki sa Fantastyczne i kto tego nie
          docenia i nie kozysta z ich uroku ten jest duzy i to duzy PALANT!!!!!
          Pozdrawiam i Zycze Flirtow z Koszaliniankami XYZ
          • Gość: XYZ Re: Nudny Koszalin- bardzo w to watpie IP: 63.94.130.* 09.08.01, 01:45
            Teraz rozumie dlaczego na koszalinskim forum biora sie takie tematy.Koledzy ze
            Slupska o to zadlali.Niestety sloma z butow bedzie zawsze sloma!!!Pozdrawiam
            Koszalin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka