Dodaj do ulubionych

kilka drobiazgów dla malca oddam

25.11.12, 18:19
miseczka,kubek,kubek z miękkim ustnikiem,szelki lecz bez paska,pół tubki kremu oraz szczoteczka silikonowa na palec,użyta kilka razy,oddam za koszt wysyłki ok.7zł
rzeczy w stanie db
fotoforum.gazeta.pl/5,10.html?loadKey=1353863774129
Obserwuj wątek
    • Gość: annika Re: kilka drobiazgów dla malca oddam IP: *.lebork.vectranet.pl 25.11.12, 18:23
      fotka fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3297408,2,1,IMAG0294.html
    • Gość: magda Re: kilka drobiazgów dla malca oddam IP: *.cdma.centertel.pl 27.11.12, 18:02
      witam, chetnie przyjmę. napisałam na gazetowego. pozdrawiam Magda
    • annika1801 Pani Magdo 30.11.12, 12:11
      czekam na wieści,bo nie mam gdzie tego trzymać.........
      jeśli do jutra nie dostanę odp,dalej aktualne
      dołożyłam jeszcze sztućce plastikowe i jednorazowe śliniaki kilka sztuk
    • Gość: annika Aktualne nadal IP: *.lebork.vectranet.pl 04.12.12, 19:33
      aktualne
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka