Dodaj do ulubionych

Śmierć pod kołami

04.05.06, 22:35
7-letnia dziewczyna zginęła dziś po południu w wypadku samochodowym w
Swarzędzu pod Poznaniem - poinformowała rzecznik prasowy wielkopolskiej
policji podinspektor Ewa Olkiewicz.

- Dziewczynka została potrącona na przejściu dla pieszych. Mimo reanimacji
zmarła - powiedziała Olkiewicz.

Sprawcą wypadku był 47-letni Niemiec jadący mercedesem 124. Ze wstępnych
ustaleń wynika, że na prawym pasie przed przejściem zatrzymała się ciężarówka,
a mercedes wyjechał zza niej i uderzył prosto w dziewczynkę.

Kierowca został już przesłuchany. Trwają kolejne działania mające na celu
ustalenie szczegółowego przebiegu zdarzenia.

(INTERIA.PL/RMF/PAP)
Obserwuj wątek
    • m0jo Re: Śmierć pod kołami 17.05.06, 16:12
      To straszne i przykre.. nikomu i niczemu niewinne dziecko.
      Znam tą trase chociaz jestem wrocławianką, ale wiele razy jechałam tamtędy.. i
      co tu duzo pisac.. Rozwscieczeni, szalency, kierowcy albo zaspani albo
      podekscytowani.. taaak taaak szybko aby od jednych swiatel do drugich wyminąć
      cięzarowke! Bede szybciej..!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka