marii51 25.01.11, 14:01 troszkę za długo Ciebie nie ma.... pozdrawiam - i czekam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pragata Re: pragata --gdzie jesteś? 25.01.11, 17:48 ....no,bardzo mi miło,że ktoś za mną wygląda.... Jestem ,jestem na forum zdjęciowym,tam po prostu się też gada,a do tego są ciekawe zdjęcia... A jakbyś nie wiedziała???.....wiesz,wiesz!!!.... Odpowiedz Link
marii51 Re: pragata --gdzie jesteś? 25.01.11, 23:55 Nasza zguba się znalazła forum foto ? Nie, na forum to przecież trzeba się zalogować --chyba? a ja tylko szukam czasem zdjęć i zapisuję sobie , gdy coś mi na zaś może przydać . Odpowiedz Link
pragata Re: pragata --gdzie jesteś? 28.01.11, 19:02 ...no,dobra jest jak mówisz.... A może być inaczej?..... Cała masa znajomych tam jest....zmiana nicka?.....nic nie szkodzi...charakter pozostaje... A ja jestem zawsze ta sama...(do wyczerpania miejsca dla moich zdjęć).... Odpowiedz Link
marii51 Re: pragata 26.02.11, 21:46 widziałam gdzieś Twoje do mnie zapytanko - "jesli jesteś w Gdańsku-to może spotkasz się z Bożenką?" miałaś na myśli naszą piaed?tak? Odpowiedz Link
pia.ed Re: pragata 27.02.11, 14:31 Ha ha ha ... Na pewno nie o mnie chodzilo ... bo zeby sie ze mna spotkac to trzeba spedzic 40 minut w samolocie WizzAir w kierunku Malmö. Odpowiedz Link
pragata Re: pragata 27.02.11, 17:21 ...żadne ha,ha....Bożenko, a o Ciebie właśnie chodziło.....jedna jesteś tu na forum... Odpowiedz Link
marii51 Re: pragata 02.03.11, 18:20 Bożenka stawia wkrótce nam winko imieninowe a te 40 min- Odpowiedz Link