pia.ed 06.04.12, 02:44 Potrzebuje pilnie linka do zainstalowania bezplatnego programu ... Powinnam widziec bociany w parku w Mannheim, a nie widze. Zamiast obrazu jest czerwony krzyzyk www.luisenpark.de/mein-luisenpark/storchenwebcam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czuk1 Re: Jak zainstalowac program adobe reader? 06.04.12, 04:16 www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,Program,Windows,13091.html Odpowiedz Link
czuk1 darmowy program Adobe Reder Media 06.04.12, 04:22 soft.foxtab.com/media-player/gc/sg/?adnm=18453006592&i=s&grid=A&lg=EN&cc=PL&c=1&d=1&cid=_215857801&kw=&mn=pobierz.pl&Network=D&expr=&agid=_2111699644 Odpowiedz Link
czuk1 proste tłumaczenie o tym progamie 06.04.12, 04:24 FoxTab Media Player FoxTab Media Player to darmowy odtwarzacz multimedialny, który umożliwia odtwarzanie Flash Media oraz H.264 (MPEG-4) pliki wideo pobrane z YouTube i innych serwisów \. Media Player obsługuje wszystkie formaty wideo dostępnych na platformie Adobe Flash. Licencja: freeware Darmowy Wymagania: Brak szczególnych wymagań System operacyjny: System Windows XP/Vista/7/2000 Ten produkt jest całkowicie bezpłatny i oferuje użytkownikom dodatkowe produkty wiązek, które mogą obejmować reklamy. Opis: Proste, lite i szybki Media Player do odtwarzania pliki wideo. Najprostszym sposobem odtwarzania wideo (Flash Video) plików. piękno tego odtwarzacza jest jego ułatwiająca konfigurowanie oraz interfejs jasny: Media Player ma prostych kontroli - play, stop i otwarte przyciski plików, przejdź do tyłu i do przodu na pasku postępu wideo, regulować głośność oraz wielkość gracza (obsługuje pełny ekran). Media Player jest kompatybilny z Win XP, Vista i Windows 7. FoxTab Media Player Cechy: Play Video oraz H.264 (MPEG-4) Filmy Pliki Pełny ekran włączone. Proste sterowanie wideo pozwalają nawigować do tyłu i do przodu poprzez swoje odtwarzanych filmów Łatwy w użyciu! Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7 Odpowiedz Link
czuk1 Re: proste tłumaczenie o tym progamie 06.04.12, 04:25 Po wykorzystaniu możesz (jako moderatorka) wykasować ten nocny wątek. Pozdrawiam Odpowiedz Link
pia.ed Re: proste tłumaczenie o tym progamie 06.04.12, 12:06 Oj, czuk, to Ty po nocach spac nie mozesz??? Kasowac nic nie bede bo moderatorka nie jestem choc mogles odniesc takie wrazenie, skoro w czasie nieobecnosci marii jestem na forum i podsuwam nowe tematy. Te lawine wiadomosci musze najpierw przetrawic. Dziekuje za zainteresowanie. Odpowiedz Link
pia.ed Re: proste tłumaczenie o tym progamie 06.04.12, 13:16 Wlasnie weszlam i przeczytalam ... no i okazuje sie ze nie o to chodzi ... Napisali mi z Niemiec, ze mam zaladowac adobe reader, wtedy sie otworzy. To ma byc program do wczytywania oabrazu, a nie do nagrywania czy odgrywania czegos. Powinnan zobaczyc taki obraz, a nie widze ... www.luisenpark.de/mein-luisenpark/storchenwebcam Odpowiedz Link
pia.ed Re: proste tłumaczenie o tym progamie 06.04.12, 14:23 Nareszcie udalo mi sie zainstalowc adobe reader, najnowsza wersje, dostalam potwierdzenie, ze instalacja zakonczyla sie sukcesem, a jak wejde na www.luisenpark.de/mein-luisenpark/storchenwebcam to dalej widze tylko czerwony krzyzk !!! Odpowiedz Link
pia.ed Adobe Player ... 06.04.12, 21:54 Czuk, okazalo sie ze miales racje! To nie adobe reader mialam zainstalowac, tylko adobe player ... ale tak podala mi kolezanka ktora tlumaczyla mail. Jednoczesnie dowiedzialam sie, ze instalacja jednego i drugiego nic nie da, bo te programy nie dzialaja na Windows IE ktory mam ... Musze zainstalowac przegladarke Chrome lub Firefox, i tam wpisac stronke z bocianami. Odpowiedz Link
czuk1 Re: Adobe Player ... 07.04.12, 08:13 Tak to bywa. Poszedłem na skróty. Stronka z bocianki "prosiła" o instalację Playera. Dlatego podałem Ci adres do tej strony. skąd mogłaś pobrać ten program. Przykro, .... ale masz Windows IE. Miłych Świąt. Mariusz Odpowiedz Link
pia.ed Re: Adobe Player ... kamerka funkcjonuje 07.04.12, 13:26 No widzisz, ja pewnie juz slepne ... bo zadnej prosby nie widzialam ... Natomiast zasugerowalam sie tym, ze wszystko i wszedzie otwiera mi sie bez problemu, wiec myslalam, ze problem lezy po stronie kamerki. Zainstalowalam nowa przegladarke Chrome, choc jedna juz mialam zainstalowana i wcale jej nie wykasowywalam, no i nareszcie zobaczylam gniazdo, w ktorej znow jest para rodzenstwa ... i jest za mloda aby tworzyc rodzine, a jednak te rodzine stworzy tak jak w zeszlym roku ... www.luisenpark.de/mein-luisenpark/storchenwebcam Odpowiedz Link
czuk1 Re: Adobe Player ... kamerka funkcjonuje 07.04.12, 13:31 Oto prośba: Ponieważ chcemy oferować prawdziwy żywy strumień bocian Kamera o wysokiej rozdzielczości, ograniczając dostęp do strumienia 20 użytkowników i trzy minuty. Aby zobaczyć obraz na żywo może potrzebować prawidłowo zainstalowany Adobe Flash Player na swoim komputerze. Proszę to zrozumieć, że popieramy żądania nie-funkcjonowanie darmowych usług na komputerze nie działa niestety. Dziękuję za zrozumienie. Odpowiedz Link