jaga_22 25.04.09, 06:48 Dzień dobry ...... pogoda jest przepiękna.Wykorzystajmy ten weekend na piękne wrażenia. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koniczynka777 Re: Weekendowo* 25.04.09, 21:06 wygrzalam sie dzis na sloneczku pierwszy raz tego roku.Polezalam sobie i posiedzialam na sloneczku i nie zdawalam sobie sprawy ze jest juz tak cieplo...i ze to slonce juz takie mocne!Hurra nareszcie! kocham slonce i lato! www.kulinariadoroty.prv.pl/ Odpowiedz Link
marii51 Re: Weekendowo* 30.04.09, 08:27 dni weekendowe tuŻ tuż.. miejcie je udane- spotkań miłych- wypoczynku.. ach i Majówki słonecznej... Odpowiedz Link
jaga_22 Re: Weekendowo* 30.04.09, 09:23 [b]W weekend zapowiada się wyśmienita pogoda.Życzę miłego spędzenia czasu zaplanowanego lub.... co dzień przyniesie. Odpowiedz Link
annrez Re: Weekendowo* 30.04.09, 12:19 zycze towarzystwa milych i zyczliwych osob bo pogode mamy zapewniona ! Odpowiedz Link
marii51 Re: Weekendowo* 09.05.09, 08:03 czas szybciutko leci- znów mamy weekend- odpoczywamy-relaksujemy się-nadrabiamy pracę... a osobistych dużo dobrych wrażeń życze-wypoczynku... Odpowiedz Link
tropem_misia1 A ten weekend 09.05.09, 08:16 jest do bani. Pada. Wiem,wiem ...chciałam by lało. Tela,że pranie sobie umyśliłam. Człekowi to sie nigdy nie dogodzi. Odpowiedz Link
marii51 Re: A ten weekend 09.05.09, 08:31 misia, w sobotę zawsze pojawi się słonko, to wyschnie ci pranko raz dwa..,. Odpowiedz Link
jaga_22 Re: A ten weekend 09.05.09, 09:45 Rano było piękne słoneczko.Pogoda się odmieniła,co jakiś czas pada. Czy musi być zaraz tak brzydko.? Kiedyś jak spadł majowy i cieplutki deszczyk,to zaraz słonko wychodziło.. Odpowiedz Link
annrez Re: A ten weekend 09.05.09, 12:42 a ja mam piekna pogode ,sloneczko , nie za goraco , posodzilam pelargonie na balkonie i bede obserwowala jak rosna . Jeszcze brakuje mi maciejki , zawsze zapomne kupic No tak ...skleroza nie boli ehhhh Odpowiedz Link
jaga_22 Re: A ten weekend 09.05.09, 17:35 Pięknie się rozpogodziło i słonko cały czas było.Kupiłam na balkon rododendrona,goździki czerwone pachnące i pelargonie.Niestety werbeny nie było Odpowiedz Link
agat-a52 Re: A ten weekend 10.05.09, 10:34 Witam w ostatni dzień weekendu. Słoneczko świeci i jest bardzo ciepło. Miłego dnia. file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/xx/Pulpit/Nowy%20folder/konwalie_w_wodzie.gif Odpowiedz Link