Dodaj do ulubionych

Weekendowo*

25.04.09, 06:48
http://i42.tinypic.com/256e1e1.gif
Dzień dobry big_grin big_grin...... pogoda jest przepiękna.Wykorzystajmy
ten weekend na piękne wrażenia.

http://i42.tinypic.com/es0v3k.jpg
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: Weekendowo* 25.04.09, 07:31

      • koniczynka777 Re: Weekendowo* 25.04.09, 21:06
        wygrzalam sie dzis na sloneczku pierwszy raz tego roku.Polezalam sobie i
        posiedzialam na sloneczku i nie zdawalam sobie sprawy
        ze jest juz tak cieplo...i ze to slonce juz takie mocne!Hurra nareszcie!
        kocham slonce i lato!

        www.kulinariadoroty.prv.pl/
        • marii51 Re: Weekendowo* 30.04.09, 08:27
          dni weekendowe tuŻ tuż.. miejcie je udane- spotkań miłych-
          wypoczynku.. ach i Majówki słonecznej...

          http://i42.tinypic.com/2rcodp2.jpg
          • jaga_22 Re: Weekendowo* 30.04.09, 09:23
            [b]W weekend zapowiada się wyśmienita pogoda.Życzę miłego spędzenia
            czasu zaplanowanego lub.... co dzień
            przyniesie.http://i41.tinypic.com/2r7szgn.gifhttp://i44.tinypic.com/2v3g0w1.gif
            • annrez Re: Weekendowo* 30.04.09, 12:19
              zycze towarzystwa milych i zyczliwych osob bo pogode mamy
              zapewniona !
              • marii51 Re: Weekendowo* 09.05.09, 08:03
                czas szybciutko leci-
                znów mamy weekend-
                odpoczywamy-relaksujemy się-nadrabiamy pracę...
                a osobistych dużo dobrych wrażeń życze-wypoczynku...

                http://i42.tinypic.com/2mi3thg.gif
    • tropem_misia1 A ten weekend 09.05.09, 08:16
      jest do bani.
      Pada.
      Wiem,wiem ...chciałam by lało.
      Tela,że pranie sobie umyśliłam.
      Człekowi to sie nigdy nie dogodzi.
      • marii51 Re: A ten weekend 09.05.09, 08:31
        misia, w sobotę zawsze pojawi się słonko, to wyschnie ci pranko
        raz dwa..,.
        • jaga_22 Re: A ten weekend 09.05.09, 09:45
          Rano było piękne słoneczko.Pogoda się odmieniła,co jakiś czas
          pada.http://i43.tinypic.com/wa3k00.gif
          Czy musi być zaraz tak brzydko.? Kiedyś jak spadł majowy i cieplutki deszczyk,to
          zaraz słonko wychodziło.big_grinbig_grin.
          http://i41.tinypic.com/15ck7ci.gif
          • annrez Re: A ten weekend 09.05.09, 12:42
            a ja mam piekna pogode ,sloneczko , nie za goraco , posodzilam
            pelargonie na balkonie i bede obserwowala jak rosna . Jeszcze
            brakuje mi maciejki , zawsze zapomne kupic No tak ...skleroza nie
            boli ehhhh
            • jaga_22 Re: A ten weekend 09.05.09, 17:35
              Pięknie się rozpogodziło i słonko cały czas było.Kupiłam na balkon
              rododendrona,goździki czerwone pachnące i pelargonie.Niestety werbeny
              nie byłosad
              • agat-a52 Re: A ten weekend 10.05.09, 10:34
                Witam w ostatni dzień weekendu. Słoneczko świeci i jest bardzo ciepło. Miłego dnia.

                file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/xx/Pulpit/Nowy%20folder/konwalie_w_wodzie.gif
                • marii51 Re: A ten weekend 10.05.09, 11:01
                  milutko, bardzo serdecznie pozdrawiam-

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka