Dodaj do ulubionych

Zmeczony ekscesami kupy

29.03.09, 21:52
i w odpowiedzi na posty paru osob, po niedlugiej chwili namyslu zablokowalem
kupy kazi i pazi. That was easy, hehehe. Jesli to nie gliniak, tylko jakis
majacy problemy z deklem, to wystruga sobie nowy nick, mala strata - te byly
wyjatkowo nieapetyczne.

Aha, pozwole sobie przypomniec, ze to forum ma byc z zalozenia alpha site dla
FP tak dlugo jak dlugo FP nie bedzie prawdziwie wolnym forum. Oczywiscie
wszystko na zasadzie personalnego wyboru.
Obserwuj wątek
    • ratpole Re: Zmeczony ekscesami kupy 29.03.09, 22:18
      soup.nazi napisał:

> i w odpowiedzi na posty paru osob, po niedlugiej chwili namyslu zablokowalem
      > kupy kazi i pazi. That was easy, hehehe. Jesli to nie gliniak, tylko jakis
      > majacy problemy z deklem, to wystruga sobie nowy nick, mala strata - te byly
      > wyjatkowo nieapetyczne.

Very well

> Aha, pozwole sobie przypomniec, ze to forum ma byc z zalozenia alpha site dla
      > FP tak dlugo jak dlugo FP nie bedzie prawdziwie wolnym forum. Oczywiscie
      > wszystko na zasadzie personalnego wyboru.

Mialem juz przestac sie udzielac, bo znowu dostalem test, ale przemoglem sie
      jeszcze ten raz hehehe
      Wyglada na to, ze kupa.kazi jest wartosciowszym ode mnie kontrybutorem FP hehe
      Teraz, kiedy yapo zwinal swoja Polonia Die Easy hehehe moze wzrosnie ruch na
      Zupolonia?
      • soup.nazi Re: Zmeczony ekscesami kupy 29.03.09, 23:46
        ratpole napisał:

> Mialem juz przestac sie udzielac, bo znowu dostalem test, ale przemoglem sie
        > jeszcze ten raz hehehe

Nie zalapalem. Jaki test?

> Wyglada na to, ze kupa.kazi jest wartosciowszym ode mnie kontrybutorem FP hehe

To nie wiedziales, po tylu latach? Oj, naiwny, naiwny, naiwny, jak dziecko we
        mgle.... hehehe\
        > Teraz, kiedy yapo zwinal swoja Polonia Die Easy hehehe moze wzrosnie ruch na
        > Zupolonia?

Zwinal? Nawet nie wiedzialem. Zajrzalem tam pare razy pelen dobrych intencji,
        ale oslabil mnie fakt, ze gros dyskusji stanowia dialogi kol. kol. kupy i japy.
        I przestalem. Miejmy nadzieje, ze masz racje, ze zrobi sie tu jakis ruch, gdzies
        w koncu trzeba pisac, a na 2 pozostalych sie nie da.
          • soup.nazi Re: Zmeczony ekscesami kupy 30.03.09, 00:16
            viper39 napisał:

> najwazniejsze ze troche posprzatane... cicho spokojnie i tak ma
            > byc... chyba sie starzeje...heheh

Gliniactwo i inny kal tu przyjdzie (albo zdejma cenzora i ekskrementa na FP),
            nie ma obaw. Juz jest tam fajnie jak zamorzony wali glupkowatego posta (a czy on
            kiedys pisal inne?), a tam zero reakcji, nastepnego - to samo, hehehe.

A nawet jesli nie przyjdzie, to co? Nie znajda sie tematy? Tu wszystko stare
            wyjadacze, nikt nie musi sie martwic o to gdzie znalezc robote albo kupic
            pierwsza hondzie rdzewik, jest czas na inne sprawy, a kazdy cos przezyl,
            niektorzy nawet cos ciekawego przez ostatnie 20 lat. A z Bulwiakow zawsze sie
            posmiac, to neverending story glupoty i buty. Bedzie dobrze.
    • harlista Re: Zmeczony ekscesami kupy 30.03.09, 01:04
      Milo mi powiedziec "Dzien dobry" starym wyjadaczom z nieszczesnego FP
      Nie zawsze musimy sie zgadzac a kazdej sprawie ale nie sadze ze jestesmy w
      stanie stworzyc podobne szambo jakim stalo sie niestety tamto forum
      • ratpole Re: Zmeczony ekscesami kupy 30.03.09, 02:59
        harlista napisał:

> Milo mi powiedziec "Dzien dobry" starym wyjadaczom z nieszczesnego FP
        > Nie zawsze musimy sie zgadzac a kazdej sprawie ale nie sadze ze jestesmy w
        > stanie stworzyc podobne szambo jakim stalo sie niestety tamto forum

Jesli ktos ma kontakt z hawajskim to moze nie od rzeczy byloby go zaprosic do
        powrotu?
        • bluff Re: Zmeczony ekscesami kupy 30.03.09, 05:40
          no,nareszcie bedzie spokoj:)zagladalem tam juz tylko ale calosc byla raczej
          kupa od tej durnej kazi,co to za idiot?nawet moj ulubiony kagan niezbyt czesto
          sie tam wpisywal,ostatnio robi z siebie posmiewisko na F.doktorat-nauka-
          uczelnia. Maja tam z niego niezly ubaw,gnoja go strasznie,a on udaje,ze deszcz
          pada i takie glupoty wysoce naukowe(adiunkt,wyklady itp bullshit) wypisuje,ze
          az przyjemnie sie czyta,zawsze czekam na jego wpisy:)))
          pozdrawiam stara gwardie.
      • soup.nazi Re: Zmeczony ekscesami kupy 30.03.09, 07:52
        Witam. Oczywiscie, ze nie musimy sie zgadzac. Zamierzam wycinac jedynie posty
        typu "kupa", gdzie wyraznie chodzi o flooding (gownem) danego forum. Wszystkie
        inne rzeczy sa dozwolone, lacznie z atakami na mnie, bo zupa-moderator i
        zupa-forumowicz to osobne entities.
      • soup.nazi Re: Witam 31.03.09, 04:01
        starywiarus napisała:

> Też zmęczony jestem oparami ekskrementu na FP, chyba będę tu częściej
        > wpadał.

Chalupy welcome to! Jak zreszta wszystkich. A tak naprawde to feels good, ze
        ludzie ufaja, ze tutejszy cenzor jest po to, zeby nie bylo cenzury, a forum jest
        prywatne tylko z nazwy. Oczywiscie wylaczajac biegunkopisarzy jak wspomniany
        wyzej kupiasty. Troll a spamer to roznica. Ale z tym sie chyba wszyscy zgadzaja
        jak zdolalem sie zorientowac.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka