Dodaj do ulubionych

pytanie do eksperta

11.12.09, 23:39
witam. sprawa jest taka: mój ojciec pochodzi ze wsi. dziadkowie mieli
gospodarstwo i troje dzieci. po smierci babci dziadek przepisał kawałek ziemi
jednej córce, resztę uprawiał. po kilku latach pozostawił resztę ziemi
wnuczkowi tej córki "za emeryturę". wnuczek ten jakiś czas uprawiał ziemię,
teraz ją odrolnił i podzielił na działki budowlane, które sprzedaje. mój
ojciec nic nie dostał po swoim ojcu. nic nigdy nie podpisywał, nigdy nie
zrzekł się ojcowizny. czy coś mu się należy? czy wszystko może ten jeden
wnuczek spieniężyć dla siebie? dziękuję za odpowiedzi.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka