Dodaj do ulubionych

Bać się powinniśmy i Kaczyńskiego i Komorowskiego

04.05.10, 09:41
Przeklejam mój post z FzD, z lekką modyfikacją, coby i tubylcom dać
szansę ustosunkowania, jeśli zechcą. smile

/.../ Na elektorat PiS-u wspólnie dwie partie, w pocie czoła
pracowały. IV RP, to nie jest wymysł Kaczyńskich jedynie, prawda?
Za podwalinami, w sejmie, głosowały ramię w ramię PO i PiS, a w
mediach, przez wiele lat pampersi robili wszystko by naród
(skutecznie, niestety) ogłupić, i ten elektorat stworzyć.

Najważniejszymi tematami zaproponowanymi przez POPiS dla Polski
były lustracja, wcześniej IPN, później likwidacja WSI, a na koniec
zastosowanie jeszcze odpowiedzialności zbiorowej, z pogwałceniem
wszelkich praw(*). W każdym razie, tematy te były nastawione na
dzielenie ludzi, a nie na włączanie/wciąganie ich do wspólnego
dzieła.

Ostatnia dekada to polityka nastawiona na zniszczenie przeciwnika
politycznego (czyt. wroga), na resentymenty, a nie na przekonanie
wyborców do swojego programu i następnie jego realizowanie. SLD
zniszczyć się prawie udało, teraz niszczymy PiS, a co będziemy
niszczyć, jak już tylko PO pozostanie?

A czemu o tym piszę? Nie po to by przekonać do głosowania na
Kaczyńskiego, oczywiście.wink Ale po to, by przypomnieć, że Komorowski
to konserwa spod znaku SKL, czyli towarzysz Rokity.

Czy Polska ma mieć przez następne minimum 5 lat twarz polityka
głoszącego XIX-wieczne 'wartości'? Tylko dlatego, że nie chcemy
czegoś jeszcze gorszego? Pamiętajmy, że wybór nie ogranicza się
do tych dwóch panów. Możemy zagłosować na Napieralskiego. smile

(*) a propos odpowiedzialności zbiorowej, bez żadnych wyroków,
to i tak dobre paniska się te popisiaki okazali, bo przecież mogli
20 tysięcy dziadków zamknąć w obozie koncentracyjnym, śladami
Piłsudskiego, też bez wyroków, alibo i rozstrzelać, a co?!(**)

Przecież jak masz większość w sejmie, plus swojaków w TK,
to możesz wszystko! Mając mentalność POPiS-iaków, oczywiście... uncertain


(**) moje!
wybaczcie, że się powtarzam, ale spodobało mi się. smile
Obserwuj wątek
    • veglie Sierakowski... 04.05.10, 10:50
      www.krytykapolityczna.pl/Opinie/Sierakowski-Od-polityki-smierci-do-smierci-polityki/menu-id-1.html
      • taziuta Re: Sierakowski... 04.05.10, 11:01
        veglie napisał:

        > /.../ Sierakowski-Od-polityki-smierci-do-smierci-polityki...

        Dzięki, dobre. Nie znałem. smile
        • 1zorro-bis Re: Sierakowski... 04.05.10, 13:06
          ale Ziutek straszysz....
          • taziuta Re: Sierakowski... 04.05.10, 13:17
            1zorro-bis napisał:

            > ale Ziutek straszysz....

            Takie czasy. Kampania wyborcza się skończy, to i ja skończę... wink
            • veglie Re: Sierakowski... 04.05.10, 13:32
              taziuta napisał:

              > 1zorro-bis napisał:
              >
              > > ale Ziutek straszysz....
              >
              > Takie czasy. Kampania wyborcza się skończy, to i ja skończę... wink

              Mam ubaw jak POPiSiorki się tłuką i krwi sobie upuszczają.Idą na wzajemne
              wyniszczenie,ale jak zwąchają lewaka to się zaraz jednoczą i do gardła.Każdy
              chwyt dozwolony....wink
              • taziuta Re: Sierakowski... 04.05.10, 13:44
                veglie napisał:

                > Mam ubaw jak POPiSiorki się tłuką i krwi sobie upuszczają.Idą na
                > wzajemne wyniszczenie,ale jak zwąchają lewaka to się zaraz
                > jednoczą i do gardła.Każdy chwyt dozwolony....wink

                Toż od zawsze twierdzę, że to ten sam sort mentalny.
                I gdyby do II tury przeszedł Komorowski z Napieralskim, to Kaczyński
                przecież nie na Napieralskiego odda swój głos, i analogicznie, gdyby
                przeszedł Kaczyński z Napieralskim, to PO wezwałaby do głosowania na
                Kaczyńskiego. Anty-komunizm padł im na mózgi. wink
                • 1zorro-bis Re: Sierakowski... 04.05.10, 13:49
                  Ziutek, a ty sie naprawde dobrze zastanowiles? Chcialbys, zeby Napieralski
                  prezydentem zostal?
                  • taziuta Re: Sierakowski... 04.05.10, 13:59
                    1zorro-bis napisał:

                    > Ziutek, a ty sie naprawde dobrze zastanowiles? Chcialbys,
                    > zeby Napieralski prezydentem zostal?

                    To nierealne. Nie przy aktualnym stanie otumanienia naszego
                    społeczeństwa. Otumanienia przez POPiS, w duchu POPiS-u, dla POPiS-u
                    korzyści. Więc nie ma problemu, czego ja bym chciał, w temacie
                    wyboru prezydenta.

                    Ale im więcej głosów zdobędzie Napieralski, tym lepiej dla SLD,
                    a to jedyna partia, która rokuje dla Polski nadzieję wydobycia ze
                    szponów czarnych, w które nas wpychają PO i PiS...

                    Teraz już wiesz. wink
                    • 1zorro-bis Re: Sierakowski... 05.05.10, 07:22
                      zitek, ty to masz poczucie humoru....SLD z Napieralskim cos rokuje?!
                      Socjaldemokracji w POLSE nie ma!!! Trzeba ja najpierw zbudowac. I to na pewno
                      nie z Napieralskim....
                • veglie Re: Sierakowski... 04.05.10, 14:52
                  taziuta napisał:

                  > veglie napisał:
                  >
                  > > Mam ubaw jak POPiSiorki się tłuką i krwi sobie upuszczają.Idą na
                  > > wzajemne wyniszczenie,ale jak zwąchają lewaka to się zaraz
                  > > jednoczą i do gardła.Każdy chwyt dozwolony....wink
                  >
                  > Toż od zawsze twierdzę, że to ten sam sort mentalny.
                  > I gdyby do II tury przeszedł Komorowski z Napieralskim, to Kaczyński
                  > przecież nie na Napieralskiego odda swój głos, i analogicznie, gdyby
                  > przeszedł Kaczyński z Napieralskim, to PO wezwałaby do głosowania na
                  > Kaczyńskiego. Anty-komunizm padł im na mózgi. wink
                  >
                  ..i całej rzeszy ich fanów.wink
              • 1zorro-bis Re: Sierakowski... 04.05.10, 13:48
                lewak - to taka bardzo nieladna nazwa.Koiarzy sie z lewizna. Wole - lewicowca....
                • veglie Re: Sierakowski... 04.05.10, 14:50
                  1zorro-bis napisał:

                  > lewak - to taka bardzo nieladna nazwa.Koiarzy sie z lewizna. Wole - lewicowca..
                  > ..
                  ...bardziej do słowa popisiory pasowało słowo lewak i dlatego zostało użyte...smile
                  • 1zorro-bis Re: Sierakowski... 05.05.10, 07:23
                    a co dopasujesz do PSLu....?
            • 1zorro-bis Re: Sierakowski... 04.05.10, 13:47
              ale horror historie dopiero opo 23.00.....
    • manny-jestem Re: Bać się powinniśmy i Kaczyńskiego i Komorowsk 04.05.10, 18:57
      a kochac Putina...
      • veglie Re: Bać się powinniśmy i Kaczyńskiego i Komorowsk 04.05.10, 19:51
        manny-jestem napisał:

        > a kochac Putina...

        ...co Ty?powinniśmy Sarah Palin....
        • taziuta Re: Bać się powinniśmy i Kaczyńskiego i Komorowsk 04.05.10, 19:57
          veglie napisał:

          > manny-jestem napisał:
          >
          > > a kochac Putina...
          >
          > ...co Ty?powinniśmy Sarah Palin....

          Pierwszy! smile
          • veglie Re: Bać się powinniśmy i Kaczyńskiego i Komorowsk 04.05.10, 20:09
            taziuta napisał:

            > veglie napisał:
            >
            > > manny-jestem napisał:
            > >
            > > > a kochac Putina...
            > >
            > > ...co Ty?powinniśmy Sarah Palin....
            >
            > Pierwszy! smile

            winkwinkwink
            • 1zorro-bis Re: Bać się powinniśmy i Kaczyńskiego i Komorowsk 05.05.10, 07:24
              to moze Kim-Dzonga?
              • veglie Re: Bać się powinniśmy i Kaczyńskiego i Komorowsk 05.05.10, 09:01
                1zorro-bis napisał:

                > to moze Kim-Dzonga?

                ??????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka