Dodaj do ulubionych

z AST na AD

IP: *.dsl.scarlet.be 08.11.11, 20:36
Hej,

jestem na liscie rezerwowej AD i pracuje jako AST (oczywiscie po innym konkursie). Chce sie dowiedziec, czy znane sa Wam przypadki, gdy AST po zdanym konkursie AD udalo sie dostac posade administratora. Bo jakos mam wrazenie, ze to b.negatywnie wplywa na wizerunek kandydata (niezaleznie od dumnych hasel o propagowaniu long-life learning urzednikow itp itd).

Pozdrawiam,
Ast
Obserwuj wątek
    • Gość: anbxl Re: z AST na AD IP: *.access.telenet.be 08.11.11, 21:07
      znam wiele takich przypadkow naszych rodakow sprzed kilku lat. Ostatnie 2 lata-znam osoby, ktore zdaly egzaminy na AD,a tylko 3 osobom "udalo sie" przejsc na AD do innych instytucji (2 do Komitetow, 1 do PE), 2 wczesniej pracowaly w kabinecie,1 jako sekretarka dyrektora i wewnatrz choc byly chwalone za swoja prace nie znalazly miejsca AD
    • Gość: kaja Re: z AST na AD IP: *.217.134.80.coditel.net 08.11.11, 21:14
      kazdy ast robi co innego i sa rozne grady wiec jak jestes ast 1 i bardziej prace sekretarskie wykonujesz wiec kicha.Jezli twoje "job d"jest bogatsze i ty jestes osoba ktora umie podkreslic odpowiednio swoje atuty, wiec pewnie znajdziesz kogos kto da ci szanse.
      Moja szefowa chociaz to kopa lat zaczynala od ast 3 i jest obecnie Hou.Zasluzyla pracowitoscia i sila przebicia.
    • tuhanka Re: z AST na AD 08.11.11, 21:51
      Jest to trudne, ale nie jest niemożliwe. Znam kilka takich przypadków, choć - poza jednym - osoby te musiały zmienić instytucję, żeby zostać AD.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka