IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 23:16
Witam!
Czy jest ktoś kto legalnie pracuje w Szwecji? Jak wygląda mozliwosć wujazdu
na stałe do tego kraju? Jakie są realia tego kraju? Bede wdzieczna za każda
informacje. Pozdrowienia.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka