Gość: IDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 23:16 Witam! Czy jest ktoś kto legalnie pracuje w Szwecji? Jak wygląda mozliwosć wujazdu na stałe do tego kraju? Jakie są realia tego kraju? Bede wdzieczna za każda informacje. Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj