02.02.05, 15:45
Wkrótce wyjeżdżam do pracy w UK. W związku z tym zastanawiam się, co stanie
się z moim kontem w otwartym funduszu emerytalnym. Czy mogę na jakiś czas
zawiesić płacenie składek?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka