Dodaj do ulubionych

pośrednik B&N

IP: *.crh.pl 28.02.05, 10:35
Czy ktoś z Was korzystał przy wyjeździe do pracy za granicę z pośrednictwa
firmy B&N Sp. z o.o. w W-wy? Szukaja pracowników do Holandi. Czy są
wiarygodni, bo mam wątpliwości.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka