Gość: balbina
IP: *.crh.pl
28.02.05, 10:35
Czy ktoś z Was korzystał przy wyjeździe do pracy za granicę z pośrednictwa
firmy B&N Sp. z o.o. w W-wy? Szukaja pracowników do Holandi. Czy są
wiarygodni, bo mam wątpliwości.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.