Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 13:04 Witam prosze moze ktos wie cos na temat firmy granica recruitment. Oglaszaja sie w wyborczej. Czy ktos ich zna. Czy ktos z nimi wyjechale?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj