Dodaj do ulubionych

Praca w Szwecji

IP: *.chello.pl 15.09.06, 20:10
Chciałbym wyjechać do Szwecji i pracować jako kierowca. Mam 7letnie
doświadczenie w transporcie prawo jazdy kat bce hds; Jeżeli może mi ktoś
pomóc to wielkie dzięki. Może znacie jakiś adres firmy która wysyła tam
pracowników lub coś wtym stylu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Taka jest sytuacja Re: Praca w Szwecji IP: *.ias.bredband.telia.com 16.09.06, 17:17
      Polscy kierowcy ciezarowek maja bardzo zla opinie w Szwecji bo pija ...
      Ludzie dzwonia na policje i raportuja jakas ciezarowke jadaca
      od jednej strony szosy na druga.
      W 90 % kierowca okazuje sie Polak, rzadko tylko Estonczyk czy Litwin.
      • reinhardt Re: Praca w Szwecji 17.09.06, 05:28
        swieta prawda !!!,ale ??!!! czy to Polak zrozumie ??
        • Gość: Gość Re: Praca w Szwecji IP: *.aij.pl 17.09.06, 13:55
          nie wiem skąd jesteś ale kup sobie gazetę wyborczą tam jest dużo ogłoszeń. ale
          w poniedziałki.Tu ci nikt nie znajdzie pracy .pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka