Gość: kierowca
IP: *.chello.pl
15.09.06, 20:10
Chciałbym wyjechać do Szwecji i pracować jako kierowca. Mam 7letnie
doświadczenie w transporcie prawo jazdy kat bce hds; Jeżeli może mi ktoś
pomóc to wielkie dzięki. Może znacie jakiś adres firmy która wysyła tam
pracowników lub coś wtym stylu.