Dodaj do ulubionych

Interview in DG COMP

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 14:05
hej, jade na rozmowe do konkurencji UNIT C, czy ktos ma jakies doswiadczenia
z tej dyrekcji z ktorymi chciałby sie podzielić? wszystkie wskazowki mile
widzine.
Dzieki wielkie i pozdrawiam,
dk
Obserwuj wątek
    • marekggg Re: Interview in DG COMP 09.10.06, 08:47
      mialem rozmowe w F cartels - bardzo fajnie, jednak - przygotuj sie.
    • Gość: Unit C... ile? Re: Interview in DG COMP IP: *.cec.eu.int 09.10.06, 09:46
      ?
      • Gość: dkdamiano Re: Interview in DG COMP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 19:11
        C3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka