Gość: dkdamiano
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.10.06, 14:05
hej, jade na rozmowe do konkurencji UNIT C, czy ktos ma jakies doswiadczenia
z tej dyrekcji z ktorymi chciałby sie podzielić? wszystkie wskazowki mile
widzine.
Dzieki wielkie i pozdrawiam,
dk