Dodaj do ulubionych

uwaga na oferte pracy GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJOWICE

11.01.12, 09:52
Proszę uważać na tą ofertę pracy, ponieważ ja zostałam potraktowana nieuczciwie. Znalazłam tą ofertę na Państwa stronie w grudniu 2010, mam zawód medyczny. Pracodawca ten najpierw obiecał bezpłatny kurs niemieckiego, potem zrezygnował z tego kursu.

Była rozmowa osobiście z tym pracodawcą, co tydzień zwodził że wyjazd jest za 2 dni, po czym nie odbierał telefonu i tak przez cały miesiąc aż do teraz. Firma nie odpowiada na telefony, po czym dzwoni i mówi że wyjazd jest za 2 dni, ale są problemy i znowu nie ma kontaktu. Nie przedstawiono mi żadnej konkretnej umowy, a wyjazd jest przeciągany co 3 dni o kolejne 3 dni.

Pracodawca jest niepoważny, nieodpowiedzialny, nie słowny i nie wiem dlaczego tak się zachowuje, tworząc fikcyjne oferty pracy. Mam przez tą firmę same problemy, ponieważ miałam wyjechać już 3 tygodnie temu, potem terminy były ciągle zmieniane, pracodawca nie odpowiada na telefony a jak odbierze każe zadzwonić kiedyś. Wysłałam moje referencje, dane osobowe i teraz nie wiem czy zostaną użyte w nie legalny sposób.
Mąż wziął l-4 na 2 dzieci żebym mogła wyjechać i niestety zostałam bez pracy i ciągle ta firma mnie zwodzi że wyjadę. Dodam że mam referencje medyczne i odpowiedni zawód, a firma robi sobie żarty z ludzi szukających uczciwej pracy.

Mam nadzieję, że nikt nie zostanie tak oszukany jak ja.

NAZWA I ADRES PRACODAWCY
"GLOBAL Solutions Poland" Sp. o.o.
Jędrzejowice 20b


Poszukuje kandydatów na stanowisko:
pomoc domowa/opiekunka osób starszych


Obserwuj wątek
  • polka666 Re: uwaga na oferte pracy GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 11.01.12, 15:15
   oferta była w pup dzierżoniów
   • wurm0 Re: uwaga na oferte pracy GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 25.01.12, 12:03
    Ja osobiscie bylam pokrzywdzona przez jej partnerska firme w Niemczech
    Znam kilka osob ktore byly bardzo zle potraktowane przez ta firme
   • zygmunt_zabicki Re: 5000,- zl!!!!! w GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 24.03.14, 21:21
    Oferta Global Solutions Poland jest polecana przez PUP w Dzierzoniowie .Nigdy wcześniej nie zarabiałam takich pieniędzy , i nigdy nie będę zarabiała w innej firmie . Nie mam wykształcenia , jestem gospodynia domowa , a zarobki mam jak dyrektor jakiejś firmy !!!!!!
  • wurm0 Re: uwaga na oferte pracy GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 25.01.12, 12:05
   Popieram pani uwage


  • aniasudak Re: uwaga na oferte pracy GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 16.08.13, 15:52
   Jestem w szoku czytając to co pani tutaj pisze!!!
   Prawdopodobnie, gdybym to przeczytała wcześniej mogła bym nie skorzystać z oferty pracy w tej firmie. Całe szczęście dla mnie, stało się jednak inaczej.

   Znalazłam ofertę Global Solutions na kanale ogłoszeń w telewizji regionalnej. Ale moje doświadczenia z ww. firmą były zgoła odmienne. Zadzwoniłam do nich i umówiłam się na spotkanie.

   Twierdzi pani, że nie odbierają telefonów?
   Jak ja dzwoniłam to jakoś nie miałam problemów, żeby się dodzwonić.

   Podaję, żeby każdy sobie sam sprawdził:
   tel. 516-798-881
   lub 74 850-59-74

   W umówionym dniu syn zawiózł mnie do ich do siedziby w Jędrzejowicach. Okazało się, że oprócz pośrednictwa pracy w Niemczech firma prowadzi w Jędrzejowicach też inny biznes - posiada własne pole golfowe. Już samo to świadczy o tym, że nie jest to mała 'niepoważna' firma jak pani sugeruje.

   Wracając do pracy - w rozmowie dowiedziałam się szczegółów. Firma wymaga żeby każdy pracownik znał język niemiecki przynajmniej w takim stopniu, żeby się można było dogadać (nie było mowy o żadnych kursach). Po namyśle, podpisałam z nimi umowę.
   Wszystkie formalności trwały mniej więcej 2 tygodnie i pojechałam (bilet zapłaciła firma). Za pierwszym razem trafiłam do opieki nad starszą panią. Praca nie była strasznie trudna, ale wymagała jednak trochę wysiłku (pani jeździła na wózku). Miała swoje humory jak to starsi ludzie ale ogólnie była całkiem miła.

   To była moja pierwsza praca za granicą. Z początku się obawiałam jak to będzie - ale w praktyce przez cały pobyt w Niemczech nie czułam się zbytnio samotna bo miałam codziennie możliwość rozmowy z rodziną przez telefon (za darmo ze stacjonarnego z domu w którym pracowałam) a w rzadkich sytuacjach, kiedy trzeba było o coś zapytać czy załatwić mogłam zadzwonić do pani Lidii, która była bardzo pomocna (Polki, która na stałe mieszka w Niemczech i jest pracownikiem tej firmy na miejscu). Rok później wyjechałam ponownie.

   Zastanawiam się nad kolejnym wyjazdem, może znów wyjadę w tym roku. Dla mnie jest to o tyle dobre, że nie ma problemu z pracą w moim wieku (50 lat) a w Dzierżoniowie ciężko mi było cokolwiek znaleźć - tym bardziej, że w Niemczech zarobiłam więcej niż bym mogła w Polsce.

   Podsumowując - wcale nie jest tak jak pisze polka666
   Ja byłam w tej pracy dwukrotnie i wszystko było w porządku.
   Niech każdy sam sprawdzi - zadzwoni i zobaczy a nie wierzy na słowo.
   • zygmunt_zabicki Najlepsza praca w GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 24.03.14, 21:17
    Moje odczucia są zgodne z p. Ania Sudak . Sprawdzcie sami , a nie wierzcie nieudacznikom . W naszym wieku i za takie godne pieniądze nie ma lepszej firmy . Z czystym sumieniem polecamy
  • ewilain Re: uwaga na oferte pracy GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 25.02.14, 13:55
   Całkowicie zgadzam się z opinią tej Pani. W moim przypadku było dokładnie tak samo mimo, że znam dobrze niemiecki, mam prawo jazdy. Terminy wyjazdów zmieniały się jak w kalejdoskopie. Ogólna dezorganizacja, uniemożliwiony kontakt telefoniczny. Firma podpisuje umowę mimo, że nie ma konkretnych ofert, obiecuje ale nie dotrzymuje słowa. Poza tym nie wystawia druków A1 proszę szukać w necie co to oznacza.
   Moja niemiła przygoda z tą firmą jest nadal w toku mimo, że złożyłam wypowiedzenie, po jej zakończeniu opiszę więcej.
   Ostrzegam

   • zygmunt_zabicki Super zarobki GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 24.03.14, 21:12
    Duży wybór ofert pracy i godne , duże pieniądze oraz zazdrośni ludzie, nieudacznicy , bez znajomosci języka i bez chęci do pracy , którzy chcą obrzydzić innym możliwość zarobienia od 1500 do 2000 euro miesięcznie .
  • dawid12000 Re: uwaga na oferte pracy GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 04.03.14, 10:53
   tnij.org/j21cto1
  • katarzyna.motyl Re: uwaga super praca w GLOBAL SOLUTIONS JĘDRZEJ 24.03.14, 19:04
   Trzeba mieć tupet , żeby tak oczerniać ludzi .Ja ją znam , ta polka666 to zwykła złodziejka , jeżdziła do pracy do opieki w Niemczech , a w czasie wolnym kradła w sklepach . Policja zrobiła rewizje u rodziny i w jej pokoju , wszystko się wydało , ukradła ubrania w Niemczech , zwlaszcza spodnie markowe , kwota powyżej 500,- euro , dostała wyrok , nazywa się Nowak . Żadna agenja nie chce ja zatrudnić , to chce się mścić i jest zazdrosna , że ktoś inny sobie zarobi. !!Swoją droga to trzeba mieć tupet , aby nas wszystkich okradać ,wyłudzać pieniądze chodząc na lewe zwolnienia, ciekawe , co na to pracodawca męża polki66 .
   Goraco polecam Global Solutions Poland , jako bardzo dobrą i profesjonalna firmę , pracuję dla nich od dwóch lat , wysokie zarobki , możliwość otrzymania zaliczek w kwocie nawet równej pensji , przed wyjazdem . A wiecie jak dzisiaj jest trudno z pieniędzmi . Dzieki firmie spłaciłam swoje długi dla Prowidenta i Skoku .Mają dużo ofert , sa zróżnicowane , ale trzeba znać język niemiecki i chcieć uczciwie pracowac .napewno kłamstwa i złodziejstwa nie tolerują . Gorąco polecam .

   • katarzyna.motyl Re: Goraco polecam pracę w GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 24.03.14, 19:12
    Gorąco polecam firmę Global Solutions Poland .Maja świetne oferty pracy w Niemczech i w USA . Wszystkie dobrze platne , konieczna znajomość języka ,mile widziane prawo jazdy . Mozliwość zaliczek a konto pracy . Są sprawdzoną agencja . Wszystkim polecam , maja juz 400 pracowników !!!!!!!!
  • zygmunt_zabicki Wysokie zarobki od 5000zł GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 24.03.14, 21:05
   Wspaniałe zarobki powyżej 5000,-zł !!!!!!! , ogromny wybór ciekawych ofert pracy w Niemczech i USA . Praca od zaraz .Pracujemy dla nich z żoną ; ja od 4 lat , żona od 2 lat i 9 miesięcy . Jesteśmy po pięćdziesiątce i gdyby nie Global Solutions Poland, nie wiem jak wygladałoby nasze życie . Szef jest wspaniałym człowiekiem i oby żył wiecznie , a firma jest ogromna i ma filie w USA . Dzięki tej pracy stać nas na prywatne leczenie chorej wnuczki .
  • zygmunt_zabicki Dziękuje firmie GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 24.03.14, 21:26
   Pragnę podziękować firmie Global Solutions za możliwość pracy u nich i zarabianie takich kolosalnych pieniądzy , i to w euro !!!!!!!! . Tylko oni to potrafią , bo przecież nie mam wykształcenia . Skończyłam kurs niemieckiego u nich i pojechałam 4 lata temu ............i jezdżę do dzis .
  • zygmunt_zabicki Re: DUŻO OFERT PRACY GLOBAL SOLUTION JĘDRZEJ 24.03.14, 21:33
   OLBRZYMIA ILOŚĆ OFERT PRACY ZA DUŻE PIENIĄDZE .POLECAM

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka