Dodaj do ulubionych

"Infoitalia" z Nysy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 17:42
Proszę o informacje o tej firmie ponieważ zamierzam się z nimi wybrać do pracy
we Włoszech. Czy ktoś o nich słyszał??????
Obserwuj wątek
    • truskaweczka_0 Re: "Infoitalia" z Nysy 11.01.07, 17:10
      Gość portalu: Janusz napisał(a):

> Proszę o informacje o tej firmie ponieważ zamierzam się z nimi wybrać do pracy
      > we Włoszech. Czy ktoś o nich słyszał??????
      Szukam pewnej i legalnej pracy we Włoszech.Moze dostałabym namiary?Z gory
      dziekuje.Pozdrawiam
      • agnieszkak24 Re: "Infoitalia" z Nysy 13.01.07, 07:19
        tak.nam zlozyli propozycje.wyjazd do wloch od marca do pazdziernikla.czekamy na
        umowe.z tego co slyszalam to majo dobrą opnie a jak bedzie to sie zobaczy.z
        tego co wiem to te prace zwiozane z sortowaniem waarzyw o owocow to dla
        małzeństw.niewiem czego akurat malzenstwa.pozdrowionka
        • Gość: joanna Re: "Infoitalia" z Nysy IP: *.CNet.Gawex.PL 13.01.07, 10:50
          witam byłam w 2003r od czerwa do wrzesnia,biuro nie mam opieki nad ludzmi od
          chwili dostarczenia pozwolenia na pracę,bo to co dostaniecie w polsce to jest
          pozwolenie na pracę we włoszech a dopiero na miejscu jedziecie załatwiać
          meldunek i umowe o pracę.Potrącaja za wszystko ,nie wiem jak na polu ale w
          magazynie gdzie pracowałam przy czyszczeniu i pakowaniu sałaty i radikio
          potrącali za mieszkanie w piwnicy po 8 osób,brak ciepłej wody 60 euro
          miesięcznie,brali zaliczke za fartuch(podarty) i nóz do cięcia sałaty 20
          euro,przy ostatniej wypłacie potrącili 50 euro i nie chcieli powiedzieć za co.w
          polsce jak zadzwoniłam i spytałam pania dorote za co to były pobrane
          pieniadze,to się rozłączyła.nie pojadę już za ich pośrednictwem nigdy bo nie
          robią nic , prócz załatwienia na policji pozwoleń na pracę,resztę muszicie sami
          załatwiać tam na miejscu.Dojazd z biurem które współpracuje z INFOITALIA sam
          płacisz za przejazd spowrotem tez.Tylko do Rzymu dowozą a dalej na własną
          ręke.jak nie znasz kierunku i języka to błądzisz.NIE POLECAM
          • Gość: a Re: "Infoitalia" z Nysy IP: *.aster.pl 02.05.07, 19:27
            zgadzam sie w 100% z Toba, infoitalia nie dba juz o nic gdy jestesmy zagranicą,
            nie polecam tej firmy nikomu, a w szczególnośći pielęgniarkom, Consorzio di
            nuove frontiere z którym współpracuje ta firma to banda oszustów,złodziei, ile
            pieniedzy zarobili juz na wyzysku polskiego personelu medycznego, jest wiele
            pielegniarek które zostały bez obiecanej opieki po przyjeżdzie do Włoch,bez
            obiecanych wcześniej świadczeń zdrowotnych..........
    • fallaci1 Re: "Infoitalia" z Nysy 11.07.07, 18:42
      Witam !
      Jeżeli będziecie chcieli jechać z tą firmą to dokładnie przeczytajcie umowę. Ja
      taką umowę dostałem i po przeczytaniu ze zrozumieniem nie podpisałem i
      oczywiście nie wyjechałem. Nie dajcie się wykorzystywać, ogłupiać i głowa do
      góry.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka