Dodaj do ulubionych

AD60/06 EPA esej

14.03.07, 13:08
Na jakie pewniaki stawiacie ? Ja przeczuwam:
- UE,a prawa czlowieka
- Rozszerzenie, granice Unii, Turcja itp
Obserwuj wątek
    • dziewczyna_szumana Re: AD60/06 EPA esej 14.03.07, 13:12
      Polityka ECPO i EVCaD w świetle ostatnich wydarzeń na Bliskim Wschodzie.
    • Gość: karolinosz Re: AD60/06 EPA esej IP: 212.243.143.* 14.03.07, 13:46
      UE a prawa czlowieka bylo w grudniu 2003. nie wiem czy sa szanse aby
      jakiekolwiek pytania sie powtorzyly...
      • Gość: z_gdanska Re: AD60/06 EPA esej IP: 213.246.254.* 14.03.07, 15:37
        tak? ooo to bardzo dobrze bo dla mnie to jakos najbardziej mglisty temat:-)
    • Gość: karolinosz Re: AD60/06 EPA esej IP: 212.243.143.* 14.03.07, 15:48
      chociaz co prawda do bylo na prawie a nie administracji - tak wiec kto wie :)
      • Gość: m Re: AD60/06 EPA esej IP: *.markom.krakow.pl 14.03.07, 16:24
        a skad pewnosc, ze bedzie esej, a nie np. case study?
        • Gość: z_gdanaska Re: AD60/06 EPA esej IP: 213.246.254.* 14.03.07, 16:50
          z informacji, ktore epso przeslalo na poczatku marca, sprawdz swoj profil :-)
      • Gość: aga Re: AD60/06 EPA esej IP: 193.190.134.* 14.03.07, 18:48
        a pamietasz moze jakie wtedy byly inne pytania na prawie?

        • Gość: karolinosz Re: AD60/06 EPA esej IP: *.dclient.hispeed.ch 14.03.07, 20:26
          tak, mam nawet wciaz moj 'egzaminowy' egzemplarz pytan, jako, ze wtedy tez
          zdawalam. Prosze bardzo:
          1. jak wyzej wspomnialam dotyczylo rozwoju i case law dot. fundamental laws
          2. the exceptions from and restrictions on freedom of establishment and freedom
          to provide services in Community Law
          3. the right of natural or legal persons to bring an action for annulment under
          the fourth paragraph of Article 230 EC.
          • Gość: aga Re: AD60/06 EPA esej IP: 193.190.134.* 14.03.07, 21:09
            Wielkie dzieki :)
            • sil.bi Re: AD60/06 EPA esej 15.03.07, 12:01
              Zwroccie uwage na biezace wydarzenia. 2007 to 'Year of equal opportunities for
              all', do tego rocznica Traktatow- na pewno cos z tego sie przewinie w tematach.
              • Gość: sss Re: AD60/06 EPA esej IP: *.cec.eu.int 15.03.07, 12:12
                I tez New Financial Perspective zaczelo sie w tym roku a na to stawiaja juz od
                lat wiec moze w koncu dadza.
              • Gość: z_gdanska Re: AD60/06 EPA esej IP: 213.246.254.* 15.03.07, 12:13
                tez o tym myslalam, ale moze przy ukladaniu pytan epso raczej unika oczywistych,
                aktualnych tematow?..wiem, wiem, mozna sobie tak gdybac:)
                • Gość: karolinosz Re: AD60/06 EPA esej IP: 212.243.143.* 15.03.07, 14:28
                  nie tak do konca unika - w lipcu 2005 startowalam w fieldzie aministracji
                  (teraz w prawie) i bylo pytanie o konstytucji, tak wiec bylo to wtedy bardzo
                  aktualne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka